Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №765 від 30.06.2016p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Квітень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Травень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31


#Ракурс економiки

Якщо вирішили відмовитись від застосування спрощеної системи

Відмова від спрощеної системи оподаткування платниками єдиного податку першої - третьої груп здійснюється в порядку, визначеному пп. 298.2.1-298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України.

Самостійно відмовитись від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом, можна з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів (пп. 298.2.2 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу).

При цьому суб’єкту господарювання необхідно не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подати до контролюючого органу заяву (п.п. 298.2.1 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу).

Одночасно повідомляємо, що статтями 181 та 182 Податкового кодексу визначено умови для реєстрації особи як платника ПДВ (у тому числі для випадку переходу зі спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування), відповідно до яких реєстрація особи як платника ПДВ може здійснюватись як в обов’язковому порядку, так і за добровільним рішенням особи.

Відповідно до п. 181.1 ст. 181 Податкового кодексу обов’язковій реєстрації платником податку на додану вартість підлягає особа, у якої загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з розділом V Податкового кодексу, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн. грн. (без урахування ПДВ).

Порядок реєстрації особи як платника податку на додану вартість регулюється ст. 181-183 розділу V Податкового кодексу та регламентується Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 №1130.

Чи засовуються пільги з податку не нерухоме майно до об’єктів нерухомості, які фізична особа здавала в оренду

 

Незабаром 1 липня, а це означає, що власники нерухомості отримають від контролюючих органів податкові повідомлення-рішення про сплату сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Яким чином буде застосовуватись пільга із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи, яка протягом кількох місяців звітного року здавала об’єкт житлової нерухомості в оренду?

Відповідно до норм Податкового кодексу об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Пунктом 266.4 ст. 266 Податкового кодексу передбачено пільги зі сплати податку.

Разом з тим, пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичної особи не надаються на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності) (абзац четвертий п.п. 266.4.2 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу).

Згідно з нормою ст. 810 глави 59 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV зі змінами та доповненнями договором найму (оренди) житла визнається цивільно-правовий договір, в силу якого одна сторона – власник житла (наймодавець) передає або зобов’язується передати другій стороні (наймачеві) житло для проживання у ньому на певний строк за плату.

Наявність саме цивільно-правового договору є необхідною умовою для того, щоб відповідна операція вважалася орендною операцією для підтвердження здачі житла в оренду.

Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичної особи, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості (п.п. 266.7.1 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу).

Якщо фізична особа – власник об’єкта житлової нерухомості протягом кількох місяців звітного року здавала об’єкт житлової нерухомості в оренду, пільга зі сплати податку на такий об’єкт не застосовується починаючи з того місяця, в якому фактично об’єкт здавався в оренду, та до кінця місяця, в якому припинено здачу в оренду такого об’єкта.

Для проведення звірки даних, зокрема, щодо об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку, права на користування пільгою зі сплати податку, фізична особа має право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

Нагадуємо, сплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичні особи зобов’язані протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

30.06.2016


Переглядів: 145

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 912 від 10.05.2019p.
¤ 
У Рівному депутати зібралися на позачергову сесію

У Рівному депутати зібралися на позачергову сесію

7 травня, депутати Рівненської міської ради зібралися на позачергове засідання сесії міськради....

¤ 

Покусала за повістку...

По-різному громадяни «косять» від служби в Збройних силах. Однак випадок, який днями стався у Млинові, має всі шанси стати унікальним у нелегкій роботі територіальних центрів комплектування....

¤ 
Що потрібно знати про субсидії

Що потрібно знати про субсидії

Чи потрібно у травні повторно звертатися з документами?...

¤ 

Кінець періоду розмитнення

Чого чекати власникам авто на єврономерах?

Залишилось менше місяця до того, як набудуть чинності санкції щодо власників авто на єврономерах. Згідно із законом, від 24 травня поліція почне зупиняти, штрафувати та відправляти нерозмитнені авто на штраф-майданчики. Залежно від строку порушення митних правил доведеться заплатити від 8,5 до 170 тисяч гривень. Чому слід поспішити із розмитненням авто з іноземною реєстрацією, і до чого готуватись в іншому випадку, дізнавались наші експерти....

¤ 

Побив до смерті співмешканку

Іще четвертого травня до поліції повідомив 38-річний житель села Хрінники, що за місцем проживання померла його 60-річна братова. Як встановили правоохоронці, причетним до її смерті виявився співмешканець....

¤ 
Зміцнюйте імунітет

Зміцнюйте імунітет

Насправді, імунітет не потрібно зміцнювати, він має працювати постійно. Просто восени і взимку з’являються різні віруси і бактерії, змінюється погода, це ослабляє організм і ми стаємо чутливішими до всього, тому саме імунітету потрібно приділити більше уваги. Особливо це стосується печінки: саме в ній міститься 70% імунних клітин, отже вона є своєрідним регулятором імунітету. Печінку не можна перевантажувати, вона реагує на режим харчування, яке має бути правильним, збалансованим. Досягають цього за рахунок частого прийому їжі (4-6 разів на день) невеликими порціями....





Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (9655)
2. Моє місто - найкраще [427] (5155)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (4440)
4. Секс із мусульманином [271] (3959)
5. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (3798)
6. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (3636)
7. Догляньте мене до смерті [278] (3595)
8. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (3468)
9. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (3172)
10. Якщо у сні приснився вуж [219] (2492)
11. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (2405)
12. Коли розпочинати садити городину [599] (2338)
13. Двох тяжкохворих сестер вилікував чоловік зі Здолбунова [465] (2197)
14. Розклад руху автобусів [253] (2194)
15. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (2165)

ТОП-15 свіжого номера:

1. У Рівненському районі під колесами вантажівки загинув пішохід (161)
2. Позбавлена титулу «Міс Україна» Вероніка Дідусенко поділилася деталями майбутнього весілля (144)
3. Депутатство – зайняття пожежонебезпечне (135)
4. Аудит замість атестації (133)
5. «Культурний» травень. Які фестивалі та свята відбудуться на Рівненщині (131)
6. 75 тисяч жителів Рівненщини (127)
7. На Рівненщині зростають площі посівів (124)
8. Навики не підвели: службовий пес знайшов метамфетамін (124)
9. Кілька речей, які варто знати про хлібопічку (122)
10. Жителя Квасилова обікрав односельця (122)
11. Кінець періоду розмитнення (122)
12. Мотоцикліст скоїв наїзд на пішохода (122)
13. Оля Полякова жорстко розкритикувала шоу «Холостяк» (120)
14. Лінивий рулет з вишнею (119)
15. Що потрібно знати про субсидії (117)





 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс