Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №472 від 28.10.2010p.
23429

#Регбі

Дали бій

Поразкою від лідера чемпіонату, київського “Антареса”, завершився для РК “Рівне” черговий домашній матч першості.

Втім, по ходу зустрічі рівняни не раз змусили суперника похвилюватися і, навіть, упродовж певного часу вели у рахунку.

Уже зі старту зустрічі на полі зав’язалася жорстка боротьба за метр трав’я-ного покриття. З перших хвилин рівняни одержали шанс розмочити рахунок. За порушення правил суддя призначив штрафний удар, який упевнено реалізував Вадим Полюхович - 3:0.

Втім, гості досить швидко підтвердили своє реноме непереможного лідера чемпіонату. Олександр Цибулін прорвав оборону РК “Рівне” на фланзі і вдало завершив спробу - 3:5.

Згодом команди обмінялися гострими атаками. Спершу Вадим Полюхович знову вдало реалізував штрафний, а потім кияни вже у більшості (десятихвилинним вилученням було покарано нашого Володимира Шепелюка) здобули сім пунктів (спроба Івана Барбула, реалізація - Євгена Савенкова) - і рахунок став 6:12.

По перерві рівняни активізували свої атакуючі дії, все більше залучаючи грізно відоме суперникам фірмове віяло РК “Рівне”.

Саме під час такої атаки і швидкого переводу м’яча з флангу на фланг Віталій Бондарчук оформив ще одну спробу. Вадим Полюхович одразу по тому виконав реалізацію і вперше у зустрічі вивів РК “Рівне” вперед у рахунку - 13:12!

Минуло ще декілька хвилин і до залікової зони столичних регбістів продерся Костянтин Гурильов - 18:12.

На останніх хвилинах зустрічі “Антарес” зумів зламати хід гри і вирвати перемогу - 18:27.

Ще під час гри став відомий результат зустрічі “Моря” з “ОДАБА” - 32:5. Відтак, із п’ятнадцятьма очками в активі, команда з Феодосії стала практично недосяжною для РК “Рівне”.