Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №230 від 09.03.2006p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік).
Тел. +38(0362) 62-31-31
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Лютий 2018p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Березень 2018p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31


#З перших уст

Віктор ЧАЙКА: «Завершити розпочате й передати здобуте в надійні руки»

Чимало всіляких чуток, здебільшого – навмисне поширюваних, звучало останнім часом з приводу участі міського голови Віктора Чайки у виборах 2006 року. Однак сенсації не сталося! До глибокого розчарування його опонентів і недругів, Віктор Чайка втретє балотується на посаду міського голови. Впевненість багатьох рівнян у перемозі Віктора Анатолійовича змусила нас поставити йому декілька запитань. Ось що ми почули у відповідь.

- Вікторе Анатолійовичу, що ж, власне, спонукало Вас балотуватися на міського голову втретє?

- Не заради якихось особистих амбіцій чи інтересів втретє іду на вибори. Мене турбує доля рідного міста, котрому вірою і правдою служу впродовж сорока років. Якщо й переслідую якісь інтереси, то лише продовжити розпочаті проекти, підтримати тих, хто своєю самовідданою працею докладав і докладає зусиль задля розвитку та процвітання Рівного. Повірте, ніколи б не вибачив собі, коли б дозволив звести нанівець здобуте такими надважкими зусиллями в найскрутніший період розбудови нашої незалежної держави наприкінці 90-их. І це заслуга не лише Чайки, а спільне досягнення громади міста. Зрештою, якщо кількома словами аргументувати рішення балотуватися на нинішніх виборах, то скажу, що йду знову, аби завершити розпочате і передати здобуте в надійні руки.

- Як і передбачалося, цьогорічні вибори, як ніколи, відзначаються застосуванням брутальних засобів та брудних технологій. Принаймні, впродовж останнього року особисто на Вас, як і на Вашу команду, спрямовано шквал чорного піару. Як Ви на нього реагуєте?

- Я не настільки безвольний, як комусь здається. До того ж, зараз маю набагато важливіші справи, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності міста, щоб бути втягненим у всілякі розбори та словесні перепалки. Людина сильна, як знаєте, ніколи не опуститься до того, щоб підступно принижувати інших, вдаючись, чого душею кривити, до відвертої підлості. Зрештою, вважаю, що розумна людина здатна відділити правду від брехні. Ну чого варте, скажімо, роздування бучі з відкриттям кримінальних справ за фактом начебто нецільового використання коштів, спрямованих на будівництво в Рівному асфальтного заводу, коли насправді гроші вкладалися саме в це будівництво?! Чому ж тоді, скажіть, ми отримали стільки галасу?! Або що поганого зробив Чайка для рівнян, відкривши три додаткові тролейбусні маршрути, котрі поліпшили транспортне забезпечення мешканців мікрорайону Північний. Про них рівняни мріяли десятиліттями. А ми взяли та й зробили! І знову комусь це дуже не подобається. Часом опоненти діють за принципом «чим гірше – тим краще!». Хочеться вигукнути: схаменіться, за вигодами чи проблемами добрих доріг та тролейбусного сполучення стоїть не Чайка, - стоять усі рівняни. І вони все ще чекають на добро і розуміння від влади. На моє глибоке переконання, головне полягає, все-таки, не в претензіях до Чайки, а в тому, що тисячі рівнян можуть користуватися комунальним транспортом, пільговим студентським і пенсійним проїздом, не задумуючись над безальтернативністю маршрутного таксі. Зрештою, Бог з ними, з опонентами, – кожному воздасться за ділами його.

- То Ви бездоганні в своїх вчинках?

- Зовсім ні, як і в кожної людини, трапляються помилки. Не помиляється лише той, хто нічого не робить. І повірте, що конструктивну критику сприймаю безболісно, мене можна і потрібно критикувати. Я вдячний усім тим, хто вказував на слабкі сторони, акцентував увагу на тій чи іншій проблемі. На жаль, не всі, кому я і мешканці міста довіряли, змогли виправдати високу довіру рівнян. Тому зараз, на вибори 2006 року, йду з людьми, яким можна доручити відповідальне завдання і бути впевненим, що вони його виконають професійно.

- До речі, а як Ви ставитеся до підтримки Вашої кандидатури політичними партіями? Віддаєте котрійсь із них, як подейкують, перевагу?

- Казав і кажу, що до жодної з політичними партій не належу. Тому й не віддаю будь-якій з них перевагу щодо членства. Але вдячний усім політичним силам, які здатні конструктивно мислити, які, подібно до Блоку «Наша Україна», бачать себе не господарями у рівнян, а обраними виконавцями на службі у народу. Якщо коротко, то буду спиратися на підтримку тих політичних сил, для яких добробут жителів, розвиток територіальної громади, патріотизм - не порожні слова. І не лише перед виборами, а, мабуть, більшою мірою після них.

- Вікторе Анатолійовичу, один із Ваших опонентів переконує виборців, що після зустрічі з ним, Ви неодмінно назвете його своїм наступником. Чи бачите серед своїх суперників по перегонах достойних претендентів?

- Як побачу – одразу допоможу їм взяти на себе важкий і надзвичайно відповідальний тягар управління містом. А просто так проводити над рівнянами експерименти з управління - неприпустимо. Адже посада міського голови - це щоденна, щохвилинна праця, без відпочинку і вихідних. Робота міського голови, повірте, – не просто менеджмент, як модно тепер говорити. Турботами і долею міста потрібно жити!

- Ваші опоненти обіцяють рівнянам створити в Рівному мало не райський куточок, аби їх тільки обрали міським головою. Що ключового і найважливішого як діючий міський голова бачите в розвитку Рівного?

- Аби не переповідати свою передвиборчу програму, визначу лише декілька пунктів, які мають для міста стратегічне значення на майбутнє. Серед них, зокрема:

- реформування житлово-комунального господарства для забезпечення рівнян якісними комунальними послугами і обслуговуванням; наближення виконавчих органів міської ради до потреб кожного мешканця за принципом: “Влада - для громади”;

- створення умов для успішного соціально-економічного розвитку Рівного, в тому числі малого і середнього бізнесу;

- забезпечення всіх мешканців міста повноцінними послугами з теплопостачання та забезпечення гарячою водою в рамках продовження реалізації проектів Програми розвитку ООН (ПРООН). І, звичайно, не залишилися поза моєю увагою питання підтримки і всебічного розвитку будівельної галузі, освіти, медицини, культури, підтримки молоді й спорту. Не менш важливим пунктом взятих на себе зобов’язань вважаю втілення вже розпочатої програми для всіх мікрорайонів під гаслом “Місто без околиць”.

- Вікторе Анатолійовичу, погодьтеся, що Ви назвали доволі загальні пункти своєї програми. А якщо говорити про конкретні завдання, то що, на Вашу думку, найважливішого слід зробити бодай в найближчі п’ять років?

- Хоча за натурою я максималіст, але водночас є переконаним реалістом. Отож, не обіцятиму рівнянам того, що для виконання викликає у мене бодай найменший сумнів. Запевняю, що в галузі промисловості сприятиму і підтримуватиму інвестиційну політику великих бюджетоутворюючих підприємств міста. Буду робити все для того, щоб людям повернули їхні борги та вчасно виплачували зарплату. Впродовж 2006-2008 років планую втілити в життя план введення в експлуатацію другої черги проекту ПРООН з реконструкції котельні в районі вулиці Макарова під теплоелектроцентраль. Це дозволить створити умови для безперебійного забезпечення гарячою водою всього мікрорайону Ювілейний. Такі ж плани щодо котельні в районі радіозаводу. Тоді все місто буде охоплене якісним постачанням гарячої води. Для економії бюджетних коштів плануємо збудувати міні-котельні для гуманітарної гімназії (школа №7); школи №23, ДЮСШ №3, дошкільних навчальних закладів №42, 44 тощо. Щодо житлово-комунального господарства, то будемо активно сприяти створенню товариств співвласників будинків, для яких право надання житлово-комунальних послуг визначатиметься на конкурсній основі. Так, створимо конкуренцію в обслуговуванні житлово-комунальної сфери і досягнемо високої якості наданих послуг. Плануємо й надалі реалізовувати програму реконструкції житлових будинків з плоскими покрівлями і їх заміни на шатрові покрівлі. На етапі розробки - комплексна програма реконструкції панельних будинків, особливо перших серій забудови. Думаю, нам вдасться вирішити проблеми ремонту стиків будинків через використання сучасних технологій утеплення. Уже в нинішньому році розпочинаємо впровадження у місті використання “євроконтейнерів” для сміття. Гадаю, зайве говорити про те, що буде продовжено програму реконструкції доріг міста, в тому числі у мікрорайонах міста - Тинному, Новому дворі, Басовому Куті, Золотієві, Червоних горах, Грабнику, Ювілейному, Північному. Впевнений, нам вдасться перетворити Рівне на взірцевий обласний центр України з європейською якістю доріг. І я переконаний, що предметом гордості для рівнян стануть не лише дороги, нові мікрорайони, а й здобутки в галузі медицини, освіти, культури, спорту. Я вірю в потенціал наших людей, вірю в рівнян. І ви повірте, спільними зусиллями ми зможемо здійснити чимало. Зрештою, рівняни не раз це вже доводили на ділі.

09.03.2006Олег ТИЩЕНКО


Переглядів: 817

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 851 від 07.03.2018p.
¤ 
Кориця та мед на захисті вашого волосся

Кориця та мед на захисті вашого волосся

Сучасні косметичні засоби дуже ефективні в боротьбі з різними проблемами, однак найбільш дієвими та корисними інгредієнтами в складі масок залишаються натуральні компоненти. Трави, овочі, фрукти, ягод...

¤ 
«Верес» на класі перемагає «Сталь»

«Верес» на класі перемагає «Сталь»

Рівненський «Верес» на виїзді обіграв кам`янську «Сталь» і завершив перший етап чемпіонату УПЛ на 5-й позиції!...

¤ Порада огороднику
Як виростити імбир,

Як виростити імбир,

або Універсальні ліки на вашому підвіконні

У перекладі з латинської слово «імбир» позначає «рогатий корінь». А на санскриті імбир, або «вишвабхесадж», значить «універсальні ліки». Ще в першому столітті нашої ери описували зігрівальну дію імбир...

¤ 
Судитимуть хабарника з Архбудконтролю

Судитимуть хабарника з Архбудконтролю

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою головного інспектора одного із відділів Управління державної архі...

¤ 
Фермер з Німеччини вирощує рекордні врожаї на Млинівщині

Фермер з Німеччини вирощує рекордні врожаї на Млинівщині

Oдним із найуспішніших сільськогосподарських підприємств, як Млинівщини так і Рівненщини є ТзОВ «Хавест-Агро». Господарство досягло рекордних показників в аграрному секторі нашої області. Власник та з...

¤ 
Чи потрібні Рівненщині пам’ятки культури?

Чи потрібні Рівненщині пам’ятки культури?

На перший погляд - це риторичне питання. Кожна країна, область, місто, село прагне зберегти пам’ятки своєї культури і зрозуміло чому. Такі об’єкти свідчать про рівень розвитку суспільства, дають змогу...


Найпопулярніші 15 статей:

1. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (23855)
2. Розклад руху автобусів [253] (21158)
3. Моє місто - найкраще [427] (18692)
4. Догляньте мене до смерті [278] (13207)
5. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (12732)
6. Скрегіт зубами посеред ночі [312] (12418)
7. Коли розпочинати садити городину [599] (12206)
8. Не я б’ю, верба б’є За тиждень - Великдень! [235] (10111)
9. Душ для всіх [432] (9319)
10. Приваблюють і відлякують привиди Тараканівського форту [419] (9255)
11. ПАТ “Волинь- Цемент”: [505] (8962)
12. Кульова блискавка: феномен, який не розгадано [462] (8891)
13. За кордон можна вивезти не більше 50 тисяч доларів! - [205] (8880)
14. “Тартак” закликав не бути байдужими [205] (8877)
15. Тахінна халва зміцнює кістки та зуби [390] (8691)

ТОП-15 свіжого номера:

1. До першого загиблого… (173)
2. Депутат сільської ради під вартою (164)
3. 360 тис грн повернеться до бюджету (164)
4. За фактом хуліганства розпочато досудове розслідування (162)
5. Через обледенілу трасу на Радивилівщині ДТП (160)
6. Кориця та мед на захисті вашого волосся (159)
7. «Верес» на класі перемагає «Сталь» (158)
8. Фермер з Німеччини вирощує рекордні врожаї на Млинівщині (156)
9. Як виростити імбир, (156)
10. Унаслідок ДТП загорівся автомобіль (155)
11. Чи потрібні Рівненщині пам’ятки культури? (155)
12. Весняна алергія: (151)
13. Рецидивісти проведуть 3 роки за гратами (150)
14. Судитимуть хабарника з Архбудконтролю (148)
15. 8 вправ які допоможуть позбутися подвійного підборіддя (141)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2015 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс