Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №202 від 24.08.2005p.
23429

#Футбол

“ОДЕК” - знову лідер

Лише три з шести запланованих матчів вдалося провести в першому турі другого кола в обласному чемпіонаті. Інші поєдинки перенесені на пізніший термін. Відновлення боротьби після тривалої перерви ознаменувалося зміною лідера - перегравши сарненський “Маяк”, який до того довгий час посідав перший рядок таблиці, на вершині знову опинився оржівський “ОДЕК”. Не відстає від перших двох команд й “Ізотоп”, котрий у складній боротьбі переміг у Рівному “Хімік”. Про проблеми у грі здолбунівського “Волинь-Цементу” вже говорено-переговорено. Ось і цього разу команда зазнала чергової поразки від швидко прогресуючого “Сокола” з Радивилова.

Перша ліга

12-й тур. 21 серпня.

“ОДЕК” – “Маяк” 1:0

“Хімік” – “Ізотоп” 1:2

“Сокіл” – “Волинь-Цемент” 2:1

Становище лідерів: “ОДЕК” – 30 очок (12 проведених матчів), “Маяк” – 28 (12), “Ізотоп” – 26 (12), “Лісовод” – 18 (11), “Хімік” – 17 (12), “Волинь-Цемент” – 16 (12).

А перед тим, як повернути собі лідируюче місце у чемпіонаті, оржівці, гарантували собі місце й у фіналі кубка області, перемігши, як і в першому матчі, у повторному півфіналі “Ізотоп”.

Кубок області.

1/2 фіналу

17 серпня.

“ОДЕК” – “Ізотоп” 3:0 (1:0)

Суддя: І.Оксенюк (Рівне).

Голи: Гвоздь (45+1), Давидюк (53), Бондаренко (68).

Попередження: Давидюк (21) – Кузьмін (15), Волох (77).

Фінал - 24 серпня.

Друга ліга. Група “А”

На виїзді – без поразок!

Кількох хвилин не вистачило рівненському “Вересу” для того, щоб святкувати другу поспіль перемогу на виїзді в матчах чемпіонату. Перемагаючи по ходу матчу спочатку 2:1, а потім і 3:2, він так і не зумів втримати свою перевагу. Незважаючи на це, рівняни після двох стартових турів тримаються в групі лідерів, займаючи третє місце в таблиці. Вище – лише “Десна” та “Буковина”, які мають у своєму активі стовідсотковий показник.

“Княжа” - “Верес” 3:3 (1:0)

20 серпня. Щасливе. 400 глядачів.

Судді: Покора, Кирилюк, Лукаш.

Голи: Штаєр (27), Бондарчук (68), (90+2) - Вознюк (49, з пенальті), Матиюк (59), Ткачук (77).

Попередження: Колесниченко (49), Штаєр (73), Герасименко (73), Ємельянов (81), Перебийніс (84), Бондарчук (87) – Никончук (38).

Вилучення: Ємельянов (81, нецензурний вираз на адресу арбітра).

Першу домашню гру нового чемпіонату “Верес” проведе 27 серпня - зі львівськими “Карпатами-2”.