Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №747 від 29.02.2016p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"
  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Грудень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Січень 2020p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Новини Рівне

#Історія успіху

НВП “МІСТІМ”: компетентність, професіоналізм та ефективність

НВП “МІСТІМ”: компетентність, професіоналізм та ефективність

Сергій ЧУДНОВСЬКИЙ: “Наша ексклюзивна продукція – це інноваційні рішення для всіх видів будівництва”

29 лютого відзначила своє перше 20-річчя компанія “МІСТІМ”, яка займається створенням, розробкою та впровадженням інноваційних рішень і технологій у сфері будівельних матеріалів. Упродовж двох десятиліть вона є провідним національним виробником добавок системи “КОМПЛЕКС”. “МІСТІМ” тісно співпрацює з українськими виробниками бетону та залізобетону. Назва компанії випливає з її девізу: “Міцні та стійкі матеріали” (міцність і стійкість). За участю “МІСТІМ” збудовано гідротехнічні об’єкти, промислові споруди, склади, дороги, житлові масиви, приміщення посольств Німеччини та США, реконструйовано НСК “Олімпійський”.

“Застосування будівельниками добавок системи “КОМПЛЕКС” - це безпомилкове рішення на користь якості та відповідності проектним вимогам, ДСТУ і європейським стандартам, упевненість у завтрашньому дні та заощадження коштів наших партнерів”, - переконаний директор компанії “МІСТІМ”, кандидат технічних наук Сергій ЧУДНОВСЬКИЙ (на фото).

“Ми ввійшли в бізнес з інтелектуальним капіталом”

- Сергію Михайловичу, що Вас, успішного науковця, спонукало зайнятись приватним бізнесом?

- На початку 90-х в економіці та науці все валилося. Не став винятком і науково-дослідний сектор УІІВГ, де я тоді працював. Тому перехід на роботу на НВП “МІСТІМ” був для мене логічним кроком. Це підприємство, створене на початку 1992 року як повне товариство, в 1996-му було перереєстроване в ТОВ під старою назвою. З перших його працівників до сьогоднішнього дня залишився тільки головбух. Я прийшов у “МІСТІМ” після того, як захистив дисертацію, аби використати в компанії свої наукові розробки і винаходи, які стали основою вдосконалення технології виробництва деяких будматеріалів та створення технологічних регламентів.

- У Вас був стартовий фінансовий капітал?

- Ми ввійшли в бізнес з інтелектуальним капіталом, напрацьованим ще при соціалізмі. Пост-соціалістична держава - капіталістичною назвати її важко, бо капіталісти цінують тих, хто створює інтелектуальний продукт, - не дала нам нічого. У суспільстві, в якому ми живемо вже 25-й рік, до вчених-бізнесменів споживацьке ставлення. Нас бачать, передусім, як платників податків, а не творців валового внутрішнього продукту й економічної могутності країни.

“База наших замовників географічно охоплює пів України”

- Як напрацьовували базу замовників?

- Хоча ми пробували на початку діяльності підприємства знайти замовників на наші наукові розробки і на Волині, і на Житомирщині, і на Хмельниччині, перший серйозний клієнт у нас з’явився в Рівному - виробниче об’єднання “Рівнезалізобетон”. На сьогоднішній день клієнтська база наших замовників географічно охоплює пів України. Серед них як підприємства нашої області - Рівненський ДБК, Рівненський завод надміцних конструкцій, Здолбунівськмй ЦШК і Любомирський вапняково-силікатний завод, так і

за її межами - два найпотужніших київських ДБК, Броварський завод будівельних конструкцій, підприємства агробудівельної індустрії в різних регіонах країни.

- Яку продукцію пропонує будівельникам НВП “МІСТІМ”?

- Науково-виробниче підприємство “МІСТІМ” займається виробництвом та реалізацією розроблених нами інноваційних продуктів - добавок до бетонів та розчинів системи “КОМПЛЕКС”. Добавки вдало поєднують пластифікуючі, прискорюючі властивості, сприяють тривалому збереженню рухливості бетонних та розчинних сумішей при транспортуванні, збільшенню міцності, морозостійкості, водонепроникності бетонів, дозволяють прискорювати виконання робіт при бетонуванні, зменшити енерговитрати та економити витрати цементу при виробництві бетонних та залізобетонних виробів.

Мета компанії - оперативне рішення конкретних технологічних завдань з високим результатом при оптимальних витратах. Наша ексклюзивна продукція - це інноваційні рішення для всіх видів будівництва. Ми здійснюємо налагодження та технологічний супровід виготовлення бетонів та бетонних виробів, професійно вирішуємо питання, пов’язані з виробничим процесом, розробляємо дозувальні листи, технологічні карти, та регламенти, проводимо обстеження конструкцій та споруд неруйнівними методами контролю.

“На розробки компанії “МІСТІМ” є попит тільки у великому будівництві”

- Чи зацікавлені українські будівельники у впровадженні у виробництво інноваційних розробок Вашого підприємства?

- На жаль, два десятки років тому ми вважали, що з переведенням будівельної галузі на рейки ринкової економіки, зросте рівень її індустріалізації за рахунок розроблення і впровадження ноу-хау в будівництво та виробництво будівельних матеріалів. Та не так сталось, як гадалось: будівельна галузь в Україні дещо деградувала. Заробити більше будь-яким способом - це прагнення, безперечно, посилилося, ефективність капіталовкладень, можливо, також підвищилася. Але водночас у будівництві значно поширився примітивізм у роботі, на підприємствах збільшилося застосування ручної праці, з’явилися “дикі бригади”, які будують без будь-яких дозволів. На ринку працюють багато напівлегальних пересувних розчинних вузлів, які збувають будівельникам бетон сумнівної якості. “Комерційний талант” із кримінальним забарвлення, який править

бал на будівельному ринку, не сприяє впровадженню у виробництво інноваційних технологій та матеріалів. На них є попит тільки у великому індустріальному будівництві. В цьому сегменті ми і працюємо, завдяки йому і виживаємо.

Ще один цікавий момент. У будівництві іноді буває, що парадоксальні вимоги до продукту суперечать одна одній. Наприклад, необхідна висока економічність при високих показниках якості. Для прикладу: висока морозостійкість, вогнестійкість і довговічність при низьких показниках міцності. Тобто, міцність не потрібна, потрібна довговічність. Як це забезпечити? В такій ситуації необхідні неординарні інженерні рішення, які треба шукати, перевіряти й аргументувати. Для цього ми співпрацюємо з незалежною науково-дослідною лабораторія, висновкам якої довіряють навіть наші конкуренти.

- Який, на Вашу думку, головний критерій бізнесового успіху?

- Сьогодні основний критерій успішності підприємства - скільки років ти працюєш на ринку. Це як коньяк - чим більше зірочок, тим кращий напій. Ринковий стаж підприємства свідчить про його стійкість і здатність вести ефективну діяльність в умовах економічних негараздів у державі. Мені найбільше подобаються ті бренди, які коштують кілька разів дорожче, ніж основні фонди виробників, які під ними працюють.

Наприклад, вартість бренду Coca-Colа в десятки разів вище вартості активів компанії Coca-Colа. Це говорить про те, що на ринку важливий не прибуток, хоча заради нього ти працюєш, а ім’я - бренд, який ти можеш продати. Ми пишаємося тим, що компанія “МІСТІМ” та розроблена нею система добавок до бетонів і розчинів “КОМПЛЕКС” добре відомі у великому індустріальному будівництві, на найбільших будівельних майданчиках країни.

“У своїй роботі робимо ставку на просування талановитих людей”

- Як компанії “МІСТІМ” вдається триматись на плаву в бурхливому океані ринку?

- Починаючи працювати на нових сегментах ринку, ми покладаємося на глибокий аналіз та ґрунтовні дослідження. Перш за все, відповідаємо на фундаментальні питання: “Чи є сенс створювати додаткову конкуренцію в даному сегменті? Що роблять конкуренти? Чи досить хороший сервіс отримують потенційні клієнти? Чи існує можливість для виводу на дані сегменти нових інноваційних продуктів? Чи буде ця активність інтегруватися з іншими напрямами нашої роботи? Чи достатньо аргументів на користь отримання доходу, щоб перевищити можливі ризики?”.

У своїй роботі, передусім, робимо ставку на просування талановитих людей. Шукаємо можливості для спільних проектів з іншими компаніями для посилення наших позицій на ринку. Кожен вдалий спільний проект показує наше уміння правильно знаходити ринки збуту та ефективно використовувати наші можливості. Компанія “МІСТІМ” є єдиним організмом і співтовариством рівноцінних партнерів, що обмінюються ідеями, мають одні цінності, інтереси та цілі. Основною запорукою свого успіху “МІСТІМ” вважає згуртовану команду людей, що представляє інтереси компанії в усіх сферах бізнесу. Її ядро становлять ветерани - Олександр Погореляк, Тарас Панчук, Валентин Орловський, Руслан Гамзатов, Алла Холковська, Світлана Курчевська. З молодих працівників яскраво вписалися в нашу команду Павло Жовнір та Володимир Гайдук, Валентин Редько, Андрій Черноудов та інші.

У невеликому колективі кожна людина - це особистість. Тут за чиюсь спину не сховаєшся: всі займаються не тільки своїми прямими обов’язками, а й усіма питаннями, від вирішення яких залежить загалом успіх компанії. Це як у десантурі (порівняння не випадкове - ми познайомилися з Сергієм Михайловичем 30 років тому на військових зборах офіцерів запасу, які проходили в літніх таборах парашутно-десантної бригади на Хмельниччині - О.Д.) - всю групу, без винятку, скидають із парашутами і вона пробирається ринковими хащами, щоб виконати поставлене завдання. У бізнесі, як у десанті, головне - результат.

29.02.2016Спілкувався Олесь ДУБОВИК


Переглядів: 420

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 947 від 17.01.2020p.
¤ 
Юний рівнянин відправився на III зимові Олімпійські ігри

Юний рівнянин відправився на III зимові Олімпійські ігри

Юнацькі змагання розпочалися 9 січня в швейцарській Лозанні....

¤ 
Хвороби мовою тиску та пульсу

Хвороби мовою тиску та пульсу

Щоб бути здоровим, слід не лише вести здоровий спосіб життя, а й контролювати свій стан, щоб за найменших збоїв вчасно запобігти розвитку недуги. Найпростіший метод діагностики, який здоровим людям потрібно робити час від часу, а тим, хто страждає від серцево-судинних проблем та гіпертонії, щодня, – це вимірювання тиску та пульсу тонометром....

¤ 
До посадки розсади готуйсь!

До посадки розсади готуйсь!

Хоч зима ще у розпалі, городній сезон уже стартує. Саме зараз час підготувати все необхідне для садіння розсади, від якості якої залежить майбутній врожай. Успішним досвідом вирощування розсади у своєму онлайн-щоденнику ділиться лучанка Людмила БАСОК. Їй дача не тільки дарує гарні врожаї, а й приносить задоволення....

¤ 
П’яний водій на смерть збив велосипедиста

П’яний водій на смерть збив велосипедиста

Смертельний наїзд стався на автодорозі села Каноничі, що на Володимиреччині, 11 січня близько 17:20....

¤ 
«Доступні ліки» поруч.

«Доступні ліки» поруч.

Як знайти аптеку онлайн?

В Україні запрацював онлайн-інструмент для пошуку аптек, які працюють за урядовою програмою «Доступні ліки». Сервіс показує всі аптеки держпрограми в радіусі 7 кілометрів від медичного закладу. Як працює карта, які переваги дає і які зміни очікують на держпрограму наступного року, дізнавались наші експерти....

¤ 
Микола Шустов просить у Зеленського ініціювати державну програму з лікування дитячого діабету

Микола Шустов просить у Зеленського ініціювати державну програму з лікування дитячого діабету

Голова Олександрійської ОТГ, що у Рівненському районі Микола Шустов став автором ініціативи, щодо розробки та затвердження Державної програми з лікування дитячого цукрового діабету «Солодкі діти»....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Усюди коти й грибки [369] (654)
2. 8-10 червня у Радивилові відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс козацької пісні “Встань, козацька славо! Засвіти знамена!” [295] (650)
3. Вертикальна трансмісія [427] (648)
4. Комп’ютерних талантів у нас багато! Буде ще більше! [427] (648)
5. Реінкарнація берези

[257] (647)
6. Як модернізувати «Рівнеоблводоканал»? [774] (645)
7. МФК “КАРДИНАЛ-РІВНЕ” - У ФІНАЛІ [613] (645)
8. “Ремб” робить усе, як треба, і навіть краще! [337] (644)
9. »Дякуємо Вам за те, що ви існуєте!» [257] (643)
10. Велика сила кохання [257] (643)
11. Обманливі вихиляси стегнами [384] (642)
12. Колоновидні яблуні. [777] (642)
13. Огірки з м’ятою і базиліком [881] (633)
14. Італійські канікули разом з чоловіком: як Бейонсе відзначила свій 37-й день народження [878] (633)
15. Відіпрати кухонні рушники допоможе гірчиця [933] (628)

ТОП-15 свіжого номера:

1. На Дубенщині під колесами авто загинув пішохід (103)
2. Черговий «похід» у магазин закінчився кайданками (98)
3. Пасажирський потяг збив людину (98)
4. За сприяння центрів зайнятості Рівненщини у 2019 році працевлаштовано 36,6 тис. громадян (95)
5. На Березнівщині поліцейські вилучили незаконну деревину (95)
6. Посолити і не насолити. Або кожному інгредієнту – свої солоні правила (95)
7. 10 речей, які можуть знищити вашу розсаду (94)
8. Мати – мачуха. Невигадана історія (93)
9. 41 кілограм бурштину вилучили на Рівненщині (92)
10. Рівненські аудитори протягом минулого року забезпечили відшкодування втрат ресурсів на суму понад 12 мільйонів гривень (92)
11. Пільговики Рівненщини можуть переходити на готівкову форму виплат у будь-який час (90)
12. «Доступні ліки» поруч. (90)
13. На які базові показники при оподаткуванні впливатимуть нові мінімальна зарплата та прожитковий мінімум (88)
14. Матеріальна допомога, земельні питання, будівництво шкіл і садочків: (88)
15. Микола Шустов просить у Зеленського ініціювати державну програму з лікування дитячого діабету (88)
 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс