Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №272 від 28.12.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Травень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Червень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


#Історія успіху

Микола Цимбалюк: "Думати глобально, діяти локально!"

Микола Цимбалюк: "Думати глобально, діяти локально!"

ВАТ "Рівненський радіотехнічний завод" може стати потужним виробником потрібної Україні та СНД унікальної продукції

З добрим трудовим настроєм завершує 2006 рік колектив ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод”. За напруженою роботою не всі й помітили, що рік, що минає, був позначений 20-річчям завершення будівництва поліського флагмана радянської “оборонки”, яке тривало шість років. Свою першу продукцію спеціального призначення завод випустив у 1983 році.

Володар "Золотої зірки"

- Спочатку, - розповідає генеральний директор підприємства Микола ЦИМБАЛЮК, - це були універсальні джерела живлення бортової радіоелектронної апаратури, потім - мікроплати, вузли, блоки та радіоелектронні комплекси для бортових систем стратегічних бомбардувальників ТУ-160, ТУ-22М тощо. За радянських часів випуск спецтехніки складав понад 95 відсотків у загальному обсязі виробництва. На підприємстві працювало майже шість тисяч чоловік. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Одне з найпотужніших підприємств Рівненщини позбавлене державної підтримки - попри те, що 50 відсотків + 1 акція товариства знаходяться у державній власності. Держзамовлень підприємство не отримує. Останній літак ТУ-23М3, для комплектацїї якого власне завод і споруджувався, був знищений у Полтаві 27 січня 2006 року за розпорядженням уряду.

Але завдяки правильним і виваженим діям керівництва радіотехнічного заводу, перш за все, Миколи Леонтійовича Цимбалюка, обраного в листопаді 1997 року головою правління товариства, підприємство, зорієнтоване на випуск продукції для потреб військово-промислового комплексу, зберегло свій профіль, вдосконалило високі технології та обладнання, на якому виготовляється продукція спеціального і цивільного призначення. Щоправда, профільна продукція майже вся експортується в країни СНД, зокрема, в Росію.

Переконливим свідченням потенційних можливостей підприємства є рішення російського Фонду спецпроектів “Кремль” у галузі оборонно-промислового комплексу та силових структур про нагородження ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод” міжнародною премією “Золота зірка”. Премію присуджено за “видатні заслуги в розвитку оборонного комплексу країн СНД та Росії”. Крім того, генерального директора підприємства нагороджено орденом “За верность долгу” та статуеткою “Золота зірка”. Ці нагороди, вважає володар “Золотої зірки” Микола Цимбалюк, красномовно свідчать про те, що в складних умовах становлення ринкової економіки радіотехнічний завод може випускати сучасну та конкурентноспроможну на зовнішніх ринках продукцію. А це означає, що його працівники зберегли свою професійну майстерність і навики.

Більше товарів - хороших і різних!

“Сьогодні, коли критерієм оцінки технологій та матеріалів стає економічна ефективність і надійність, ми зобов’язані, - переконував колектив Микола Цимбалюк , - використати накопичений науково-технічний потенціал та унікальне технологічне обладнання, виходячи з економічної доцільності, енергозбереження і раціонального використання енергоресурсів”. Щоб зберегти найцінніше для реалізації потрібних країні масштабних проектів - виробниче устаткування, довелося позбутися зайвого: дещо здати в оренду, дещо продати. Не всі правильно зрозуміли рішучі кроки нового керівника підприємства: він чимало “воював”, аби переконати колектив у своїй правоті, підтвердженій згодом самим життям.

- Ми вистояли, - не без гордості констатує Микола Цимбалюк, - зберегли завод і ядро трудового колективу, фахівців високого класу, створили всі необхідні умови для відродження виробництва. Сьогодні відновлено випуск спецтехніки (обладнання для літаків ТУ-160, ТУ-95, ТУ-23М3) та друкованих плат. Займаємося механічною обробкою металу - на такі роботи в Україні завжди є попит. Маємо можливість випускати малогабаритні кольорові телевізори “15ТК-605Д”, що приймають і відтворюють кольорові програми за системою PAL/SEKAM, автомобільні стереомагнітоли “Іква РМ-203СА”, виготовляємо транспортні інформаційні системи РМ-201СА.

Широкий спектр і продукції побутового призначення: електродуховки і електроплити; шафи пекарські та сушильні - для сушіння макаронних виробів, грибів, ягід, овочів; тістоміс та автомат для виготовлення макаронів. Багатьом споживачам надійно служать наші параболічні антени, електродзвінки, електрообігрівачі, електрогрілки, світильники та інші корисні вироби.

Запитуєте, чим запам’ятався для колективу підприємства 2006-й? У цьому році ми налагодили співпрацю з Луцьким автотранспортним заводом №4 ВАТ “ЛУАЗ”: поставляємо сусідам комплектуючі - автомобільні інформаційні системи та транспортні гучномовні пристрої. У третьому кварталі виготовили перші автопричепи “Іква-205” до легкових автомобілів типу ВАЗ. У вересні виграли тендер із забезпечення Збройних Сил України технологічним обладнанням для їдалень. Спільно з відомою європейською фірмою “Premagas” освоюємо виробництво газових лічильників ВК-G4: введено в експлуатацію дільницю виготовлення та лабораторію повірки цієї продукції. Увінчалася успіхом і наполеглива робота по збереженню профілю заводу - налагоджено співпрацю з країнами СНД та експорт у Росію виробів оборонного призначення.

Моє кредо - “Думати глобально, діяти локально!” - виправдало себе на всі сто відсотків. Розвиваючи різні напрямки виробництва, нарощуючи асортимент товарів, робіт і послуг, розширюючи географію поставок продукції, маємо хороші економічні результати за підсумками року.

Жертви

чи реформатори?

Відомо, що наша думка щодо реформ у той чи інший момент залежить від того, ким ми себе відчуваємо: жертвами чи реформаторами? На Рівненському радіотехнічному заводі тривалий період жертвоприношення частини кадрів, технологічного устаткування, заводських приміщень для збереження виробництва завершився: сьогодні його колектив творчо працює на благо українського народу.

- Більшість із нас виживуть і при старих порядках. Більшість із нас виживуть і при нових порядках. Убиває перехід, - вважає Микола Цимбалюк. - Для України перехід на рейки ринкової економіки ускладнюється енергетичною залежністю від “північного сусіда” та не прогнозованою протягом останніх двох років ціновою ситуацією на газовому ринку. Підвищення тарифів на комунальні послуги - це не реформа житлово-комунального господарства, а тугий зашморг, що затягується на… шиї споживача. Тому, враховуючи великі електрогенеруючі потужності країни, ми пропонуємо проект запровадження у виробництво плівкових електронагрівальних елементів (ПЕН-елементів - авт.).

Основна ідея проекту рівненських реформаторів вітчизняного енергозбереження - виробництво електронагрівального обладнання для закладів громадського харчування, сільськогосподарських підприємств, запровадження стаціонарних електронагрівальних систем побутового і промислового призначення на базі уніфікованих плівкових електронагрівальних елементів. Їх високу ефективність доводять результати порівняльних технічних випробувань промислових чотириконфоркових електроплит із ПЕН-елементами та спіральних. Виявилося, що для досягнення однакового теплового ефекту нова електроплита споживає електроенергії на 30-40 відсотків менше, ніж традиційна спіральна.

Система громадського харчування в містах, залежно від основного енергонавантаження, ділиться на дві групи: ранковий пік споживання електроенергії - дитячі садки, школи, лікарні та вечірній - кафе, бари, ресторани. Таким чином, запропоноване радіотехнічним заводом електронагрівальне обладнання зможе, безумовно, привабити як комерційних споживачів, так і бюджетні установи.

Не менш ефективним є застосування ПЕН-елементів на селі. Якщо нині газифіковано лише третину сільських населених пунктів, то, як мінімум, для половини сільського населення України розроблене радіозаводом електронагрівальне обладнання є безальтернативним. Запровадження сучасних промислових і побутових стаціонарних електронагрівальних систем значно поліпшить при мінімальних капіталовкладеннях умови життя на селі. А використання ПЕН-елементів у кормозапарниках, електропастеризаторах, сушарках зменшить енергоємність агровиробництва, а це - реальна можливість зниження цін на сільгосппродукти.

Для процвітання України

- ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод” може стати потужним виробником потрібної Україні та СНД унікальної продукції, - запевняє Микола Цимбалюк. - Але для цього, на моє тверде переконання, підприємство повинно мати одного справжнього господаря, а не так як сьогодні: половина акцій у держави, половина - у приватних руках. Постійно шукаючи ефективні ринкові методи господарювання, ми пропонуємо всім зацікавленим партнерам та інвесторам взяти участь в інвестуванні та приватизації підприємства за такими напрямками:

• інвестування та приватизація окремих виробництв;

• дольова участь у створенні спільних підприємств;

• наступне стратегічне інвестування створеного холдингу.

Я глибоко переконаний у тому, що використання плівкових електронагрівальних елементів у виробництві та побуті має величезне економічне значення для країни, є безперечним соціальним благом для її громадян, а в політичному контексті запропонована нами програма спрямована на зміцнення енергетичної незалежності нашої держави. Тому для процвітання України закликаю всіх потенційних партнерів та інвесторів долучитися до інвестування проекту. Якщо ми спільними зусиллями поліпшимо умови життя наших співвітчизників, - люди стануть кращими, щоб бути гідними цих умов.

Тільки в нашій області діє 1055 освітніх закладів і майже 880 закладів охорони здоров’я. Впровадження в цих закладах сучасного енергозберігаючого обладнання, створеного і виготовленого ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод” на базі уніфікованих плівкових електронагрівальних елементів, дає змогу заощадити десятки тисяч кіловат-годин електроенергії на добу та суттєво зменшити пікові навантаження електромереж. Якщо врахувати, що населення області складає 2,3 відсотка від усього населення України, то очікуваний економічний ефект тільки в цьому сегменті ринку енергоспоживання заслуговує на увагу.

Вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим увесь колектив ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод”. Щастя Вам і здоров’я, віри в майбутнє нашого підприємства, нових трудових здобутків у 2007 році, злагоди, достатку і благополуччя всім родинам!

З повагою, Микола ЦИМБАЛЮК

ВАТ "Рівненський радіотехнічний завод": 33027, м. Рівне, вул. Д. Галицького, 25; тел./факс: (0362) 23-53-01, 23-42-29.

28.12.2006Олександр ОЛЬХОВИК


Переглядів: 129

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 917 від 14.06.2019p.
¤ 
Зустріч переможців І Всеукраїнських спортивно-масових змагань із мером Рівного

Зустріч переможців І Всеукраїнських спортивно-масових змагань із мером Рівного

Міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з переможцями І Всеукраїнських спортивно-масових змагань серед школярів у старшому віковому дивізіоні (2004-2001 р.н.) «Cool Games» та учасниками 6-х Світових освітніх ігор, які відбулися в м. Афіни та с. Олімпія (Греція) з 27 березня – 02 квітня 2019 року....

¤ 
Настя Каменських показала, з чого починається їх з Потапом день

Настя Каменських показала, з чого починається їх з Потапом день

Українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно вийшла заміж за продюсера і репера Олексія Потапенка (Потап), показала, з чого починається їх день....

¤ 
Будівництво спорткомплексу на Макарова дає БК «Рівне» перспективу грати у Суперлізі

Будівництво спорткомплексу на Макарова дає БК «Рівне» перспективу грати у Суперлізі

Завдяки будівництву сучасного спортивного комплексу на вулиці Макарова в Рівному, у баскетбольного клубу «Рівне» з’явилася перспектива грати у Суперлізі. Тому, керівництво та гравці команди висловили подяку ініціатору його будівництва, голові Рівненської ОДА Олексію Муляренку....

¤ 
Соціальний ліфт від Ляшка: «пахарі» з областей, інтернатівці, захисники

Соціальний ліфт від Ляшка: «пахарі» з областей, інтернатівці, захисники

З’їзд Радикальної партії Олега Ляшка, як і належить дійсно народній політичній силі, відбувся під відкритим небом у парку Шевченка. Жодних рамок металошукачів, численної охорони чи списків з дозволами. Все відкрито і демократично: більше тисячі партійців і делегатів з всієї України, гості міста....

¤ 
На Рівненщині зіткнулося чотири автомобілі

На Рівненщині зіткнулося чотири автомобілі

Дві автопригоди з різницею у півгодини сталися сьомого червня у селі Бабин Гощанського району....

¤ 
Як виростити рододендрон

Як виростити рододендрон

Поради щодо посадки та догляду

Пишнота будь-якого виду рододендронів здатна скорити серце будь-якого садівника, однак у цієї рослини слава дуже ніжного та примхливого створіння....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (11759)
2. Моє місто - найкраще [427] (5571)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (5038)
4. Секс із мусульманином [271] (4441)
5. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (4340)
6. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (4003)
7. Догляньте мене до смерті [278] (3986)
8. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (3860)
9. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (3542)
10. Якщо у сні приснився вуж [219] (2784)
11. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (2661)
12. Коли розпочинати садити городину [599] (2584)
13. Розклад руху автобусів [253] (2505)
14. Двох тяжкохворих сестер вилікував чоловік зі Здолбунова [465] (2442)
15. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (2439)

ТОП-15 свіжого номера:

1. В краєзнавчому музеї влаштували НовоКорецьке весілля (158)
2. Чистопородних корів на Рівненщині побільшає (157)
3. Скільки ділянок виділили в області учасникам АТО (156)
4. Під колеса авто потрапила жінка (142)
5. З початку року доходи місцевих бюджетів Рівненщини зросли на 20,4% (140)
6. Володимирецькі поліцейські викрили крадія скутера (140)
7. Колорадський жук без хімії: народні методи (138)
8. На Костопільщині зіткнулися маршрутка та легковик (138)
9. З 1 липня зміниться вартість паспортів (137)
10. Автомобіль в’їхав у будинок: водій загинув, пасажир — у лікарні (136)
11. Знайшли зловмисника, який викрав позашляховик (136)
12. За півроку на Рівненщині відтворили майже 3,5 тисячі гектарів лісу (135)
13. На Північному стартувало довгоочікуване будівництво сучасного дитячого садочку (135)
14. Підведено підсумки обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) (132)
15. Поліцейські встановлюють осіб, причетних до підпалу будинку (127)
 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс