Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №373 від 04.12.2008p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2020p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29
Лютий 2020p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Новини Рівне

#На часі

Унікальне підприємство для особливих людей

Унікальне підприємство для особливих людей

Дуже часто трапляється, що ми згадуємо про тих, хто потребує нашої допомоги, розуміння, напередодні якихось дат або коли це якимсь чином торкається нас самих. Ось і нині ми говоримо про проблеми людей з тими чи іншими вадами здоров’я у Міжнародний день інвалідів. Між тим, є люди, які стикаються з цими питаннями щодня, більше того, роблять все, від них залежне, щоб покращити життя ближнім.

Стабільність – в усі часи

Мова йде про Рівненське навчально-виробниче підприємство Українського товариства глухих, яке засноване у 1956 році у Клевані, а з 1966 року з’явилося у Рівному.

Першочерговою метою НВП УТОГ є створення належних умов для навчання інвалідів по слуху доступним для них професіям, враховуючи індивідуальні програми реабілітації, здійснення їх працевлаштування.

Тож підприємство спеціалізується на виробництві продукції, посильної для виготовлення інвалідами по слуху, що й забезпечує їх зайнятість.

Очолює НВП УТОГ Микола МУЗИЧУК (на фото), який прийшов сюди ще у 1972 році і працює по цей день. Розпочинав він із посад старшого товарознавця, старшого майстра, а з 1985 року став директором підприємства.

Цілеспрямованість, енергія, ініціатива, ділові якості, притаманні Миколі Музичуку, дозволяли протягом багатьох років успішно вирішувати виробничі та соціальні питання як підприємства, так і колективу.

Тож не дивно, що у найтяжчі для деревообробної галузі часи НВП УТОГ працювало стабільно та зберегло свою специфікацію - виробництво меблів, асортимент яких щорічно оновлювався, і які донині користуються попитом у споживачів.

- На нашому підприємстві 60 відсотків працюючих - інваліди, здебільшого, з вадами слуху. Зазвичай люди в нас працюють довго, звільняються вже з виходом на пенсію, - розповідає Микола Музичук.

- У цьому році ми знову прийняли на роботу молодих хлопців і дівчат. Спочатку для них проводимо індивідуальне навчання: хлопці обирають професію верстатника, столяра, а дівчата - швачки, оздоблювальниці, шліфувальниці. Протягом трьох місяців їх навчає досвідчений майстер.

Звісно, буває, що згодом дехто залишає підприємство, бо знаходить краще оплачувану роботу. Ми ж, у свою чергу, даємо достатні знання, щоб наші випускники могли успішно працювати й на інших підприємствах.

Цікаво, що НВП УТОГ - цілком самодостатня організація, підпорядкована лише Центральному правлінню Українського товариства глухих. У минулому році підприємство виробило продукції на 4 мільйони гривень, а у нинішньому - працює безперервно, оскільки забезпечене замовленнями до кінця року.

- За радянських часів була державна програма, тож ми ніколи не мали проблем із замовленнями, вагонами возили меблі у Росію, Казахстан. А зараз самі шукаємо ринки збуту, постійно беремо участь у торгах з продажу меблів, які проводяться в Україні.

У цьому році підприємство виграло два великих тендери на виготовлення меблів: для Київського національного економічного університету (на суму 680 тисяч гривень) та для відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації (понад 500 тисяч гривень).

Серед наших замовників - Національна ака-демія наук України, Рівненський державний гуманітарний університет, УДУВГП, університет “Україна”, Рівненський аграрний коледж, Кременецький лісотехнічний коледж та Кременецький університет, ряд медичних та шкільних закладів і установ, - каже Микола Музичук.

- Було б добре, щоб держава більше дбала про нас і забезпечувала замовленнями, адже наше підприємство - особливе. За наявності замовлень ми можемо випустити вдвічі більше продукції. Сьогодні підприємство працює в одну зміну, а може у дві, три. Дефіциту кадрів у нас немає, працівники приїжджають не лише з Рівненської, а й інших областей України. Тож ми можемо створити більше робочих місць для інвалідів, бо виробничі площі та обладнання дозволяють це зробити.

От, наприклад, коли ми отримали державне замовлення від Рівненської ОДА на виготовлення меблів для будинків сімейного типу, які у свій час створювалися в Олександрії, це для нас була велика підтримка. Тоді ще керівництво дивувалося, що підприємство, де працює велика кількість інвалідів, ніде не поділося за часи перебудови, - згадує директор НВП УТОГ. - На жаль, немає замовлень від міської влади, тоді як школи та інші організації міста закуповують шкільні й офісні меблі в інших організаціях і підприємствах.

Турбота

і піклування -

понад усе

Та за всі роки свого існування підприємство дбало не лише про нарощування виробничих показників, а й про соціальний захист своїх працівників, тож для багатьох воно стало не просто місцем роботи, а й рідною домівкою, саме тут дехто з них знайшов свою долю, створив сім’ю.

Сьогодні на НВП УТОГ працює понад 70 інвалідів, частина з них мешкає у гуртожитку, інші ж мають квартири. Щороку Кабмін виділяє кошти на купівлю квартири. У цьому році підприємство також отримало 300 тисяч гривень на одне помешкання.

За словами Миколи Музичука, вирішити житлове питання працівників можна було б і за рахунок будівництва нового будинку, є й відповідне рішення міської ради, прийняте у грудні минулого року, про виділення НВП УТОГ земельної ділянки, але, на превеликий жаль, воно досі не виконане.

Та, незважаючи на це, підтримка відчувається в усьому. Працівники підприємства отримують доплату за шкідливі умови праці, безкоштовні гарячі сніданки. Усі мають змогу поїхати відпочити, з цією метою щорічно виділяються путівки, за бажанням працівників організовуються екскурсії. Окрім заробітної плати до тисячі гривень, вони отримують так звану тринадцяту зарплату, премії до свят, ювілеїв тощо. Під час виробничого процесу та й поза ним працівникам із вадами здоров’я допомагає сурдо-перекладач.

Усе це й зумовлює те, що коли людина приходить працювати на підприємство, здебільшого вона тут залишається на довгі роки, стає професіоналом своєї справи, знаходить спілкування та підтримку.

Директор НВП УТОГ переконаний, що усі працівники заслуговують на повагу та шану й важко виокремити когось одного. Та все ж, на думку Миколи Музичука, на особливу подяку заслуговують Наталія Тоненчук, Сергій Наумов, Микола Бродовський, Володимир Фурсович, Петро Харкевич, Володимир Аносов, Борис Стаднічук, Галина Майструк, Галина Давидович, Анатолій Іллюк, Ніна Хомич та багато інших. Завдяки цим людям підприємство працює успішно, а його продукція завжди знаходить свого покупця.

Успіх породжує успіх

Щороку обсяги виробництва Рівненського навчально-виробничого підприємства Українського товариства глухих збільшуються на 25 відсотків, а асортимент зростає - на 10.

Меблі, які виготовляються на підприємстві, користуються неабияким попитом не лише у нашому місті, а й в Україні. Тут можна придбати готові, а також замовити на свій смак кухонні, офісні, шкільні, м’які меблі, ліжка. Досвідчені майстри виготовляють й столярні вироби.

Окрім цього, Рівненське НВП УТОГ якісно надає такі послуги, як розпилювання пиловника стрічковою пилорамою, сушка пиломатеріалів у сушильній камері, їх станочна обробка, фанерування столярних виробів на пресовому обладнанні та багато інших.

- Це стало можливим завдяки новому сучасному обладнанню італійського та німецького виробництва, яке дозволяє нам значно покращити продуктивність праці, якість продукції, збільшити об’єм виробництва. У цьому нам дуже допоміг Фонд соціального захисту інвалідів, від якого у минулому році ми отримали 200 тисяч гривень суто на закупівлю обладнання. Також підприємство постійно працює над оновленням продукції, намагається йти в ногу з часом. Ми самі розробляємо дизайн, конструкції, - продовжує розповідь Микола Музичук.

До того ж, для своїх клієнтів НВП УТОГ надає просто унікальну можливість придбати продукцію за роздрібною ціною без ПДВ і без торгових націнок. Також підприємство надає безвідсотковий кредит на півроку, сьогодні це особливо актуально, оскільки банки кредитів не видають.

Усі охочі можуть здійснити покупку та оформити кредит у салоні-магазині, який знаходиться на вулиці Млинівській, 29. А детальніше ознайомитися з асортиментом продукції і цінами можна на офіційному сайті підприємства: www.mebli-utog.rv.ua або за телефонами (03622) 5-22-82, 64-11-63.

Користуйтеся продукцією НВП УТОГ, адже ви не тільки отримаєте якісні товари та послуги, але й допоможете тим, хто цього потребує.

Влада, допомагаючи громадським організаціям інвалідів, забезпечуючи їх підприємства замовленнями, одночасно вирішить питання працевлаштування цієї категорії громадян.

Микола Музичук

04.12.2008Кароліна КРУГЛИК


Переглядів: 552

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 951 від 15.02.2020p.
¤ 
На ХІІ відкритому турнірі з плавання спортсмени з Рівненщини вибороли «золото» та «срібло»

На ХІІ відкритому турнірі з плавання спортсмени з Рівненщини вибороли «золото» та «срібло»

Вихідними у місті Слов’янськ Донецької області відбувся ХІІ відкритий турнір з плавання серед дітей з інвалідністю (вади зору, слуху та ураження опорно-рухового апарату). Змагання відбувалися в рамках програми «Повір у себе»....

¤ 
Рівненська легкоатлетка виборола золото на юніорському чемпіонаті

Рівненська легкоатлетка виборола золото на юніорському чемпіонаті

Світлана Жульжик виграла змагання з бігу на 800 метрів і встановила рекорд на міжнародних змаганнях (2.07,51 хв)....

¤ 
Не все гаразд: Мілла Йовович розповіла про хворобу новонародженої дочки

Не все гаразд: Мілла Йовович розповіла про хворобу новонародженої дочки

Не встигли всі обговорити новину про те, що Мілла Йовович втретє стала мамою, як актриса опублікувала сумну інформацію....

¤ 
Андрій Данилко пояснив, чому він постійно ходить в кепці

Андрій Данилко пояснив, чому він постійно ходить в кепці

Образ Андрія одноманітний. Виняток становлять лише яскраві вбрання Вєрки Сердючки....

¤ 
Як виростити мікрозелень в домашніх умовах за кілька днів

Як виростити мікрозелень в домашніх умовах за кілька днів

У зимово-весняну пору, коли організму бракує вітамінів, на порятунок може прийти мікрозелень....

¤ 
На Сарненщині пошкодили понтонний міст

На Сарненщині пошкодили понтонний міст

Шостого лютого із вікна рейсового автобуса пасажирка побачила, як вантажний автомобіль їхав по понтонному мосту, що у селі Ремчиці. Жінка одразу зателефонувала до поліції....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (1601)
2. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (1111)
3. Усюди коти й грибки [369] (895)
4. Як модернізувати «Рівнеоблводоканал»? [774] (868)
5. 8-10 червня у Радивилові відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс козацької пісні “Встань, козацька славо! Засвіти знамена!” [295] (867)
6. Обманливі вихиляси стегнами [384] (864)
7. Melanotan 2 поможет восстановить мужскую силу [782] (853)
8. МФК “КАРДИНАЛ-РІВНЕ” - У ФІНАЛІ [613] (844)
9. “Ремб” робить усе, як треба, і навіть краще! [337] (840)
10. Комп’ютерних талантів у нас багато! Буде ще більше! [427] (829)
11. Колоновидні яблуні. [777] (816)
12. Вертикальна трансмісія [427] (808)
13. Реінкарнація берези

[257] (801)
14. »Дякуємо Вам за те, що ви існуєте!» [257] (796)
15. Огірки з м’ятою і базиліком [881] (792)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Зустріч з чемпіонами світу 1-st ISF WORLD COOL GAMES (234)
2. Андрій Данилко пояснив, чому він постійно ходить в кепці (230)
3. “Кардинал-Рівне” програє у Києві і припиняє боротьбу за кубок (229)
4. Цікаві факти про відомі фільми (228)
5. На Сарненщині пошкодили понтонний міст (228)
6. Щоб посуд заблищав (228)
7. Горілка у побуті. 20 незвичних способів використання (227)
8. Рівненська легкоатлетка виборола золото на юніорському чемпіонаті (226)
9. Як виростити мікрозелень в домашніх умовах за кілька днів (224)
10. Не все гаразд: Мілла Йовович розповіла про хворобу новонародженої дочки (224)
11. У Рівному відбувся перший етап дитячого Кубка Рівненщини з шахів (223)
12. Були брат і сестра… (221)
13. У Рівному відбувся олімпій­ський годинний заплив (220)
14. У Рівному презентували проєкт розвитку міського простору Рівного з урахуванням людей з інвалідністю (220)
15. Сусідка його друга (217)
 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс