Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №908 від 11.04.2019p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

Актальні ціни на бензин, дизель.
Олас - якісне пальне.

  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Вересень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Жовтень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Новини Рівне

#Технології ХХІ століття

НВП «МІСТІМ»: Добавки системи
«КОМПЛЕКС» – завжди у тренді

НВП «МІСТІМ»: Добавки системи «КОМПЛЕКС» – завжди у тренді

Сергій ЧУДНОВСЬКИЙ: «Нашим розробкам присвячено тільки сторонніх 3 докторські дисертації та понад 10 кандидатських»

Науково-виробниче підприємство «МІСТІМ» (м. Рівне) займається розробкою, виготовленням та реалізацією добавок до бетонів системи «КОМПЛЕКС». Інноваційні продукти талановитих майстрів будівельних технологій завжди у тренді на ринку будіндустрії, адже відповідають головним принципам сталого будівництва: раціональному використанню ресурсів, мінімізації шкоди довкіллю та створенню комфортного мікроклімату в будівлях. Директор НВП «МІСТІМ» Сергій ЧУДНОВСЬКИЙ пишається тим, що унікальним добавкам системи «КОМПЛЕКС» присвячено тільки сторонніх 3 докторські дисертації та понад 10 кандидатських.

Нагадаємо, що про чудо-добавки системи «КОМПЛЕКС» ми розповідали в попередніх публікаціях «Рівне-Ракурсу» – «НВП «МІСТІМ»: Компетентність, професіоналізм та ефективність» (29 лютого 2016 р.) та «НВП «МІСТІМ»: Залізобетонний аргумент міцності та довголіття» (27 вересня 2018 р.).

«Працюватиме українська економіка – працюватиме і будівельна галузь»

– Сергію Михайловичу, яким Ви бачите для країни і Вашого підприємства 2019-й?

– У 2019 році НВП «МІСТІМ» розраховує зберегти позитивну динаміку розвитку, оскільки спостерігаємо явну тенденцію до зростання інвестицій в інфраструктурні проекти. Основ­ним політичним ризиком є президентські та парламентські вибори. І справа не в тому, що існує певна невизначеність у фінансуванні бюджетних об’єктів та нестійкості національної валюти – адже житло будувались і при ціні квадратного метра 1500-2000 доларів. Проблеми починаються тоді, коли зменшується споживча вартість будівництва. Сьогодні нам потрібно, аби набирала обертів економіка. Працюватиме українська економіка – працюватиме і будівельна галузь.

Можна вітати кроки уряду, спрямовані на подолання таких вад економічних відносин, як неналежний рівень захисту прав власності, монополізація ринків, нерівні «правила гри» в економіці тощо. Все, що спрощує просування продукту на ринок, це добре. З іншого боку, це дає можливість неякісному продукту вийти на ринок. Тож треба, аби ринкові механізми оцінки якості працювали 100-відсотково, що дасть змогу досягти більшого ефекту, ніж адміністративними заходами, які провокують корупцію. Якщо просування добавок «КОМПЛЕКС» визначатиме ринок, я зможу впливати на цей процес тільки через підвищення їх якості.

«МІСТІМ» прагне чесно і прозоро працювати в конкурентних умовах»

– Ви впевнені в конкурентоздатності системи спеціальних добавок «КОМПЛЕКС»?

– Будь-який бренд, як і будь-який спортсмен, відчуває себе конкурентоздатним. «МІСТІМ» прагне чесно і прозоро працювати в конкурентних умовах. Інша справа – умови конкуренції, «правила гри», відбору – це вже залежить не від виробника чи постачальника добавок, а від кінцевого споживача продукції, від його зацікавленості отримати якісну добавку чи «відкат» за неякісний продукт. «Борьба за качество – это не чудачество», а гарантія безпечної експлуатації об’єктів комунальної, виробничої та соціальної сфери.

Аналізуючи досвід застосування добавок «КОМПЛЕКС» на багатьох об’єктах і в різних умовах, ми постійно вдосконалюємо їх склад, даючи споживачам можливість отримувати найкращі результати. Найбільш ефективна реклама будь-якої добавки – це об’єкти, побудовані з її застосуванням. НВП «МІСТІМ» пишається тим, що брало участь:

• у будівництві – висотного готельного комплексу «Hilton»; корпусу Верховної Ради України; посольств США та Німеччини; 38-поверхового хмарочосу (будинок 10-Б на перетині вулиць Срібнокільська та Княжий Затон); монолітних житлових будинків у столичних мікрорайонах – Осокорки, Позняки, Срібнокільська.

• у реконструкції – НСК «Олімпійський»; 86-метрової градирні SCC системи столичної ТЕЦ-6; логістичного центру Митної служби України біля Києва та інших престижних об’єктів.

• у зведенні – сучасних спальних мікрорайонів в обласних центрах: Рівне, Луцьк, Чернівці, Хмельницький, Вінниця, Київ, Чернігів, Суми, Черкаси, Львів, Тернопіль, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Одеса, Ужгород, Івано-Франківськ.

• У спорудженні – автомобільних доріг, мостів і шляхопроводів України.

«Для кожного випадку підбирати найбільш підходящу добавку»

– Яким чином можна суттєво поліпшити властивості бетону?

– Класичний будівельний матеріал можна зробити ще краще, пристосувавши його до конкретних потреб і наділивши додатковими характеристиками. Спеціальні добавки для бетону дозволяють створювати суміші, властивості яких значно поліпшені. Підвищення морозостійкості та міцності, зниження проникності, прискорення (сповільнення) процесу схоплювання або тужавлення та твердіння – це тільки кілька прикладів. Для кожного випадку потрібно підбирати свою, найбільш підходящу, добавку.

Всі добавки для бетону діляться на кілька груп. Зокрема, для підвищення рухливості бетонного розчину використовують суперпластифікатори. Вони будуть потрібні також для збільшення міцності, щільності та водонепроникності матеріалу. Крім того, з їх допомогою можна добитися зниження витрати цементу, зберігаючи при цьому необхідну міцність бетону.

Прискорювачі набору міцності розраховані на ранній етап твердіння розчину – перші три доби. Саме тоді з їх допомогою відбувається збільшення швидкості набору міцності. Завдяки цим добавкам також підвищується марочна міцність бетону.

Регулятори рухливості бетонної суміші незамінні в гарячий літній сезон, оскільки дозволяють зберігати рухливість суміші. Їх нерідко застосовують і в тих випадках, коли необхідне тривале перевезення бетонного розчину.

Протиморозні добавки роб­лять можливими зимові будівельні роботи: вони ефективні при температурі -15 °C, а деякі – навіть при -25 °C!

«Для українських цементів варто підбирати і добавку власного виробництва»

– Чим Ви поясните популярність комплексних добавок, розроблених фахівцями НВП «МІСТІМ»?

– Ці добавки діють на цементні системи за допомогою декількох компонентів, які, у свою чергу, впливають на різні властивості будівельних сумішей, розчинів та бетонів. До того ж, усі компоненти повинні бути підібрані таким чином, щоб не викликати якихось небажаних реакцій або наслідків. Відповідно, ретельно розроблена комплексна добавка для бетону позбавляє будівельника від головного болю, а саме – від пошуку декількох різних добавок, які повинні ще і «уживатися» між собою. Тож не дивно, що будівельне виробництво і в Україні, і за кордоном орієнтоване переважно на композиційні рішення або комплексні добавки.

Втім, навіть найякісніші імпортні добавки для бетону іноді можуть не підходити для наших вітчизняних матеріалів. Тому для українських цементів варто підбирати і добавку власного виробництва. Благо, вибір є, а НВП «МІСТІМ» пропонує все нові ефективні види спеціальних добавок до спеціальних бетонів для спеціальних ситуацій. Маю на увазі підводне бетонування, бетонування в горах, гідротехнічні споруди, надміцні бетони в дуже відповідальних спорудах, термостійкі та дорожні бетони.

Індивідуально орієнтовані конкретні замовлення при нормальному фінансовому забезпеченні – надійна запорука виживання підприємства у складних ринкових умовах. Наше високе професійне досягнення – спеціальні теплоізоляційні монолітні мінеральні матеріали типу перлітопоробетон. Ми навчилися отримувати надлегкі литі бетонні суміші щільністю D400 та нижче будь-якої конфігурації, які в збірному варіанті дуже важко, а іноді й неможливо отримати.

«Більше відкритості та демократизму – менше корупційної складової»

– Як розвиток будівельного ринку впливає на географію просування продукції НВП «МІСТІМ»?

– Нині цінова ситуація в середніх і дрібних населених пунктах не порівнянна зі столицею та потужними індустріальними центрами, що дає можливість широкого розвитку будівництва на периферії. Вектор зростання будівельної індустрії перейшов у дрібні міста, які ще 20 років тому були забуті. Бізнес рухається в регіони, бо там простіше, ніж у Києві, вирішувати неформально питання. Так, відома корпорація «Кока-Кола», більш ніж 300 компаній якої працюють у понад 200 країнах світу, побудувала підприємство в Київській області в рази дешевше, ніж це їй обійшлося би в передмісті Києва. Українська столиця стає дорогим містом на рівні Лондона, Парижу. Якщо в деяких чиновників КМДА, що впливають на будівельні процеси в столиці, дах не поїде, то Київ за рівнем цін у великому будівельному бізнесі перевершить Нью-Йорк, Токіо, Пекін та інші мегаполіси світу.

– Можливо, вихід у делегуванні регуляторних функцій професійним самоврядовим організаціям?

– Треба передусім створити конкурентне середовище у прийнятті рішень. Щоб не чиновник вирішував кому що дати, а демократично і відкрито в комісії та колегії, до роботи в яких необхідно залучити представників і громадськості, і професійних об’єднань. Більше відкритості та демократизму в прийнятті рішень – менше корупційної складової. Професіонала можна купити, громадськість – ні. Громаду можна обманути один раз, другий – дуже складно, а третій – неможливо.

11.04.2019Спілкувався Олесь ДУБОВИК
Компанія НВП «МІСТІМ» м. Рівне, вул. Курчатова, 18-і, 33018; тел.: (0362) 63-66-14, моб. (050) 339-24-20; nvpmistim@gmail.com; www.mistim.com.ua

НВП «МІСТІМ» плідно працює з ключовими гравцями ринку альтернативної енергетики, забезпечуючи добавками системи «КОМПЛЕКС» будівництво у Вінницькій області (м. Казатин) сучасних біогазових станцій, що перетворюють органічні відходи на електричну й теплову енергію та збалансовані органічні біодобрива, а також новітніх сонячних електростанцій в Одеській області (м. Кілія).


Переглядів: 474

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 935 від 17.10.2019p.
¤ 
Хвороби мовою тиску та пульсу

Хвороби мовою тиску та пульсу

120 на 80… яка сучасна норма тиску?

Більшість людей вважає, що ідеальний тиск – це 120 на 80 мм рт. ст., і все, що вище або нижче, - ознаки гіпо- чи гіпертонії. Чи завжди це так і яку інформацію про стан організму нам доносить тиск?...

¤ 
Землю не копати, а врожай добрий мати

Землю не копати, а врожай добрий мати

Органічне землеробство відрізняється від традиційного тим, що землю не копають і не орють, а лише поверхнево розпушують на глибину 5–10 см....

¤ 
Загинув внаслідок вогнепального поранення під час полювання

Загинув внаслідок вогнепального поранення під час полювання

14 жовтня близько 13:30 до поліції повідомили лікарі «швидкої», що в урочищі «Залив» поблизу села Страшево під час надання медичної допомоги помер чоловік, у якого виявили вогнепальне поранення....

¤ 
Від держави до приватних рук.

Від держави до приватних рук.

Як рухається приватизація?

Наступного року уряд планує залучити 5 млрд грн від приватизації держпідприємств. Наразі Мінекономіки готує майже 800 компаній до продажу на аукціоні. Серед них є як заводи, так і маленькі виробничі цехи, недобудови, колишні кав’ярні тощо. Що таке мала і велика приватизації та чому держава розпродує свої активи, дізнався Центр громадського моніторингу та контролю....

¤ 
На Рівненщині базуватиметься дорожній мобільний загін

На Рівненщині базуватиметься дорожній мобільний загін

У Рівному розташовуватиметься один з 4-х центрів дислокації спеціальних дорожніх мобільних загонів в Україні....

¤ 
Митрополіт Єпіфаній підтримав хворих дітей Рівненщини

Митрополіт Єпіфаній підтримав хворих дітей Рівненщини

Днями до Рівненської обласної дитячої лікарні завітав предстоятель Православної церкви України Блаженніший митрополит Єпіфаній. Його зустріла завідувачка відділенням цієї лікарні, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Рівненській обласній раді Оксана Лозова, керівник Благодійного Фонду “Скарбниця Надії” Мар’яна Рева, лікар-ортопед, депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Юзепчук Віктор Іванович. Вже після візиту автор попросив розповісти Оксану Василівну про цю зустріч....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (20966)
2. Як правильно приймати вітаміни? [749] (7395)
3. Моє місто - найкраще [427] (7096)
4. Секс із мусульманином [271] (5998)
5. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (5941)
6. Як позбутися шпори на п’яті [850] (5743)
7. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (5399)
8. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (5357)
9. Догляньте мене до смерті [278] (5282)
10. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (5272)
11. Кращі засоби для потенції чоловіків - ТОП-10 [891] (5120)
12. Якщо у сні приснився вуж [219] (3731)
13. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (3654)
14. Коли розпочинати садити городину [599] (3367)
15. Розклад руху автобусів [253] (3289)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Про головне: (168)
2. Наречена для сина (160)
3. Жінка вдарила ножем в спину співмешканця (156)
4. П’ятьом ОСББ Рівного допоможуть погасити відсотки за кредитами на утеплення (147)
5. Раніше судимого за вбивство затримали за розбійний напад (147)
6. Матір замкнула новонароджену дитину в кімнаті (145)
7. У Квасилові невідомий підпалив новобудову (145)
8. Чоловіка, який «замінував» міст на Сарненщині викрили (145)
9. На Острожчині розширено покриття Інтернет-з’єднання 4G (144)
10. Три ДТП за участю мотоциклістів (143)
11. Пільги по земельному податку для фізичних осіб (142)
12. Кір відступає: за три тижні - жодного захворювання (141)
13. Метод Міттлайдера (141)
14. Канадські методи реабілітації впроваджують на Рівненщині (140)
15. Міський голова Рівного Володимир Хомко представив нового керівника ЦНАПу (139)
 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс