Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №272 від 28.12.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Квітень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30


#Історія успіху

Микола Цимбалюк: "Думати глобально, діяти локально!"

Микола Цимбалюк: "Думати глобально, діяти локально!"

ВАТ "Рівненський радіотехнічний завод" може стати потужним виробником потрібної Україні та СНД унікальної продукції

З добрим трудовим настроєм завершує 2006 рік колектив ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод”. За напруженою роботою не всі й помітили, що рік, що минає, був позначений 20-річчям завершення будівництва поліського флагмана радянської “оборонки”, яке тривало шість років. Свою першу продукцію спеціального призначення завод випустив у 1983 році.

Володар "Золотої зірки"

- Спочатку, - розповідає генеральний директор підприємства Микола ЦИМБАЛЮК, - це були універсальні джерела живлення бортової радіоелектронної апаратури, потім - мікроплати, вузли, блоки та радіоелектронні комплекси для бортових систем стратегічних бомбардувальників ТУ-160, ТУ-22М тощо. За радянських часів випуск спецтехніки складав понад 95 відсотків у загальному обсязі виробництва. На підприємстві працювало майже шість тисяч чоловік. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Одне з найпотужніших підприємств Рівненщини позбавлене державної підтримки - попри те, що 50 відсотків + 1 акція товариства знаходяться у державній власності. Держзамовлень підприємство не отримує. Останній літак ТУ-23М3, для комплектацїї якого власне завод і споруджувався, був знищений у Полтаві 27 січня 2006 року за розпорядженням уряду.

Але завдяки правильним і виваженим діям керівництва радіотехнічного заводу, перш за все, Миколи Леонтійовича Цимбалюка, обраного в листопаді 1997 року головою правління товариства, підприємство, зорієнтоване на випуск продукції для потреб військово-промислового комплексу, зберегло свій профіль, вдосконалило високі технології та обладнання, на якому виготовляється продукція спеціального і цивільного призначення. Щоправда, профільна продукція майже вся експортується в країни СНД, зокрема, в Росію.

Переконливим свідченням потенційних можливостей підприємства є рішення російського Фонду спецпроектів “Кремль” у галузі оборонно-промислового комплексу та силових структур про нагородження ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод” міжнародною премією “Золота зірка”. Премію присуджено за “видатні заслуги в розвитку оборонного комплексу країн СНД та Росії”. Крім того, генерального директора підприємства нагороджено орденом “За верность долгу” та статуеткою “Золота зірка”. Ці нагороди, вважає володар “Золотої зірки” Микола Цимбалюк, красномовно свідчать про те, що в складних умовах становлення ринкової економіки радіотехнічний завод може випускати сучасну та конкурентноспроможну на зовнішніх ринках продукцію. А це означає, що його працівники зберегли свою професійну майстерність і навики.

Більше товарів - хороших і різних!

“Сьогодні, коли критерієм оцінки технологій та матеріалів стає економічна ефективність і надійність, ми зобов’язані, - переконував колектив Микола Цимбалюк , - використати накопичений науково-технічний потенціал та унікальне технологічне обладнання, виходячи з економічної доцільності, енергозбереження і раціонального використання енергоресурсів”. Щоб зберегти найцінніше для реалізації потрібних країні масштабних проектів - виробниче устаткування, довелося позбутися зайвого: дещо здати в оренду, дещо продати. Не всі правильно зрозуміли рішучі кроки нового керівника підприємства: він чимало “воював”, аби переконати колектив у своїй правоті, підтвердженій згодом самим життям.

- Ми вистояли, - не без гордості констатує Микола Цимбалюк, - зберегли завод і ядро трудового колективу, фахівців високого класу, створили всі необхідні умови для відродження виробництва. Сьогодні відновлено випуск спецтехніки (обладнання для літаків ТУ-160, ТУ-95, ТУ-23М3) та друкованих плат. Займаємося механічною обробкою металу - на такі роботи в Україні завжди є попит. Маємо можливість випускати малогабаритні кольорові телевізори “15ТК-605Д”, що приймають і відтворюють кольорові програми за системою PAL/SEKAM, автомобільні стереомагнітоли “Іква РМ-203СА”, виготовляємо транспортні інформаційні системи РМ-201СА.

Широкий спектр і продукції побутового призначення: електродуховки і електроплити; шафи пекарські та сушильні - для сушіння макаронних виробів, грибів, ягід, овочів; тістоміс та автомат для виготовлення макаронів. Багатьом споживачам надійно служать наші параболічні антени, електродзвінки, електрообігрівачі, електрогрілки, світильники та інші корисні вироби.

Запитуєте, чим запам’ятався для колективу підприємства 2006-й? У цьому році ми налагодили співпрацю з Луцьким автотранспортним заводом №4 ВАТ “ЛУАЗ”: поставляємо сусідам комплектуючі - автомобільні інформаційні системи та транспортні гучномовні пристрої. У третьому кварталі виготовили перші автопричепи “Іква-205” до легкових автомобілів типу ВАЗ. У вересні виграли тендер із забезпечення Збройних Сил України технологічним обладнанням для їдалень. Спільно з відомою європейською фірмою “Premagas” освоюємо виробництво газових лічильників ВК-G4: введено в експлуатацію дільницю виготовлення та лабораторію повірки цієї продукції. Увінчалася успіхом і наполеглива робота по збереженню профілю заводу - налагоджено співпрацю з країнами СНД та експорт у Росію виробів оборонного призначення.

Моє кредо - “Думати глобально, діяти локально!” - виправдало себе на всі сто відсотків. Розвиваючи різні напрямки виробництва, нарощуючи асортимент товарів, робіт і послуг, розширюючи географію поставок продукції, маємо хороші економічні результати за підсумками року.

Жертви

чи реформатори?

Відомо, що наша думка щодо реформ у той чи інший момент залежить від того, ким ми себе відчуваємо: жертвами чи реформаторами? На Рівненському радіотехнічному заводі тривалий період жертвоприношення частини кадрів, технологічного устаткування, заводських приміщень для збереження виробництва завершився: сьогодні його колектив творчо працює на благо українського народу.

- Більшість із нас виживуть і при старих порядках. Більшість із нас виживуть і при нових порядках. Убиває перехід, - вважає Микола Цимбалюк. - Для України перехід на рейки ринкової економіки ускладнюється енергетичною залежністю від “північного сусіда” та не прогнозованою протягом останніх двох років ціновою ситуацією на газовому ринку. Підвищення тарифів на комунальні послуги - це не реформа житлово-комунального господарства, а тугий зашморг, що затягується на… шиї споживача. Тому, враховуючи великі електрогенеруючі потужності країни, ми пропонуємо проект запровадження у виробництво плівкових електронагрівальних елементів (ПЕН-елементів - авт.).

Основна ідея проекту рівненських реформаторів вітчизняного енергозбереження - виробництво електронагрівального обладнання для закладів громадського харчування, сільськогосподарських підприємств, запровадження стаціонарних електронагрівальних систем побутового і промислового призначення на базі уніфікованих плівкових електронагрівальних елементів. Їх високу ефективність доводять результати порівняльних технічних випробувань промислових чотириконфоркових електроплит із ПЕН-елементами та спіральних. Виявилося, що для досягнення однакового теплового ефекту нова електроплита споживає електроенергії на 30-40 відсотків менше, ніж традиційна спіральна.

Система громадського харчування в містах, залежно від основного енергонавантаження, ділиться на дві групи: ранковий пік споживання електроенергії - дитячі садки, школи, лікарні та вечірній - кафе, бари, ресторани. Таким чином, запропоноване радіотехнічним заводом електронагрівальне обладнання зможе, безумовно, привабити як комерційних споживачів, так і бюджетні установи.

Не менш ефективним є застосування ПЕН-елементів на селі. Якщо нині газифіковано лише третину сільських населених пунктів, то, як мінімум, для половини сільського населення України розроблене радіозаводом електронагрівальне обладнання є безальтернативним. Запровадження сучасних промислових і побутових стаціонарних електронагрівальних систем значно поліпшить при мінімальних капіталовкладеннях умови життя на селі. А використання ПЕН-елементів у кормозапарниках, електропастеризаторах, сушарках зменшить енергоємність агровиробництва, а це - реальна можливість зниження цін на сільгосппродукти.

Для процвітання України

- ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод” може стати потужним виробником потрібної Україні та СНД унікальної продукції, - запевняє Микола Цимбалюк. - Але для цього, на моє тверде переконання, підприємство повинно мати одного справжнього господаря, а не так як сьогодні: половина акцій у держави, половина - у приватних руках. Постійно шукаючи ефективні ринкові методи господарювання, ми пропонуємо всім зацікавленим партнерам та інвесторам взяти участь в інвестуванні та приватизації підприємства за такими напрямками:

• інвестування та приватизація окремих виробництв;

• дольова участь у створенні спільних підприємств;

• наступне стратегічне інвестування створеного холдингу.

Я глибоко переконаний у тому, що використання плівкових електронагрівальних елементів у виробництві та побуті має величезне економічне значення для країни, є безперечним соціальним благом для її громадян, а в політичному контексті запропонована нами програма спрямована на зміцнення енергетичної незалежності нашої держави. Тому для процвітання України закликаю всіх потенційних партнерів та інвесторів долучитися до інвестування проекту. Якщо ми спільними зусиллями поліпшимо умови життя наших співвітчизників, - люди стануть кращими, щоб бути гідними цих умов.

Тільки в нашій області діє 1055 освітніх закладів і майже 880 закладів охорони здоров’я. Впровадження в цих закладах сучасного енергозберігаючого обладнання, створеного і виготовленого ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод” на базі уніфікованих плівкових електронагрівальних елементів, дає змогу заощадити десятки тисяч кіловат-годин електроенергії на добу та суттєво зменшити пікові навантаження електромереж. Якщо врахувати, що населення області складає 2,3 відсотка від усього населення України, то очікуваний економічний ефект тільки в цьому сегменті ринку енергоспоживання заслуговує на увагу.

Вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим увесь колектив ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод”. Щастя Вам і здоров’я, віри в майбутнє нашого підприємства, нових трудових здобутків у 2007 році, злагоди, достатку і благополуччя всім родинам!

З повагою, Микола ЦИМБАЛЮК

ВАТ "Рівненський радіотехнічний завод": 33027, м. Рівне, вул. Д. Галицького, 25; тел./факс: (0362) 23-53-01, 23-42-29.

28.12.2006Олександр ОЛЬХОВИК


Переглядів: 86

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 909 від 18.04.2019p.
¤ 
Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено

Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено

Без чого не можна уявити собі великодній стіл? Звичайно ж, без крашанок та писанок — символів зародження нового життя і традиційних подарунків на Пасху. Саме з них починається святкова трапеза, їх дарують близьким та рідним, йдучи у гості, роздають бідним і залишають у церкві. Та прикрасити великоднє застілля крашанками, пофарбованими в один колір, якось банально. Тому, пропонуємо вам найкращі ідеї, як із звичайного яйця зробити яскравий і смачний шедевр до Пасхи....

¤ 
Браво, федерація!

Браво, федерація!

РОФФ зробила все, щоб зірвати суперкубок, і звинуватити у всьому “ОДЕК”...

¤ 
ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб

ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб

Автопригоди за участі велосипедиста та мотоцикліста сталися у Рівному та Рокитнівському районі....

¤ Історія успіху
«Фірма Фармікс» тримає марку

«Фірма Фармікс» тримає марку

Ольга БАХАНОВА: «Пропонуємо понад 100 тисяч найменувань обладнання та витратних матеріалів від світових виробників»

Сучасну медицину неможливо уявити без лабораторної діагностики. Проведення оптимального комплексу лабораторних досліджень дозволяє виявити хворобу на початковій стадії, запобігти подальшому її розвитку, значно скоротити витрати і пацієнта, і держави на лікування важких ускладнень та хронічних форм хвороб. «Якщо хворі видужують, то їх зціленню радіють не тільки вони самі, їх близькі та лікарі, а й наш колектив», – зауважила директор і засновник ПП «Фірма Фармікс» Ольга БАХАНОВА (на фото)....

¤ 

На Рівненщині з’явився клас на колесах

У Привільненській ОТГ, що на Дубенщині, старий недієвий автобус переобладнали в яскравий навчальний клас. Це вдалось зробити в рамках реалізації проекту «Територія свободи» в рамках обласного конкурсу ідей молодіжних ініціатив....

¤ 
Олексій Муляренко: «Розвиток сільської медицини - пріоритетний напрямок нашої роботи»

Олексій Муляренко: «Розвиток сільської медицини - пріоритетний напрямок нашої роботи»

Нинішній рік на Рівненщині можна з повним правом назвати роком сільської медицини. За останні кілька десятиріч не проводились такі масштабні будівельні та ремонтні роботи у ФАПАх, амбулаторіях та інших закладах сільської медицини, як у 2019 році. Потрібно відмітити вміння влади області налагоджувати співпрацю з поважними міжнародними фінансовими організаціями. Цього в історії області не було ніколи. В якості прикладу такої плідної співпраці варто нагадати проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров?я на службі у людей», в рамках якого проводяться роботи з оновлення та реконструкції 89 амбулаторій в різних районах області....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (7890)
2. Моє місто - найкраще [427] (4625)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (3859)
4. Секс із мусульманином [271] (3598)
5. Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (3545)
6. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (3367)
7. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (3355)
8. Догляньте мене до смерті [278] (3194)
9. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (3160)
10. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (2887)
11. Якщо у сні приснився вуж [219] (2248)
12. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (2198)
13. Розклад руху автобусів [253] (2029)
14. Двох тяжкохворих сестер вилікував чоловік зі Здолбунова [465] (2009)
15. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (1992)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Розбірки в медичній галузі: (143)
2. *Дмитро Чекалкін: «Петро Порошенко зробив для України за п?ять років більше, ніж всі інші президенти за двадцять три роки» (140)
3. На Рівненщині з’явився клас на колесах (140)
4. «Фірма Фармікс» тримає марку (140)
5. Нічна погоня поблизу Рівного (139)
6. Браво, федерація! (139)
7. Понад 600 старшокласників опановують військове мистецтво (138)
8. Японські інвестори зацікавлені у співпраці з Рівненщиною (137)
9. Як вибирати сонцезахисні окуляри. На що звернути увагу (137)
10. Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено (137)
11. Бойова, але безгольова нічия у Калуші (136)
12. Тетяна Литвинова йде з СТБ (135)
13. Кілька варіантів глазурі для пасок (135)
14. ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб (132)
15. На Рівненщині затримали трьох «домушників» (131)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс