football.sumy.ua

Сумна тенденція

Неприємні новини продовжують надходити з табору футбольного клубу “Верес”.

Як і у минулому році, сезон команда розпочала украй невдало - із двох розгромних поразок.

Хоча, навряд можна вимагати якихось звершень від футболістів, які вже вкотре зібралися лише за декілька днів до першого офіційного матчу.

Спершу рівняни були биті аматорським колективом в Яремчі у грі Кубку України, а потім із таким же рахунком поступилися у Сумах вже у рамках чемпіонату.

Кубок України. Перший попередній етап.

“Карпати” (Яремче) - “Верес” (Рівне) - 3:0 (1:0).

Яремче: Кудла - Коцабюк, Вовчак, Кавінський, Яневич, Белей, Р. Ципердюк, Веприк, І. Ципердюк (Ткачук, 62), Чопик (Українець, 72), Олійник (Шафарчук, 82).

Рівне: Печинський - Котюк, Воротеляк, Жук (Демянчук, 67), Хлібович, Новосад, Єфімчук, Вознюк, Оксенюк, Нагорняк (Жилінський, 46), Любар.

Голи: Белей (19), Олійник (53, 78).

Попередження: Кавінський (33), Яневич (85) - Жук (10), Котюк (24), Воротеляк (40).

Вилучення: Жилінський (85).

Єдина у розіграші Кубку України аматорська команда змогла впевнено розібратися з “Вересом”.

Хоча, зважаючи на безкінечну кризу в рівненському клубі, питання про те, хто із суперників де-факто має статус аматорів - спірне.

“Карпати” за підтримки відомого курорту та із перевіреними першою та другою лігами чемпіонату України бійцями у складі виявилися справді міцним горішком.

Нетривалий стартовий штурм воріт команди гостей завершився голом на дев’ятнадцятій хвилині гри. Олег Веприк виконав передачу із кута поля, а Василь Белей точно пробив головою.

Ще до перерви господарі могли довести рахунок до розгромного. Спочатку Іван Ципердюк пробив трохи неточно, а через декілька хвилин Чопик увірвавшись до штрафного майданчика пробив повз дальню стійку воріт. Крім того, декілька разів Печинського виручав каркас власних воріт.

Подвоїв рахунок матчу Андрій Олійник, реалізувавши вихід тет-а-тет із Печинським після чудової передачі Івана Ципердюка - 2:0.

Згодом у схожому стилі Олійник забив і третій гол “Карпат”.

Чемпіонат України. Друга ліга.

ПФК “Суми” - “Верес” (Рівне) - 3:0 (1:0).

Голи: Горкун (47, 78), Марченко (68).

Попередження: Осадчий (76) - Хлібович (8), Воротеляк (33).

Вилучення: Хлібович (66).

Дебютну гру чемпіонату футболісти “Вереса” провели за ідентичною схемою із кубковим двобоєм: три пропущені м’ячі та чергове вилучення.

Цікаво, що головним арбітром поєдинку на сумському стадіоні “Ювілейний” була жінка - суддя УЄФА, харків’янка Катерина Монзуль.

Протримавши нічийний рахунок упродовж першої половини зустрічі, рівняни пропустили гол, щойно повернувшись із роздягальні на поле. Помилку гостей в обороні чітко реалізував Валентин Горкун, вийшовши віч-на-віч із воротарем команди суперників.

Після того, як “Верес” залишився у меншості, сумчанам стало ще простіше. Спершу Роман Марченко подвоїв рахунок (відправивши м’яча під перекладину гарним ударом зльоту), а потім Горкун, замкнувши прострільну передачу партнера, оформив дубль і закріпив перемогу власного клубу.

Першу домашню гру наш клуб проведе сьомого серпня, коли до Рівного завітає “Єдність”. У минулому турі футболісти з Плисок вдома вщент розбили білоцерківську “Рось” - 9:0. Скільки отримає у свої ворота “Верес”?