Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №483 від 13.01.2011p.
23429

#Футзал

"Кардиналівці" підсилюють напад та останній рубіж

Днями МФК “Кардинал-Рівне” провів свій перший матч у новому році. У рамках 14-го туру рівняни приймали аутсайдера турніру, севастопольський “ПФС”. І ще як приймали! Розгромили з рахунком 6:3. Перші дні 2011 року стали надзвичайно вдалими для нашого колективу в плані підсилення складу команди.

Минулого номеру ми повідомляли, що львівська “Енергія” виставила на трансфер своїх кількох гравців. Серед “непотрібних” виявився і 30-річний рівнянин Сергій Тригубець, який більше восьми років тому залишив рідне місто. Виступав за київський “Інтеркас”, львівський “Тайм” та найбільший вклад зробив саме у футболці свого останнього клубу. Так, за роки виступів у складі львів’ян Сергій провів за “Енергію” 134 матчі та забив 90 голів. Однак бомбардирські показники не вразили керівництво “енергетиків”, які нещодавно злилися в одну команду з “Таймом”. Цим сповна скористався МФК “Кардинал-Рівне”, який хотів запросити земляка ще перед початком нинішнього сезону, підписавши контракт із відомим бомбардиром. Також відтепер складе конкуренцію нашому голкіперу Юрію Дєнюжкіну воротар молодіжної збірної України з футзалу, 20-річний Андрій Пітуля, який теж виявився непотрібним “енергетикам”. За словами наставника рівнян Юрія Баховського, це не останні кадрові новини. Цілком ймовірно, що ще одним новобранцем МФК “Кардинал-Рівне” може стати кращий бомбардир першолігового “Львівхолоду”, 27-річний Мар’ян Маринюк.

Про всі новинки зі стану “кардиналівців” та результати домашнього матчу з “ПФС” (11 січня) та виїзною грою проти харківського “Моноліту” (15 січня) - читайте в наступному номері “Рівне-Ракурса”.