Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №479 від 16.12.2010p.
23429

#Футзал

“Кардиналівці” поборються за Кубок України

МФК “Кардинал-Рівне” успішно подолав бар’єр 1/8 фіналу Кубка України з футзалу. Це право рівняни вибороли, перегравши й у другому матчі першоліговий “Імпульс” із Шостки, що на Сумщині.

“Імпульс” - МФК “Кардинал-Рівне” - 4:5 (2:1).

Шостка: Лавриненко (Карпець, 30) - Орел-к, Хімченко, Завгородній, Кролевецький - Максимовський, Носенко, Пищик, Деняк - Білоус, Селивоненко.

Рівне: Дєнюжкін - Паршиков, Чеботарьов, Волох, Волянюк, Басич, Сондак, Данилюк, Танський, Піддубник.

Голи: Завгородній (2, 40), Деняк (17), Кролевецький (23) - Волох (4, 30), Данилюк (28, 30), Паршиков (30).

Попередження: Хімченко (34).

Незважаючи на те, що фаворитами зустрічі були саме гравці “Кардиналу”, першоліговий колектив добряче попсував нерви тренерському штабу рівнян. У ході гри господарі навіть забезпечили собі таку потрібну перевагу в два м’ячі 3:1. Утім клас “кардиналівців” все-таки взяв верх. Протягом двох хвилин земляки поставили на коліна самовпевнених “імпульсівців”. Спочатку Володимир Данилюк скоротив рахунок, а через кілька секунд ветеран рівненського футзалу Андрій Паршиков зрів-няв рахунок - 3:3. Роман Волох та все той же Володимир Данилюк добили місцеву команду - 5:3. Єдине, що вдалося господарям - це скоротити рахунок у грі - 5:4.

Після гри головний тренер МФК “Кардинал-Рівне” Юрій Баховський наголосив, що в наступному раунді Кубка України його колектив готовий грати з будь-яким суперником. А потрапив нам в опоненти за 1/4 фіналу турніру чемпіон України двох останніх років, львівський “Тайм”. Перша гра відбудеться 18 грудня у Львові, а 29 грудня в Рівному пройде матч-відповідь.