Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №468 від 30.09.2010p.
23429

#Футбол

Новий антирекорд

Знову програв рівненський “Верес”. І знову із великим рахунком. Команда, тепер уже Миколи Яцюка, встановила новий антирекорд клубу. Жодного разу рівняни не розпочинали сезон із дев’яти поспіль поразок.

Цього разу проблем із “Вересом” не мав дубль одеського “Чорноморця”.

“Чорноморець-2” - “Верес” - 3:0

Одеса: Ганєв (Кліщук, 87) - Бабенцов, Гуцол, Колода (Прохода, 46), Іванов (Кулішенко, 63), Березовський, Салівон, Сербул (Галаган, 39), Сплінкін, Александров (Шульц, 78), Гавриленко.

Рівне: Суходолов - Городнюк (Калласте, 82), Воротеляк, Жук, Фірсов, Хлібович (Нагорнюк, 85), Новосад, Оксенюк (Назарчук, 70), Гаврилюк (Бубнович, 82), Гайдук, Любар.

Голи: Сплінкін (43, 54), Кулішенко (85).

Попередження: Салівон (20), Александров (29), Сплінкін (43), Гавриленко (77) - Жук (41), Любар (44).

У першому таймі команди обмінялися небезпечними ударами. Захисник “Чорноморця” з лінії воріт вибив м’яча після удару головою Любара, а дальній постріл Новосада парирував воротар “моряків”.

У складі господарів виділявся на загальному фоні Сплінкін. Саме він після декількох пристрілок і відкрив рахунок у грі, пробивши із середньої відстані у дальній нижній кут.

Одразу по перерві дві слушні нагоди зіпсував Іванов. Спершу “Верес” виручив Суходолов, а потім стійка воріт.

Проте ніхто не зумів завадити Сплінкіну стати автором дублю. Точний постріл з кута карного майданчика і це - 2:0.

Фінальну крапку одесити поставили вже наприкінці матчу, коли Кулішенко вдало замкнув прострільну передачу Березовського - 3:0.