Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №230 від 09.03.2006p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік).
Тел. +38(0362) 62-31-31
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Жовтень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Листопад 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30


#З перших уст

Віктор ЧАЙКА: «Завершити розпочате й передати здобуте в надійні руки»

Чимало всіляких чуток, здебільшого – навмисне поширюваних, звучало останнім часом з приводу участі міського голови Віктора Чайки у виборах 2006 року. Однак сенсації не сталося! До глибокого розчарування його опонентів і недругів, Віктор Чайка втретє балотується на посаду міського голови. Впевненість багатьох рівнян у перемозі Віктора Анатолійовича змусила нас поставити йому декілька запитань. Ось що ми почули у відповідь.

- Вікторе Анатолійовичу, що ж, власне, спонукало Вас балотуватися на міського голову втретє?

- Не заради якихось особистих амбіцій чи інтересів втретє іду на вибори. Мене турбує доля рідного міста, котрому вірою і правдою служу впродовж сорока років. Якщо й переслідую якісь інтереси, то лише продовжити розпочаті проекти, підтримати тих, хто своєю самовідданою працею докладав і докладає зусиль задля розвитку та процвітання Рівного. Повірте, ніколи б не вибачив собі, коли б дозволив звести нанівець здобуте такими надважкими зусиллями в найскрутніший період розбудови нашої незалежної держави наприкінці 90-их. І це заслуга не лише Чайки, а спільне досягнення громади міста. Зрештою, якщо кількома словами аргументувати рішення балотуватися на нинішніх виборах, то скажу, що йду знову, аби завершити розпочате і передати здобуте в надійні руки.

- Як і передбачалося, цьогорічні вибори, як ніколи, відзначаються застосуванням брутальних засобів та брудних технологій. Принаймні, впродовж останнього року особисто на Вас, як і на Вашу команду, спрямовано шквал чорного піару. Як Ви на нього реагуєте?

- Я не настільки безвольний, як комусь здається. До того ж, зараз маю набагато важливіші справи, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності міста, щоб бути втягненим у всілякі розбори та словесні перепалки. Людина сильна, як знаєте, ніколи не опуститься до того, щоб підступно принижувати інших, вдаючись, чого душею кривити, до відвертої підлості. Зрештою, вважаю, що розумна людина здатна відділити правду від брехні. Ну чого варте, скажімо, роздування бучі з відкриттям кримінальних справ за фактом начебто нецільового використання коштів, спрямованих на будівництво в Рівному асфальтного заводу, коли насправді гроші вкладалися саме в це будівництво?! Чому ж тоді, скажіть, ми отримали стільки галасу?! Або що поганого зробив Чайка для рівнян, відкривши три додаткові тролейбусні маршрути, котрі поліпшили транспортне забезпечення мешканців мікрорайону Північний. Про них рівняни мріяли десятиліттями. А ми взяли та й зробили! І знову комусь це дуже не подобається. Часом опоненти діють за принципом «чим гірше – тим краще!». Хочеться вигукнути: схаменіться, за вигодами чи проблемами добрих доріг та тролейбусного сполучення стоїть не Чайка, - стоять усі рівняни. І вони все ще чекають на добро і розуміння від влади. На моє глибоке переконання, головне полягає, все-таки, не в претензіях до Чайки, а в тому, що тисячі рівнян можуть користуватися комунальним транспортом, пільговим студентським і пенсійним проїздом, не задумуючись над безальтернативністю маршрутного таксі. Зрештою, Бог з ними, з опонентами, – кожному воздасться за ділами його.

- То Ви бездоганні в своїх вчинках?

- Зовсім ні, як і в кожної людини, трапляються помилки. Не помиляється лише той, хто нічого не робить. І повірте, що конструктивну критику сприймаю безболісно, мене можна і потрібно критикувати. Я вдячний усім тим, хто вказував на слабкі сторони, акцентував увагу на тій чи іншій проблемі. На жаль, не всі, кому я і мешканці міста довіряли, змогли виправдати високу довіру рівнян. Тому зараз, на вибори 2006 року, йду з людьми, яким можна доручити відповідальне завдання і бути впевненим, що вони його виконають професійно.

- До речі, а як Ви ставитеся до підтримки Вашої кандидатури політичними партіями? Віддаєте котрійсь із них, як подейкують, перевагу?

- Казав і кажу, що до жодної з політичними партій не належу. Тому й не віддаю будь-якій з них перевагу щодо членства. Але вдячний усім політичним силам, які здатні конструктивно мислити, які, подібно до Блоку «Наша Україна», бачать себе не господарями у рівнян, а обраними виконавцями на службі у народу. Якщо коротко, то буду спиратися на підтримку тих політичних сил, для яких добробут жителів, розвиток територіальної громади, патріотизм - не порожні слова. І не лише перед виборами, а, мабуть, більшою мірою після них.

- Вікторе Анатолійовичу, один із Ваших опонентів переконує виборців, що після зустрічі з ним, Ви неодмінно назвете його своїм наступником. Чи бачите серед своїх суперників по перегонах достойних претендентів?

- Як побачу – одразу допоможу їм взяти на себе важкий і надзвичайно відповідальний тягар управління містом. А просто так проводити над рівнянами експерименти з управління - неприпустимо. Адже посада міського голови - це щоденна, щохвилинна праця, без відпочинку і вихідних. Робота міського голови, повірте, – не просто менеджмент, як модно тепер говорити. Турботами і долею міста потрібно жити!

- Ваші опоненти обіцяють рівнянам створити в Рівному мало не райський куточок, аби їх тільки обрали міським головою. Що ключового і найважливішого як діючий міський голова бачите в розвитку Рівного?

- Аби не переповідати свою передвиборчу програму, визначу лише декілька пунктів, які мають для міста стратегічне значення на майбутнє. Серед них, зокрема:

- реформування житлово-комунального господарства для забезпечення рівнян якісними комунальними послугами і обслуговуванням; наближення виконавчих органів міської ради до потреб кожного мешканця за принципом: “Влада - для громади”;

- створення умов для успішного соціально-економічного розвитку Рівного, в тому числі малого і середнього бізнесу;

- забезпечення всіх мешканців міста повноцінними послугами з теплопостачання та забезпечення гарячою водою в рамках продовження реалізації проектів Програми розвитку ООН (ПРООН). І, звичайно, не залишилися поза моєю увагою питання підтримки і всебічного розвитку будівельної галузі, освіти, медицини, культури, підтримки молоді й спорту. Не менш важливим пунктом взятих на себе зобов’язань вважаю втілення вже розпочатої програми для всіх мікрорайонів під гаслом “Місто без околиць”.

- Вікторе Анатолійовичу, погодьтеся, що Ви назвали доволі загальні пункти своєї програми. А якщо говорити про конкретні завдання, то що, на Вашу думку, найважливішого слід зробити бодай в найближчі п’ять років?

- Хоча за натурою я максималіст, але водночас є переконаним реалістом. Отож, не обіцятиму рівнянам того, що для виконання викликає у мене бодай найменший сумнів. Запевняю, що в галузі промисловості сприятиму і підтримуватиму інвестиційну політику великих бюджетоутворюючих підприємств міста. Буду робити все для того, щоб людям повернули їхні борги та вчасно виплачували зарплату. Впродовж 2006-2008 років планую втілити в життя план введення в експлуатацію другої черги проекту ПРООН з реконструкції котельні в районі вулиці Макарова під теплоелектроцентраль. Це дозволить створити умови для безперебійного забезпечення гарячою водою всього мікрорайону Ювілейний. Такі ж плани щодо котельні в районі радіозаводу. Тоді все місто буде охоплене якісним постачанням гарячої води. Для економії бюджетних коштів плануємо збудувати міні-котельні для гуманітарної гімназії (школа №7); школи №23, ДЮСШ №3, дошкільних навчальних закладів №42, 44 тощо. Щодо житлово-комунального господарства, то будемо активно сприяти створенню товариств співвласників будинків, для яких право надання житлово-комунальних послуг визначатиметься на конкурсній основі. Так, створимо конкуренцію в обслуговуванні житлово-комунальної сфери і досягнемо високої якості наданих послуг. Плануємо й надалі реалізовувати програму реконструкції житлових будинків з плоскими покрівлями і їх заміни на шатрові покрівлі. На етапі розробки - комплексна програма реконструкції панельних будинків, особливо перших серій забудови. Думаю, нам вдасться вирішити проблеми ремонту стиків будинків через використання сучасних технологій утеплення. Уже в нинішньому році розпочинаємо впровадження у місті використання “євроконтейнерів” для сміття. Гадаю, зайве говорити про те, що буде продовжено програму реконструкції доріг міста, в тому числі у мікрорайонах міста - Тинному, Новому дворі, Басовому Куті, Золотієві, Червоних горах, Грабнику, Ювілейному, Північному. Впевнений, нам вдасться перетворити Рівне на взірцевий обласний центр України з європейською якістю доріг. І я переконаний, що предметом гордості для рівнян стануть не лише дороги, нові мікрорайони, а й здобутки в галузі медицини, освіти, культури, спорту. Я вірю в потенціал наших людей, вірю в рівнян. І ви повірте, спільними зусиллями ми зможемо здійснити чимало. Зрештою, рівняни не раз це вже доводили на ділі.

09.03.2006Олег ТИЩЕНКО


Переглядів: 681

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 836 від 16.11.2017p.
¤ 
Як зміцнити імунітет восени:

Як зміцнити імунітет восени:

4 дієвих способи, які вам сподобаються

Можна довго жалітись на погану погоду, холод та вічні застуди. А можна зміцнити власний імунітет і тоді осінь дійсно буде вам в радість!...

¤ Особливий погляд
«Вестагротех» завзято працює на молочний ренесанс в Україні

«Вестагротех» завзято працює на молочний ренесанс в Україні

Микола КОЗАКЕВИЧ: «Настав час виходити на світові продовольчі ринки не з сировиною, а з «паляницею»

За останні роки молочна галузь України переживає не найкращі часи. Причин цьому чимало: недостатня увага з боку держави, значне підвищення цін на електроенергію та паливо, яке впливає на ціну вироблен...

¤ 
Хто з Рівненщини отримає відстрочку від армії, вирішувала призовна комісія

Хто з Рівненщини отримає відстрочку від армії, вирішувала призовна комісія

На Рівненщині триває осінній призов на строкову службу. Всього до кінця листопада військкомати повинні закликати понад 300 новобранців у віці до 27 років. Більше половини призовників служитимуть у Збр...

¤ 
«Народний фронт» до виборів-2019 готовий

«Народний фронт» до виборів-2019 готовий

«Фронтовики» провели ГУЧНИЙ з’їзд

Здавалося б, банальна історія – партія провела з’їзд. Україна бачила сотні партійних заходів за час незалежності, проте цього разу спричинився справжній політичний фурор. 11 листопада півтисячі делега...


Найпопулярніші 15 статей:

1. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (21911)
2. Розклад руху автобусів [253] (19770)
3. Моє місто - найкраще [427] (16385)
4. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (11324)
5. Догляньте мене до смерті [278] (11269)
6. Скрегіт зубами посеред ночі [312] (11090)
7. Коли розпочинати садити городину [599] (10714)
8. Не я б’ю, верба б’є За тиждень - Великдень! [235] (9180)
9. Душ для всіх [432] (8309)
10. Приваблюють і відлякують привиди Тараканівського форту [419] (8258)
11. Кульова блискавка: феномен, який не розгадано [462] (7961)
12. ПАТ “Волинь- Цемент”: [505] (7847)
13. За кордон можна вивезти не більше 50 тисяч доларів! - [205] (7815)
14. Тахінна халва зміцнює кістки та зуби [390] (7739)
15. “Тартак” закликав не бути байдужими [205] (7692)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Як зміцнити імунітет восени: (120)
2. Як пиво впливає на організм людини: (116)
3. Хто з ким «дружить» на городі (111)
4. Виростити розсаду без ґрунту (110)
5. «Верес» U-21 – «Карпати» U-21 0:1 (107)
6. «Ти зможеш, якщо зміг я!» знову на Рівненщині (107)
7. У Рівному вперше відбувся фестиваль з доджболу (106)
8. Рівненська дзюдоїстка отримуватиме стипендію Президента (105)
9. Євген Пасіч не зіграє у Запоріжжі, (104)
10. «Розминка від чемпіона» продовжує крокувати Рівненщиною (101)
11. Чого соромиться історія: великі люди, які хворіли ганебними хворобами (100)
12. Відомо, хто буде новою ведучою «Орла и решки» (99)
13. Пиріжки як пух (98)
14. Померла дочка Людмили Гурченко: причина смерті (97)
15. Як лікувати ячмінь народними засобами (96)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2015 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс