Новини Рівне
QRcode

#Футзал

Ніхто не бажав поступатися

10 тур. 28 грудня. “ЛТК” (Луганськ) - “Спортлідер+” (Хмельницький) - 8:0, “Локомотив” (Харків) - “Енергія” (Львів) - 3:2.

“Єнакієвець” - “Кардинал-Рівне” (Рівне) - 2:2 (1:1).

“Єнакієвець”: Мельник - Хурсов, Доманський, Золотухін, Замятін, Нестерук, Скорий, Сільченко, Юнаков, Волянюк, Тіагу.

“Кардинал-Рівне”: Гурко - Басич, Бондар, Вершинін, Паршиков, Чернієнко, Танський, Ситник, Маринюк, Дармовіс, Піддубний, Когут.

Голи: Скорий (13), Нестерук (23) - Бондар (9), Танський (31).

Попередження: Юнаков (20), Сільченко (35) - Паршиков (31).

Заключний в 2012 році поєдинок Національного чемпіонату рівняни проводили на паркеті донецької ДЮСШ №5. Ця гра запам’ятається динамічною боротьбою з першої і до останньої хвилини, а також неймовірно великою кількістю потраплянь м’яча в конструкцію воріт. Забий команди хоча б у половині цих епізодів, і рахунок з 2:2 цілком міг зрости до 5:5. Після двобою гості “мировій” раділи куди більше господарів.

Гра розпочалася без розвідки, на високих швидкостях, хоча всі події загалом відбувалися всередині майданчика, і довести справу до удару вдалося лише наприкінці третьої хвилини. Гості більше приділяли уваги обороні, але до завершення стартової п’ятихвилинки цілком могли вигравати з перевагою у два м’ячі. У першому епізоді Когут пройшов весь майданчик, але пробив прямісінько в голкіпера, а у другому вдало зіграв на перехопленні Бондар і пробив у хрестовину.

Недовго терпів таку гру своїх підопічних Олег Солодовник і згодом взяв тайм-аут, під час якого на горіхи дісталося всім разом і кожному окремо. Інтуїція досвідченого тренера не підвела. Майже одразу після відновлення гри гості відкрили рахунок. З першим дальнім ударом Мельник впорався, потім не дозволив переграти себе в ближньому бою, а ось проти удару Бондаря по порожніх воротах контраргументів у господарів не знайшлося. Єнакієвці змогли відігратися по гарячих слідах. Правда, спочатку після удару Волянюка м’яч прийняла поперечина. А ось на 13-й хвилині все в єнакієвської команди склалося. Хурсов, падаючи і піднімаючись, зумів проштовхнути м’яч на ніким не прикритого у воротарській Скорого, а той забив не без рикошету від захисника - 1:1.

Перед перервою підопічні Олега Солодовника застосували пресинг, але і команда Сергія Піддубного в боргу не залишалася. Як кажуть у таких випадках, “пішла жара”. Події на майданчику змінювалися з калейдоскопічною швидкістю, а гравці просто не справлялися з емоціями. Юнаков заробив “гірчичник” за грубість, а Маринюк жовту картку за довгий язик отримав уже під час перерви.

Другий тайм почався з ще одного підтвердження неписаного футбольного закону. Спочатку м’яч після удару Бондаря і рикошету влучив у стійку, а у відповідь господарі забили гол. Нестерук прийняв діагональ від Хурсова і з задоволенням забив із-за меж воротарської.

На декілька хвилин “Кардинал” підсів, але “Єнакієвець” втратив можливість добити суперника - після потужного удару Волянюка м’яч знову знайшов хрестовину. У відповідь Когут також влучив у поперечину.

У середині другого тайму на майданчику тривала напружена боротьба рівних суперників. Господарі намагалися втілити на практиці одну із домашніх заготовок, гості більше експериментували і атакували на голих емоціях. До того, як рахунок став знову нічийним, Волянюк влучив у стійку.

Ключовий епізод всієї гри заслуговує особливої уваги. Рівняни заробили кутовий і намагалися швидко ввести м’яч у гру. Єнакієвські футболісти цьому всіляко перешкоджали, але жовту картку, яка читалася, ніхто так і не отримав. У підсумку, гості таки ввели м’яч у гру без свистка арбітра, і Танський забив чудовий гол. Після тривалих суперечок і перемовин арбітри таки вказали на центр - 2:2.

Після такого викиду адреналіну грати холоднокровно, ясна річ, уже ніхто не міг. М’яч після ударів Нестерука і Юнакова влучав у поперечину і стійку, але не у ворота. За 3.30 до закінчення гри в пасиві “Кардиналу” було п’ять командних фолів, але “Єнакієвець” цим так і не скористався. Господарі організували фінальний штурм, за 1.44 до фінального свистка Замятін став виходити п’ятим польовим, а Юнаков ще раз (!) перевірив на міцність стійку.

Наступну гру рівняни проведуть 15 січня в Луганську з “ЛТК”.

Турнірна таблиця на 9 січня. Екстра-ліга.

Розгром в Одесі

7 тур. 27 грудня. “Апперкот” (Ковель) - “СПОРТЛІДЕР-2+” (Хмельницький) - 10:8.

29 грудня. “Львівхолод” (Львів) - “УРАГАН-2” (Івано-Франківськ) - 3:1.

28 грудня. ФК “Одеса” - “Кардинал-2 - ДЮСШ-4” (Рівне) - 11:3.

Голи: Моторний (2, 10, 18, 37), Шерстньов (3), Єрьомін (4, 37, 40), Горбач (20), Можеренков (21), Чумак (33) - Капшук (22), Чудля (39, 40).

Попередження: “Кардинал-2 - ДЮСШ-4” - Чудля (18), Сондак (31).

Першої розгромної поразки зазнали дублери рівненського “Кардиналу-Рівне”. З рахунком 11:3 вони поступилися в Одесі місцевому ФК “Одеса”, який після перемоги обійшов нашу команду в турнірній таблиці.

Уже на другій хвилині господарі відкрили рахунок і після цього їх зупинити було досить складно. Голи на будь-який смак влітали у ворота нашої команди і на перерву команди пішли за рахунку - 6:0.

Перевага в 6 м’ячів давала господарям можливість не надто перейматися грою в другому таймі, проте навіть будучи спокійними за результат гри господарі не зупинилися на досягнутому. І вже на першій хвилині другого тайму збільшили перевагу. Лише після сьомого пропущеного м’яча гості нарешті відважилися на відповідь. Проте це лише підбадьорило господарів і вони довели рахунок до непристойного - 10:1. На заключних хвилинах гості спромоглися відквитати два м’ячі, які на свій рахунок записав Чудля, але заключну крапку в грі на останній хвилині поставив кращий бомбардир одеситів Єрьомін, таким чином провівши протягом матчу хет-трик.

Наступний матч “Кардинал-2 - ДЮСШ 4” (Рівне) проведе 19 січня в Івано-Франківську з “УРАГАНом-2”.

Турнірна таблиця на 10 січня. Перша ліга (захід).