Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №899 від 07.02.2019p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс здоров'я

10 знаменитостей, які змогли перемогти рак

10 знаменитостей, які змогли перемогти рак

Рак - хвороба 21 століття. Бідний ти чи багатий, відомий або проста людина, діагностувати цю страшну хворобу можуть у будь-кого, незалежно від віку, раси і статури. Навіть деякі голлівудські зірки зіткнулися віч-на-віч (і не один раз) зі страшною хворобою і змогли її перемогти.

• Синтія Ніксон. Актриса, відома своєю роллю в серіалі «Секс у великому місті», пережила рак грудей. Страшну хворобу зірці діагностували в 2002 році, коли вона помітила, що груди істотно збільшилися. Про свою хворобу Синтія розповіла журналістам вже після того, як вилікувалася від раку.

• Майкл Дуглас. У 2010 у актова виявили злоякісну пухлину на язиці з розміром з волоський горіх. Зірці загрожувала небезпека у вигляді ампутації язика і нижньої щелепи. Однак все обійшлося кращим шляхом.

• Х’ю Джекман. Ще в 2013 році дружина Х’ю Джекмана помітила дивну пляму на обличчі, яка пізніше виявилася базальноклітинною карциномою - рак шкіри. Актор закликає всіх проходити щорічне обстеження і користуватися сонцезахисним кремом.

• Кайлі Міноуг. У віці 36 років у співачки виявили рак грудей. Зірка пройшла восьмимісячний курс хіміотерапії. Як стверджує співачка, допомогти побороти рак допомогла їй впевненість в собі і внутрішня сила.

•Шеннон Доерті. Зірка культового серіалу «Беверлі-Хіллз» також зіткнулася з раком молочної залози. Актриса змогла перемогти рак, і тепер щороку проходить обстеження всього організму.

• Крістіна Епплгейт. У 2008 році актрисі діагностували рак молочної залози, а після курсу хіміотерапії вона змогла народити свого первістка. Через рак актрисі довелося видалити обидві груди, щоб на 100% попередити можливість рецидиву.

• Шерон Осборн. Дружині рок-музиканта Оззі Осборна діагностували рак товстої кишки і лікарі попередили Шерон Осборн, що у зірки може настати рак грудей. Тому як превентивні міри в 2012 році Шерон видалила молочні залози.

• Роберт де Ніро. У віці 60 років у актора був виявлений рак простати. Хвороба була діагностована на ранній стадії, тому лікарі дали 100% одужання.

• Дженіс Дікінсон. У 61 рік топ-моделі діагностували рак. Як розповідала зірка, для неї цей діагноз став справжнім ударом. Однак вона не дозволила страху вбити її і вдало поборола рак.

• Анджеліна Джолі. Актриса не боролася з цією недугою, проте в 2013 році лікарі повідомили, що у актриси на 87% ймовірність розвитку онкології грудей. Тому Джолі перенесла операцію з видалення молочної залози, щоб запобігти ризику розвитку раку грудей. Мати Анджеліни Джолі померла від раку грудей в 56 років.

07.02.2019


Переглядів: 2517

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29355)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24718)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24046)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23382)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23376)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23219)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23187)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (22986)
• Живи до ста! [965] (22873)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22521)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22169)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20502)
• Допомога під час карантину [967] (17476)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17000)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16754)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16449)
• Бюджет і ми… [965] (16432)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16185)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1850)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1605)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1453)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1016)
• Яблучні млинці (831)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (729)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (629)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (580)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (532)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (518)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (452)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (414)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (412)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (410)
• «Сердечні» булочки (368)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"