Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №564 від 15.08.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29
Лютий 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29


#Майбутнє - за освітою

Київський університет права НАН України: успішний вуз - успішне навчання

Київський університет права НАН України: успішний вуз - успішне навчання

Київський університет права НАН України - єдиний навчально-науковий комплекс у системі Національної академії наук України, що здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців-юристів і юристів-міжнародників за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста, магістра на денній, заочній, заочно-дистанційній формах навчання та на екстернаті.

Про методи та систему навчання майбутніх правників ми вирішили запитати у ректора Київського університету права НАН України професора, Заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів України Юрія Ладиславовича Бошицького (на фото).

- При заснуванні навчального закладу перша група студентів складалася з 25 осіб, а вже сьогодні студентами університету права є 2700 молодих людей у Києві, Рівному та Ужгороді, - розповідає Юрій Ладиславович. - Ми хочемо не просто підготувати правознавця з глибокими класичними знаннями у галузі юриспруденції, який працюватиме на благо України, але й виховати особистість, фахівця з високими морально-етичними якостями, патріота своєї країни та професії.

Тому викладачами профілюючих дисциплін нашого університету є провідні науковці в галузі юриспруденції, академіки, члени-кореспонденти Національної академії наук України та галузевої, Національної академії правових наук України. А для підготовки студентів використовуються сучасні надбання у сфері вітчизняної і європейської освіти, впроваджуються новітні інформаційні технології навчання, креативні педагогічні та науково-методичні досягнення.

Сьогодні юридичну освіту в нашому університеті можуть отримати не лише ті, хто мешкає у різних куточках країни і світу, але й люди із фізичними вадами та зайняті особи. Спеціально для них у КУП НАНУ впроваджена дистанційна форма навчання.

У 2005 році в університеті відкрили відділення міжнародного права, що дозволило забезпечити міжнародну діяльність України висококваліфікованими кадрами, які представляють інтереси фізичних та юридичних осіб у міжнародних організаціях, надають правову допомогу іноземним громадянам, банкам, інвесторам. Особливістю випускника відділення міжнародного права КУП НАН України є й фундаментальна мовна підготовка, позаяк, починаючи з 2009 року, в університеті викладають чотири іноземні мови.

- Як формуєте та проводите науково-дослідну діяльність вишу?

- Зауважу, що науково-дослідна діяльність університету є одним із пріоритетних напрямків інтелектуального розвитку студентів.

Креативним досягненням вузу є підготовка циклу довідково-енциклопедичної літератури, а саме - малих енциклопедій. Першим таким виданням у 2009 році стала “Мала енциклопедія права інтелектуальної власності”. У 2010 році була видана “Мала енциклопедія теорії держави та права”, у 2011 р. - “Мала енциклопедія приватного права”, “Мала енциклопедія міжнародної безпеки”, у 2012 р. - “Мала енциклопедія кримінального права” тощо.

Щороку на високому науковому і організаційному рівні університет проводить п’ять науково-практичних конференцій, за результатами яких видає збірники матеріалів, що перебувають у публічному доступі. У 2008 році КУП НАНУ започаткував проведення Наукових читань, присвячених пам’яті Володимира Михайловича Корецького, наукова спадщина якого є неоціненним вкладом та здобутком юридичної науки, а з 2009 року - міжнародну науково-практичну конференцію “Сучасні проблеми правової системи України” та всеукраїнську науково-практичну конференцію “Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні”. Студентська молодь також долучається до наукової-дослідної роботи. Наприклад, з 2007 року на базі філії вузу в м.Ужгород проводиться міжнародна студентська науково-практична конференція “Європейська юридична освіта і наука: студентський вимір”. З 2009 року ВНЗ проводить власні конференції за кордоном - у Словаччині та Угорщині, спільно із Закарпатським державним університетом та університетами Угорщини і Словаччини.

Наукові контакти вузу, в тому числі і міжнародні, сприяють більш ефективній роботі аспірантури, яка є важливим джерелом поповнення кадрового потенціалу університету.

- Якою є навчально-наукова база університету?

- Особливого значення ми надаємо оптимізації діяльності сучасної навчально-наукової бібліотеки, яка є науково-інформаційною базою, що забезпечує навчально-виховний процес та науково-дослідницьку роботу.

Від 1995 року й до сьогодні фонди бібліотеки збільшились із декількох десятків книг до 120 тисяч друкованих видань та понад 1000 найменувань електронних документів.

Інновацією є широке використання електронного каталогу, який налічує понад 22 тисячі бібліографічних записів, а також впровадження цифрових підручників, що стали для студентів і викладачів таким же легкодоступним та простим у використанні джерелом інформації, як звичайна книга.

У 2001 році спільно з Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України було засновано український науково-теоретичний журнал “Часопис Київського університету права”, який за підсумками V Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання здобув Першу премію у номінації “Періодичні юридичні видання, часописи тощо” за висвітлення широкого спектру проблемних питань реформування правової системи та законодавства України. Якщо у 2001 році журнал містив 20 статей, то сьогодні - це в середньому 100 наукових праць.

- Як розвиваються міжнародні зв’язки університету?

- КУП НАНУ інтенсивно розширює та поглиблює закордонні контакти, сприяє розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти та науки.

Для нас вже традиційними стали систематичні візити іноземних науковців, які проводять майстер-класи, беруть участь у семінарах, круглих столах і організованих вузівцями міжнародних конференціях. Міжнародна освітня та наукова робота активно здійснюється в рамках укладених угод про співпрацю, основними положеннями яких є обмін науковим досвідом, спільна дослідницька діяльність, обмін науковою літературою, перспективи впровадження міжнародних магістерських програм з отриманням подвійного диплому.

- З Ваших слів зрозуміло, що навчальна складова університету є досить потужною, а чи створюєте програми, які дозволяють розвивати духовність молоді?

- Цілком природно, що кожен вуз намагається мати свій стиль, своє обличчя. Стиль КУП НАНУ - це бути сучасними, креативними і соціально корисними. Тому ми ставимо собі за мету всебічний розвиток людини як особистості та найвищої соціальної цінності, розвиток її здібностей, формування високоморальних якостей, збагачення на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу. І саме у зв’язку з вищезазначеним в Київському університеті права НАНУ успішно реалізуються креативні проекти, такі як “Інтелектуальна власність в Україні - перлини живопису для студентської молоді”, “Інтелектуальна власність в Україні - перлини сучасної літератури для студентської молоді”, програма “Пізнай свій край”, юридична клініка “Фенікс”, “Здорова молодь - сильна держава”, “Передай тепло своєї руки маленькій дитині”, які у свою чергу сприяють формуванню гармонійної особистості студента. Ідея цих проектів має інформаційний та духовно збагачувальний характер.

- Як розцінюєте роботу Рівненського інституту, що є відокремленим підрозділом ВНЗ?

- Сьогодні Рівненський інститут КУП НАНУ успішно функціонує. Близько п’яти сотень студентів здобувають тут фах юриста. Для них - це виключна можливість отримати диплом Київського університету права НАНУ, при цьому навчаючись в Рівному неподалік своїх домівок.

Приємно, що випускники Рівненського інституту КУП НАНУ займають високі посади в правоохоронних органах, органах прокуратури, суддівському корпусі.

А студентський актив постійно організовує благодійні та громадські проекти. Чого варті кілька проведених благодійних акцій для Рівненського дошкільного дитячого будинку! Ми ж розуміємо, що підтримка соціально-незахищених діток - справа благородна і дуже потрібна.

Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАНУ мають також можливість здобути практичні навички організації загальнообласних заходів, познайомитись з успішними і впливовими людьми Рівненщини. Віднедавна тут базується громадське об’єднання “Молодіжний ForUm”. Для студентів - це цікаве студентське життя, спілкування з цікавими особистостями, можливість долучатись до молодіжної політики регіону. Дебати, форуми, круглі столи - це далеко не весь перелік інтерактивних комунікативних заходів, що організовуються у виші.

- Як Ви вважаєте, у чому успіх і популярність Київського університету права НАНУ серед абітурієнтів?

- Київський університет права - це велика родина, де панують знання, доброзичливість та повага. А девіз вузу - DISRE EST VINСRЕ, що означає - “навчатися, щоб перемагати”. Ми створили всі умови для виховання не тільки висококваліфікованого правника, а й культурно і духовно розвиненої особистості. У 2010 році на території університету почали зводити університетський храм на честь преподобного Нестора Літописця, наріжний камінь під будівництво якого освятив Блаженніший Володимир - Митрополит Київський та всієї України. Я знаю напевно, що цей храм науки, освіти та духовності лише сприятиме вихованню молоді в дусі високої моралі, патріотизму та порядності.

15.08.2012


Переглядів: 138

Версія для друку

Коментарі (1):


олена: не все що написано ректором блищить.Міжнародних звязків не має.хіба що кеківник іздить за рахунок універу Кращі викладачі звільняються ВУЗ не підпадає по своім показникам під університет в кращому випадку це коледж треба думати

Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 900 від 16.02.2019p.
¤ Енергомодернізація
ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ»: Орієнтир – висока енергоефективність

ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ»: Орієнтир – висока енергоефективність

Досвід провідних країн Європейського Союзу свідчить про потенціал енергозбереження будівель від 40% до 70%

Питання енергоефективності та енергозбереження й досі не втрачає актуальності для України. За експертними оцінками, в державі бюджетні будівлі споживають теплової енергії від 130 до 250 кВт-год/кв.м, тоді як у країнах Європейського Союзу цей показник значно нижчий і становить від 50 до 80 кВт-год/кв.м. Причинами такого високого рівня споживання енергії в будівлях в Україні є як недоліки при їх проектуванні, так і фізичне їхнє старіння, а ще невміння економити....

¤ 
Фракція «БПП СОЛІДАРНІСТЬ» у Рівнераді публічно прозвітувала про діяльність за 2018 рік

Фракція «БПП СОЛІДАРНІСТЬ» у Рівнераді публічно прозвітувала про діяльність за 2018 рік

12 лютого в міському палаці культури «Текстильник» фракція «БПП СОЛІДАРНІСТЬ» у Рівненській міській раді вже традиційно і публічно відзвітувала про свою роботу перед жителями міста за минулий рік....

¤ 
Захистити від кору може лише вакцинація

Захистити від кору може лише вакцинація

Якою є ситуація із захворюваністю на кір в області, які заходи треба провести із первинної профілактики щодо протидії кору обговорили на нараді в облдержадміністрації....

¤ 
Контрнаступ на бідність

Контрнаступ на бідність

Не тільки курс на ЄС і НАТО, а й побудова українського добробуту - Петро Порошенко на Форумі “Відкритий діалог»

Контрнаступ на бідність Не тільки курс на ЄС і НАТО, а й побудова українського добробуту - Петро Порошенко на Форумі “Відкритий діалог”....

¤ 
60 спортсменів з інвалідністю Рівненщини та їхні тренери отримали відзнаки

60 спортсменів з інвалідністю Рівненщини та їхні тренери отримали відзнаки

Кращих з кращих 1 лютого нагородили під час щорічного заходу «Наша спортивна гордість» за підсумками 2018 року....

¤ 
200 каратистів змагалися на чемпіонаті у Рівному

200 каратистів змагалися на чемпіонаті у Рівному

Близько 200 учасників з’їхалося на відкритий чемпіонат Рівненської області з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (3956)
2. Моє місто - найкраще [427] (3424)
3. Секс із мусульманином [271] (2868)
4. Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (2750)
5. Як правильно приймати вітаміни? [749] (2655)
6. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (2574)
7. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (2490)
8. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (2434)
9. Догляньте мене до смерті [278] (2375)
10. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (2276)
11. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (1713)
12. Розклад руху автобусів [253] (1689)
13. Якщо у сні приснився вуж [219] (1687)
14. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (1566)
15. Двох тяжкохворих сестер вилікував чоловік зі Здолбунова [465] (1562)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Нова вакцина від пневмонії запобіжить «здичавінню» мікробіоти (76)
2. Порошенко подкупил мэра Чернигова Атрошенко (71)
3. Як мати з донькою… (67)
4. Підставляла сніжинкам долоні (58)
5. Рівнянина затримали за розбій та погрозу насильством правоохоронцям (56)
6. Молодіжна рада Рівненщини запрацює у новому форматі (50)
7. Професійний 50-ти метровий басейн планують збудувати у Рівному (49)
8. Водій, якому стало погано за кермом загинув (49)
9. 93-річному сарненчанину вручили орден «За заслуги» ІІІ ступеня (48)
10. Контрнаступ на бідність (48)
11. Яценюк іде в прем’єри (47)
12. Крохмаль для шерсті собак, від подразнень та для чистки срібла (46)
13. 200 каратистів змагалися на чемпіонаті у Рівному (46)
14. У Рівному під колеса маршрутки потрапила жінка (46)
15. Фракція «БПП СОЛІДАРНІСТЬ» у Рівнераді публічно прозвітувала про діяльність за 2018 рік (45)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс