Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №230 від 09.03.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Східні єдиноборства

Розбити долонею цеглу - просто!

Розбити долонею цеглу - просто!

Дубенчанин Володимир Воронежський, який сьогодні очолює Рівненський обласний осередок національної федерації Ушу, Гунфу та Цигун України, з легкістю може розбити долонею ряд з п'яти цеглин. «А чи кожна людина здатна розбити цеглину чи, скажімо, шлакоблокову стіну?» - питаю у пана Володимира. «Звичайно, що кожна», - говорить майстер Ушу.

- Для цього не потрібно мати сталевих м'язів чи потужну фізичну статуру. Важливо навчитися керувати енергією Ци, яка присутня у кожному живому організмі, в тому числі й у людині, - пояснює пан Воронежський. - Вона розповсюджується енергетичними каналами, яких неозброєним оком побачити не кожному дано, і від її руху залежить стан здоров'я, настрій, емоції людини.

Пан Володимир, розбиваючи цеглини, психологічно контролює потік енергії. А відбувається це так. Майстер Ушу ставить одну на одну червоні і дві білих (останні міцніші) цеглини і завдяки спеціальним вправам Цигун концентрує потік енергії у долоні. Як тільки відчуває, що сили у руці зібралося достатньо, вдаряє ребром долоні - і цегла розлітається на шматки! Механічний удар сам по собі не сильний - такі дива здатна робити внутрішня сила!

У Рівному незабаром з'явиться секція Ушу

Вже більше сімнадцяти років Володимир Воронежський практикує розбиття цеглин. Адже того вимагає ще й професійна діяльність: він веде секцію Ушу в місті Дубно, селі Верба, а незабаром, за його сприяння, секція Ушу відкриється і в Рівному. І це дуже доречно, адже осередку цього бойового мистецтва в обласному центрі ще немає.

- Я від учнів не вимагатиму розвивати вміння розбивати стіни чи бетонні плити, - говорить пан Воронежський. - Своєю енергією можна по-різному управляти. Різним методам Цигун, які є складовою частиною східного бойового мистецтва Ушу, буду навчати рівнян безпосередньо на заняттях.

До речі, планую відкрити дві секції Ушу - спортивну і оздоровчу. Остання - з метою оздоровлення населення. Вже через півроку (сюди входять спеціальні дихальні вправи, рухи, медитації, техніка захисту Ушу), розрегульовані функції в організмі повернуться у норму, зникне депресія, аморфність, незадоволення життям. Учень секції через деякий період, як правило, стає енергійним, врівноваженим, сконцентрованим, адже оволодіває мистецтвом керування енергією.

До речі, Володимир Воронежський, який вже практикує Ушу майже 20 років, навчився не тільки контролювати і вміло використовувати свою внутрішню силу, але й звільняє людей від недуг. Потоком енергії Ци він сьогодні вдало лікує гайморит, знімає головний біль, звільняє від інших хвороб. Нещодавно місцевому вчителю з музики силою енергії роздробив камені, які в чоловіка знаходилися в сечовому міхурі. Це говорить про те, що внутрішня сила в людини здатна дивним чином впливати на навколишнє середовище.

У спортивну секцію прийматимуть дітей віком до 12 років. Інструктори будуть навчати їх мистецтву Ушу з використанням мечів, списів, палиць і т.д.

Не поспішайте наслідувати

Джекі Чана

Володимир, пригадуючи свою юність і намагання потайки в сараї розбити першу цеглину, каже, що без спеціальної підготовки не варто вдавати із себе Джекі Чана чи Брюса Лі. У нього, наприклад, тоді після «експериментів», рука на другий день спухла.

Пан Володимир вважає і якщо у розбиванні предметів вбачати щось більше, аніж «показуху», можна реально розширити діапазон своїх внутрішніх можливостей. Наприклад, якщо оволодіти в ідеалі мистецтвом Цигун, яке є складовою Ушу, так, як, наприклад, окремі шаолінські монахи, можна, увійшовши в певний стан, навчитися підніматися в повітря (левітація), ходити по воді, передавати на відстані думки (телепатія) і лікувати, впадати у стан каталепсії (свідоме сповільнення фізіологічних функцій в організмі).

Звичайно, що таких результатів досягають одиниці. Але це доводить, що в людині закладені великі можливості, про які вона навіть і не здогадується!

09.03.2006Ольга ДОЛЯ



Рівне-Ракурс №10 від 09.03.2006p. 
На головну сторінку