Художник Микола Годун в середовищі колегхудожників має славу невтомного працівника, тому кожного року влаштовує по декілька персональних виставок, які привозить із подорожей та пленерів.
Чергова виставка “Європа. Паралелі меридіани” Миколи Годуна в рамках проекту “За тридев’ять земель” відкрилася 25 березня у виставковій залі обласної спілки художників Рівненщини.
Мандрівка Європою відбувалася вперше і тривала з 20 жовтня по 1 листопада. 10 днів подорожі автобусом дали художнику масу вражень, які він переніс на свої полотна. Його настільки захопив процес малювання, що він навіть не відчув втоми від подорожі.
Виставка налічує 55 робіт, серед яких краєвиди та міські пейзажі Барселони, Лазурного узбережжя французької Ніцци, річки Дунай, Рони в французькому місті Ліоні, Ааре біля Берну та мальовничі краєвиди Альпійських озер. В експозиції є картини, присвячені Чорному морю. Майже на половині представлених на виставці робіт зображено Венецію місто на воді, яке й було основною метою подорожі.
Микола Годун тривалий час жив в Одесі, згодом працював у Криму, тому полюбляв малювати морські пейзажі. Коли навчався в Одеському художньому училищі імені Грекова, студенти дали йому жартівливе прізвисько “Айвазовський”.Пов’язано це з його намаганням наслідувати творчість відомого морениста. Не дивно, що Венеція, як містичне місто, розташоване на воді, дуже приваблювала художника.
Але однією Венецією автор не став обмежуватись, бо на шляху траплялися й інші цікаві країни та місцевості. Так, в експозиції з’явилися й інші сюжети: Дунай, Альпійські озера, Лазурний берег Ніцци, Середземне море. Вдалося побувати в оточеному Альпами австрійському місті Інсбрук. Ну й, звісно, автор не зміг оминути кілька пейзажів із рідного йому селища Бабин. Хто сперечатиметься, що Бабин не частина Європи!
Коли Микола Годун готує чергову персональну виставку, то ставить за мету зробити серію робіт суцільною, тому обмірковує концепцію виставки загалом. Адже від загального враження глядач має скласти повну уяву того, що бачив сам художник.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |