Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №470 від 21.10.2010p.
23429

#І знову розгром

Хіба це футбол?

“Хокеєм на траві” продовжують радувати рівненських уболівальників футболісти головного клубу області. “Верес” зазнав вже сьомої розгромної поразки у нинішньому сезоні, вдруге на власному полі рівняни поступилися супернику із хокейним рахунком - 0:6. Всього ж на рахунку команди Миколи Яцюка тринадцять поразок у тринадцяти матчах і шокуюча різниця м’ячів у турнірній таблиці - 4:39.

Цього разу над “Вересом” безжально знущався футбольний клуб “Суми”.

“Верес” - ПФК “Суми” - 0:6 (0:2).

Рівне: Суходолов - Єфімчук, Жук (Воротеляк), Фірсов (Калласте), Котюк, Новосад, Оксенюк, Хлібович (Городнюк), Гаврилюк (Бубнович), Гайдук (Назарчук), Любар (Жилінський).

Суми: Мачулін - Можаєв, Вечтомов, Бурдіян, Салатін, Ретушняк (Матлаш), Войтович, Богачов, Пукась, Бондарчук (Радченко), Горкун.

Голи: Горкун (24, 90), Войтович (30, пенальті, 77, з пенальті), Бондарчук (57), Радченко (87).

Попередження: Новосад (56), Салатін (63).

Детально описувати це сумне видовище немає жодного сенсу, тож зупинимося лише на гольових епізодах зустрічі.

Валентин Горкун ударом головою у дальній кут воріт вивів гостей вперед у рахунку після навісу з флангу від Ігора Пукася.

До перерви Юрій Войтович ударом по центру воріт реалізував пенальті, яке знову ж таки заробив Горкун.

Після відпочинку сумчани продовжили карнавалити. Володимир Бондарчук на ближній стійці вдало замкнув прострільну передачу Вадима Салатіна - 0:3.

Згодом вдруге реалізував одинадцятиметровий удар Войтович, цього разу поціливши у кут воріт.

За три хвилини до фінального свистка Валерій Радченко знову ударом головою довів рахунок до 0:5. М’яч пролетів поміж ніг воротаря “Вереса”.

Остання крапка. Дмитро Бо-гачов зручним пасом вивів на ударну позицію Горкуна і той теж оформив дубль - 0:6!

Вчора пообіді “Верес” у Білій Церкві повинен був провести пропущений матч першого туру чемпіонату проти “Росі”.

А найближчої суботи рівняни повинні зіграти у Плисках проти “Єдності”.