Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №460 від 04.08.2010p.
23429

#Коротко

Велотріумфи

Чемпіонат України з велоспорту на шосе серед дівчат віком до шістнадцяти років завершився на Рівненщині.

Розпочався він із гонки з роздільним стартом на трасі між Здолбуновом та Острогом. У підсумку рівнянка Ольга Шекель подолала дистанцію у п’ятнадцять кілометрів із третім результатом.

Другого змагального дня на цій же дорозі відбулася командна гонка на двадцять п’ять кілометрів. Перемогу у цій дисципліні святкувала команда “Колос”, укомплектована рівнянками Ольгою Шекель та Інною Бестюк та двома дівчатами з Дніпропетровська.

Завершився чемпіонат груповою гонкою на п’ятдесят кілометрів. І знову відзначилася пара Шекель-Бестюк, що здобула відповідно золоту та бронзову медалі.

Рівнянка - п’ята

Чемпіонат Європи з баскетболу серед дівчат віком до двадцяти років фінішував у Латвії.

Рівне на турнірі було представлене баскетболісткою “Сузір’я-НУВГП”, Анною Єремейчук.

У підсумку збірна України посіла п’яту позицію з-поміж шістнадцяти учасників змагань.

На першому груповому етапі українки програли Росії - 74:79 та Латвії - 61:90, а також перемогли Швецію - 89:58. Другий груповий етап для нашої команди був успішнішим: українки спочатку поступилися француженкам - 66:80, а потім обіграли голландок - 86:73 та полячок - 67:50.

У напруженому чвертьфінальному двобої українки мінімально поступилися іспанкам - 74:75.

Потім були втішні матчі за п’яте-восьме місця, в яких наші співвітчизниці перемогли Туреччину - 74:55 та Литву - 82:68.

Анна Єремейчук провела на майданчику майже двадцять хвилин і здобула два очки.

Україна у фіналі

Другий півфінал чемпіонату Європи зі спідвею серед юніорів у командному заліку пройшов минулої суботи у Червонограді.

Перемогу здобула Польська збірна (50 пунктів), друге місце посіла збірна України (32 пункти), і лише третє - Російська дружина (30 пунктів).

Останню, четверту позицію посіла фінська команда, яка значно відстала за очковими показниками від трійки лідерів.

Найрезультативнішим гонщиком змагань став поляк Мацей Яновскі, що здобув тринадцять пунктів.

Українська команда, яка до слова, приємно здивувала продемонстрованими результатами і здобула перемогу в двох заїздах, виступала у наступному складі: Володимир Тейгел (10 пунктів), Андрій Кобрин (8 пунктів), Кирило Цуканов (13 пунктів), Сергій Борисенко (1 пункт), Тарас Федоренко (н/с).

Такі показники свідчать про очевидне зростання рівня майстерності юніорів вітчизняного спідвею.

Заслужене визнання

Бронзову медаль чемпіонату світу із пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату здобула рівнянка, майстер спорту міжнародного класу Любов Семенюк.

Днями у приміщенні облдержадміністрації спортсменку вітатиме заступник голови ОДА Олексій Губанов.