Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №472 від 28.10.2010p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Лютий 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Березень 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Новини Рівне
QRcode

#З перших уст

Микола ШЕРШУН: “Необхідно створити чесну, справедливу, принципову владу на місцях”

Микола ШЕРШУН: “Необхідно створити чесну, справедливу, принципову владу на місцях”

У переліку політичних партій, які йдуть до Рівненської обласної ради, під №7 - Народна Партія - команда професіоналів, які не однією доброю справою довели своє вміння, а головне бажання працювати на користь громади Рівненщини. Очолює партійний список - голова Держкомітету лісового господарства України, голова Рівненської обласної організації Народної Партії Микола ШЕРШУН.

Розповідати про нього можна чимало, бо пропрацювавши народним депутатом, він зробив багато добрих справ для людей і своєї рідної області. Це і газифікація населених пунктів, і допомога при будівництві нових доріг, сприяння у ремонті та будівництві храмів, закладів соціально-культурної сфери у сільських населених пунктах - відразу всього і не перерахуєш. Бо щодня приходять люди за допомогою у громадські приймальні Миколи Шершуна, які працюють по всій області. Щоправда, цього разу зустрілися ми з Миколою Харитоновичем у переддень його Дня народження, тому хотілося менше говорити про політику, а більше - про життя.

- Миколо Харитоновичу, нині ви займаєте високий пост у столиці, працюєте головою Держкомлісу, чому вирішили балотуватися до Рівненської обласної ради?

- Моя мала Батьківщина - це для мене непорожні слова, бо я люблю і шаную куточок рідної землі, де народився і виріс. Тут отримав багато сил і життєвої енергії, багато чим я зобов’язаний рідній стороні. Тому переконаний, що, навіть працюючи у столиці, я можу чимало зробити для Рівненської області, де народився, виріс, пішов до школи. Я добре знаю Рівненщину, її проблеми і негаразди, знаю, як їх можна вирішити, а головне хочу це зробити. Я хочу, щоб мої земляки жили краще, їхні діти мали гарні умови для виховання й освіти.

- Коли ви вже згадали про свою малу Батьківщину, скажіть, як часто вдається побувати у рідному селі?

- На Рівненщині буваю щотижня, на жаль, у рідному селі, а я народився у Злазному, що у Костопільскому районі, дещо рідше. Мені доводиться багато їздити Україною, бо якщо сидіти у кабінеті і нічого не бачити, не чути, то діла не буде. Потрібно їздити, цікавитися, як працюють на місцях, які проблеми у людей виникають і як їх вирішують. Що я постійно і роблю, тому часто буваю на Рівненщині. До речі, наша область - один із флагманів у веденні лісового господарства. У рівненських лісівників є чому повчитися, і є що передати іншим областям, щоб вони теж отримували хороший результат своєї праці. У першу чергу працьовитості, відповідальному ставленню до своєї роботи, розумінню того, що їм довірено дбати та примножувати природні багатства свого краю. При цьому чітко усвідомлювати, що лісове господарство - це галузь народного господарства України, вона має бути прибутковою, однак це жодним чином не повинно відбитися на природному балансі. Тому всі лісові господарства щороку садять лісів набагато більше, ніж заготовляють деревини. Тим паче, нині лісівники всієї України працюють над завданням - збільшити лісистість в нашій державі до 20%, а це, до речі, значно вищий показник, ніж в деяких єв-ро-пейських країнах. Бо таким має бути державницький підхід до справи - дбати не лише про сьогодення, а й про майбутнє.

- Миколо Харитоновичу, ви народилися і виросли в селі, а як відомо, люди із села мають свою особливу життєву філософію. Скажіть, а які риси характеру ви найбільше цінуєте в людях?

- Знаєте, чомусь пригадалося прислів’я, що “генії народжуються у селі, а помирають у місті”. Звісно, генієм я себе не вважаю. Однак переконаний, що через те, що сільські діти з малку змушені виживати, формуватися як особистості, пробивати собі дорогу в житті у набагато складніших умовах, то це загартування допомагає їм встановлювати і брати вищу планку. Такі люди готові до подолання реальних життєвих негараздів, а їх, на жаль, нині надто багато, а в жорстоких умовах виживають ті, хто краще підготовлений. І дуже важливо при цьому не втратити людяності, залишитися порядним, вміти цінувати дрібні приємні речі, радіти життю в різних його проявах.

- Про що ви мрієте?

- У моєму віці, вже мрієш про одне: аби мої діти, мої онуки, а відтак, і всі діти та онуки жили в заможній державі, були захищені й відчували гордість за те, що вони українці. На цьому я постійно наголошую, бо сьогодні всі мої думки пов’язані з тим, як будуть жити мої нащадки, чи зможе держава забезпечити їм, у першу чергу, комфортні умови роботи. Бо далі за якість життя, вони мають відповідати самі. Тобто, людині потрібно створити умови для роботи, а далі вона повинна сама прагнути досягти чогось, змінюватися, рости фахово і морально. Ось про таку державу мрію і вірю, що вона такою буде. Принаймні я докладаю для цього максимум зусиль. Щоправда слід бути відвертими, потрібно ще чимало часу, бо є ще велика кількість проблем, які потрібно вирішити. Займатися цим повинні фахівці, які мають досвід роботи і позитивні результати. Саме тому надзвичайно важливо обрати таких людей до рад різних рівнів. Нині в обласну раду потужною командою фахових, досвідчених людей йде Народна Партія. Ми маємо чітку програму дій. Вона передбачає системний розвиток усіх районів Рівненщини, підтримку та відродження села, стабільний соціально-культурний розвиток, ефективне самоврядування. Якщо відверто, більшість політичних сил це декларують, однак лише народники обіцяють ініціювати прийняття Закону України “Про статус поліських територій України”. Він передбачає передусім поліпшення соціального захисту мешканців поліських територій, надання пільг на ведення сільського господарства. Не втомлююся повторювати, що коли не вдалося забезпечити швидкий розвиток країни через “верхи”, залишається єдиний вибір - почати з “низів”, створивши чесну, справедливу, принципову владу на місцях.

28.10.2010Іван ПОЛІЩУК


Переглядів: 935

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1162 від 28.03.2024p.
¤ 
Всюдихід, мотопомпи та бурштин:

Всюдихід, мотопомпи та бурштин:

під час незаконного промислу викрили старателів

Факти видобутку «сонячного» каміння задокументували співробітники поліції на Рокитнівщині та Дубровиччині: тривають досудові розслідування за ч.1 ст. 240-1 КК України....

¤ 
13 жінок Рівненщини отримають по 1,5 тис. доларів на свій бізнес

13 жінок Рівненщини отримають по 1,5 тис. доларів на свій бізнес

Завершила навчання перша група учасниць проєкту «Empowering women in the Rivne region», у результаті чого 13 жінок отримають фінансування у розмірі до 1500 доларів на реалізацію своєї бізнес-ідеї....

¤ 
Чехія виділила кошти на закупівлю двох шкільних автобусів для Рівненщини

Чехія виділила кошти на закупівлю двох шкільних автобусів для Рівненщини

Два нові шкільні автобуси передали для Здовбицької та Соснівської громад. Транспорт придбаний за кошти чеського уряду. 152 тисячі євро виділили із Програми допомоги України. Ще 280 тисяч грн зібрали громади....

¤ 
Для 9 ОСББ Рівненщини відшкодували один мільйон за утеплення

Для 9 ОСББ Рівненщини відшкодували один мільйон за утеплення

На Рівненщині продовжують відшкодувати відсотки за кредитами, залученими на енергозберігаючі заходи в житловому секторі. Це передбачено Комплексною програмою енергоефективності Рівненської області на 2018-2025 роки....





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (21070)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (17211)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (14467)
• Допомога під час карантину [967] (14381)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (14224)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (14033)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (13908)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (13880)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (13860)
• Живи до ста! [965] (13854)
• Бюджет і ми… [965] (13786)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (13778)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (13657)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (13567)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (13565)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (13505)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (13117)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (13099)

ТОП-15 свіжого номера:

• Для 9 ОСББ Рівненщини відшкодували один мільйон за утеплення (840)
• Всюдихід, мотопомпи та бурштин: (88)
• Чехія виділила кошти на закупівлю двох шкільних автобусів для Рівненщини (81)
• 13 жінок Рівненщини отримають по 1,5 тис. доларів на свій бізнес (81)
• Найкращий спосіб пророщування насіння томатів, щоб отримати багатий врожай (80)
• Посадка петунії на розсаду: коли та як правильно сіяти? (78)
• Симптомом яких захворювань може бути набряк щиколоток? (77)
• Скільки яблук на день принесуть користь здоров’ю? (77)
• Рівненська ОДА ініціює створення обласної інфекційної лікарні (77)
• Ванільна панакота з вишневим конфі (77)
• Незвичайні способи використання звичайних речей (76)
• Як не розпестити дитину: прості поради психолога для батьків (75)
• Як вивести плями з меблів домашніми засобами? (75)
• Незвичайні застосування дитячої присипки в б’юті-рутині (70)
• Як можна використовувати сіль у побуті? (69)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2022 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"