Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №469 від 07.10.2010p.
23429

#Футбол

Світло в кінці тунелю

Минулого тижня з’явилася інформація, яку згодом опублікував неофіційний сайт ФК “Верес” та декілька місцевих видань.

Керівництво клубу разом із обласною владою таки знайшли інвестора.

Дванадцять з половиною мільйонів гривень на завершення реконструкції стадіону “Авангард” погодилося виділити підприємство “Рівнеазот”.

Ще півтора мільйони упродовж наступного року буде пожертвувано на потреби команди.

Проте, це лише половина суми, яку клуб потребує для нормального функціонування. Де взяти ще половину - наразі невідомо.

Поки вболівальники обговорювали чергові туманні фінансові перспективи “Вересу” - футболісти знову програли.

Цього разу підопічні тепер уже Миколи Яцюка вдома поступилися МФК “Миколаєву” - 0:1.

“Верес” - МФК “Миколаїв” - 0:1 (0:1).

Рівне: Суходолов - Фірсов (Калласте, 87), Котюк, Єфімчук, Жук, Новосад (Воротеляк, 57), Хлібович (Городнюк, 82), Оксенюк, Гаврилюк (Назарчук, 62), Гайдук (Жилінський, 84), Любар (Нагорнюк, 54).

Миколаїв: Карпов - Бербат (Куцяба, 46), Гончаренко, Войцеховський, Іванов, Скороход (Белоус, 46), Родевич (Чаус, 85), Білий (Богач, 74), Гостєв (Яворський, 46), Маткевич (Волков, 70), Бездольний.

Гол: Гончаренко (21).

З перших секунд гри гості міцно заволоділи ігровою ініціативою, практично замкнувши рівнян на їхній половині поля.

Не дивно, що вже за двадцять хвилин після стартового свистка миколаївчанам вдалося забити гол. Після подачі Гостєвим кутового Гончаренко виявився найспритнішим і головою розпечатав ворота господарів - 0:1.

Вже згодом колишніх одноклубників міг засмутити Юрій Скороход, який не влучив у ворота з близької відстані.

Лише наприкінці тайму “Верес” відповів небезпечними ударами Гаврилюка і Хлібовича - безпомилково зіграв Карпов.

Голкіпер виручив гостей і у другому таймі, коли Оксенюк завдав дуже небезпечного удару метрів з тридцяти.

Втім епізодичні атаки “Вересу” успіху не принесли. “Миколаїв” повністю контролював хід гри і здобув закономірну перемогу.

Матч наступного туру “Верес” проведе 9 жовтня вдома проти білоцерківської “Росі”.