Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №457 від 15.07.2010p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік)
Додати у "Закладки"
Пошук

Підписатися через Subscribe.Ru

"Рівне-Ракурс"


  Головна

  Реклама в газеті

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Веб-камера
у центрі м. Рівне

Серпень 2010p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Вересень 2010p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Додати в Google
Перевірити вдачу

Версія для друку

¤ Баскетбол


“Пульсар” гратиме у вищій лізі

Рівненський БК-93 “Пульсар” у новому сезоні виступатиме у вищій баскетбольній лізі. Крім цього, до першого дивізіону заявиться ще один колектив БК-93 під назвою “Освіта” або ОСДЮШОР. Про це на зустрічі з журналістами повідомив президент клубу Віктор Прищепа та головний тренер Сергій Шемосюк.

Головним чинником пониження в класі єдиного клубу елітного дивізіону області стали фінансові негаразди. Крім цього, Рівне не має залу, де можна було б проводити змагання найвищого рівня.

Віктор ПРИЩЕПА вважає, що вже час розпочати спорудження спорткомплексу про який давно ведуться розмови у місті. Однак віз і нині там: роботи поки що не починалися. За словами головного тренера БК-93 “Пульсар” Сергія ШЕМОСЮКА, склад команди у сезоні 2010-2011 років істотно зміниться. На гравців основного складу вже поклали око більш фінансово забезпечені клуби Суперліги. Тож, як каже Сергій Шемосюк, якщо вдасться залишити 2-3-х баскетболістів “основи”, то це буде успіхом. Завдань на “вишку” у цьому році керівництво БК-93 не ставить. Головне - награти молодь, після чого можна буде вимагати результату. Також рівняни залишаються в ранзі одного із засновників Асоціації баскетбольних клубів України “Суперліга”. Тож у разі вирішення всіх фінансових питань БК-93 “Пульсар” має пріоритетне право на підвищення при поверненні до складу засновників Суперліги в майбутньому. Це ж саме стосується симферопольских “Грифонів”.

Роман СВИРИДА




Новини

...

Робота у Чернігові

...

Новини Кіно

Загрузка...

Новини ТВ

Загрузка...
Найкращий e-mail 2008 року
© Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-63, 62-31-64, 24-90-22, 63-44-42
 Партнери 
   
Западно-Украинские вести Рекламная газета "Об`ява" www.rivne.org - Віртуальне місто Рівне META - Украина. Украинская поисковая система
Український портАл
 Рубрики 
   

Головна

 |

Ракурс подій

 |

Ракурс політики

 |

Ракурс економiки

 |

Ракурс здоров'я

 |

Ракурс культури і освіти

 |

Ракурс спорту

 |

Ракурс кримінальний

 |

Ракурс житейський

 |

Ракурс інтимний

 |

Ракурс мандрівника

 |

Ракурс незвичайного

 |

Ракурс добрих порад

 |

Ракурс розваг

 |

 Газета 
   

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2005-2007 IPA "Paкуpc" Всi права збережено.


 Інформація 
   

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Рекламно-інформаційний тижневик "Об'ява"
Западно-Украинские вести
ДП "ПрикарпатЗхідтранс"
IРА Ракурс