Новини Рівне
QRcode

#Екстра-ліга

Фору ліквідувати не встигли

13 тур. 14 грудня. “Єнакієвець” ­ “Ураган” ­ 5:2, “Локомотив” ­ “Спортлідер+” ­ 5:1.

15 грудня. “ЛТК” ­ “Кардинал­Рівне” ­ 4:3 (3:1).

Голи: Бессалов (4), Вершинін (5), Разуванов (19, 23) ­ Піддубний (18), Маринюк (25), Танський (37).

Як і личить господарям, вони розпочали гру першим номером і досить неочікувано повели у рахунку. Після невдалих спроб Вершиніна за справу взявся Бессалов, і якщо перший його постріл не досяг мети, то вже за хвилину Максим скористався точною передачею в воротарську з кутового Доманського і потужно пробив у ближній правий кут. Правда, не обійшлося без рикошету, тому, напевно, Іван Гурко і не зміг зреагувати ­ 1:0.

Чергова атака луганчан завершилася другим голом, пристрілка Вершиніна не пройшла даремно. Мануйленко пробив по центру ­ Іван Гурко відбив м’яч руками, але прямо під удар Вершиніну, який, довго не роздумуючи, точно пробив під праву стійку ­ 2:0.

Ще кілька хвилин провів у воротах Гурко і був замінений Дєнюжкіним. В одній з атак гостей удар Піддубного Савенко відбиває перед собою, Танський у падінні бореться за м’яч, проте граючий тренер першим встигає на добивання і відправляє м’яч в сторону воріт, той повільно, наче по­зрадницьки, закочується у ворота луганчан ­ 2:1.

До закінчення тайму ­ трохи більше двох хвилин. Сергій Піддубний бере тайм­аут. Але не проходить і хвилини після поновлення гри, як гол забиває Разуванов. Дальня передача Савенка ­ і Володимир невідпорно пробив з розвороту між ніг Денюжкіну. І хоча заключні хвилини “кардиналівці” провели на половині суперника, але забити гол у роздягальню так і не змогли.

У другому таймі картина гри не змінилася. Рівняни продовжують грати першим номером, а господарі гостро контратакувати. Захопившись атаками, гості несподівано пропустили вчетверте. Дещо зухвало повівся за межами воротарського Дєнюжкін, намагаючись переграти Разуванова, але Володимир відібрав у Віталія м’яч і пробив по порожніх воротах. Мар’ян Маринюк намагався перешкодити м’ячу, пересікти лінію воріт і підстрахувати свого голкіпера, але не встиг ­ 4:1.

Такі дії голкіпера призвели до миттєвої реакції Сергія Піддубного, який одразу відправив Дєнюжкіна на лаву запасних, а у воротах знову з’явився Іван Гурко. Сталося це вже на третій хвилині другого тайму. На 25­ій хвилині Волянюк з центру точною передачею знаходить Маринюка, той виходить віч­на­віч із Савенко, зміщується вліво, залишаючи поза справами Юрія, і спокійно відправляє м’яч у порожні ворота ­ 4:2.

Скоротивши відставання, МФК “Кардинал­Рівне” посилив тиск на ворота суперника. Щоб збити темп гри і довше потримати м’яч, Роман Ковальчик примушує Савенка підключатися до атак.

Майже за 4 хвилини до закінчення гри Сергій Піддубний бере тайм­аут, після якого Віталій Танський виходить п’ятим польовим. Рівняни надовго притискають суперника до воріт, шукаючи прогалини в обороні, і, врешті­решт, їм це таки вдається. Потужний удар зліва, зльоту Тригубця ­ Савенко відбиває правіше на набігаючого Танського, і капітан рівнян скорочує відставання до мінімуму ­ 4:3.

Заключні хвилини “кардиналівці” продовжують гру з п’ятим польовим, а луганчани за будь­якої можливості намагаються пробити по порожніх воротах, але жодній команді так і не вдається змінити рахунок. За 10 секунд до фінальної сирени Роман Ковальчик бере тайм­аут, а після нього луганчани втримують переможний рахунок і здобувають свою третю перемогу поспіль та четверту в чемпіонаті, яка дозволяє їм обійти в турнірній таблиці рівнян, посунувши останніх на шосту сходинку.

Так завершився цей цікавий, пов­ний інтриги, драматизму і непередбачуваності матч. Господарі взяли реванш за поразку в першому колі (2:4) і завершили рік на власному майданчику перемогою. Але, кладучи руку на серце, більш справедливим був би все ж таки нічийний рахунок, адже по грі рівняни не лише не поступалися супернику, а й в дечому переважали. Проте у футболі перемагає не той, хто більше контролює м’яч чи більше створює моментів, а той, хто вдаліше реалізовує їх. Цього разу в останньому компоненті кращими були гравці “ЛТК”, які продемонстрували справжні бійцівські якості і характер. І хоча рівненські обидва воротарі пропустили лише по два м’ячі, а їхній колега цілих три, але для позитивного результату цього луганчанам цілком вистачило.

Сподіваємося, що вже у найближчому матчі з "Енергією" 23 грудня кардиналівці виправлять ситуацію .