Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №492 від 17.03.2011p.
23429

#Баскетбол

“Мавпи” переривають переможну ходу “Пульсара”

Баскетболісти “Пульсара” не зуміли продовжити восьмиматчеву серію перемог на першому етапі чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі. Успішну ходу рівнян цими вихідними перервав гранд вищого дивізіону, БК “Черкаські мавпи”, який двічі переграв господарів паркету.

БК-93 “Пульсар-ШВСМ” - “Черкаські Мавпи” - 58:94 (12:24, 11:26, 24:24, 11:20).

Рівне: Коровяков - 15 очок + 5 підбирань, Кузьмінець - 10, Сабутський - 8 + 9 підбирань, Артемович - 7, Куракін - 6, Гусаківський - 6, Сотник і Роман - по 3.

Черкаси: Ткаченко - 22 очки + 10 підбирань, Мякінін - 17, Пархоменко 12 + 8 підбирань, Коротков - 10, Близнюк - 8 + 9 підбирань, Насеннік - 6, Панасюк - 5, Коровяков - 4, Цьопич - 4 + 6 передач, Журжій - 3, Шепіль - 3.

Конкурувати із черкащанами на даний момент буде важко будь-якому клубу вищого баскетбольного дивізіону України. Усе-таки в розпорядженні тренера “Мавп”, семиразового чемпіона України Володимира Холопова, знаходяться доволі пристойні виконавці, які мають досвід виступів у Суперлізі. Тож уже в першій грі гості показали, що приїхали до Рівного виключно за перемогами. “Пульсарівці” провалили стартові чверті суботньої гри, програні з рахунком 23:50. Надалі цікаво було спостерігати лише за протистоянням братів Кровякових, рівнянина Євгена та черкащанина Олександра, тому що переможець матчу був відомим заздалегідь. І попри поразку господарів “братерську дуель” виграв Євген, який записав до свого активу 15 очок. Олександр же задовольнився чотирма пунктами та загальнокомандною перемогою над колишнім клубом 94:58.

БК-93 “Пульсар-ШВСМ” - “Черкаські Мавпи” - 68:75 (21:14, 13:18, 20:21, 14:22).

Рівне: Кузьмінець - 17 очок + 7 підбирань, Сабутський - 14, Коровяков та Куракін - по 10, Артемович - 9, Сотник - 6, Гусаківський - 2.

Черкаси: Ткаченко - 16 очок, Журжій - 13, Цьопич - 13, Близнюк - 12, Пархоменко 5, Панасюк - 4, Коровяков - 4, Коротков - 2, Насеннік - 2, Шепіль - 2, Мякінін - 2.

У другій грі, отримавши прочухана від Михайла Переверзія за провалений перший матч, рівняни відразу захопили ініціативу та вийшли вперед у рахунку й виграли першу десятихвилинку 21:14. Однак клас гостей все-таки дався взнаки в наступних чвертях. Черкащани скорочували відставання й в заключній забезпечили собі перевагу. Тож у підсумку друга поразка від лідера вищої ліги, яка все-таки залишила “Пульсар” на третьому місці в групі “Б”.

На другому етапі змагань “пульсарівці” вже цими вихідними у Рівному зустрінуться з дніпропетровським “Динамо”. Рівняни розпочнуть боротьбу, маючи в доробку чотири очки, здобутих у матчах із командами лідируючого квартету групи “Б” (дві перемоги над “Вінницькими зубрами”). Початок матчів у суботу о 17.00, а в неділю гра розпочнеться об 11.00.

Олександр Коровяков (гравець “Черкаських мавп”):

- Ми вчора легко виграли, а ось до недільної гри дещо не налаштувалися, розслабилися і тому вийшла така нервова гра. Щодо протистояння з братом, то це вдруге ми граємо один проти одного. Колись ми вже перетиналися, коли я грав за Львів, а він за “Говерлу”. Тож це наше друге протистояння на такому рівні. Завдання на сезон у нас одне - тільки перше місце у вищій лізі та перемога в Кубку України.

Євген Коровяков (гравець БК-93 “Пульсар-ШВСМ”):

-У суботу провалили гру, виглядали якось скуто, м’яч випадав із рук. А от в неділю тренери нас налаштували на боротьбу й три чверті ми провели на рівних із лідером. Але в нас лава запасних закоротка на відміну від черкащан, що й стало причиною поразки. Щодо завдань на сезон, то хочемо бути в призерах. Стосовно протистояння із Сашою, то завжди важко грати проти рідних людей. Хоч і поступилися, але, здається, я зовсім не гірший за старшого брата. Думаю, ми обоє виступили достойно.

Михайло Переверзій (старший тренер БК-93 “Пульсар”):

- На відміну від суботньої гри хлопці не провалили початок матчу. З перших секунд захопили ініціативу та контролювали перебіг подій на майданчику до тих пір, поки не отримав п’ятий фол Сабутський. Та й чого там казати: черкащани укомплектовані потужними гравцями і в нас не вистачило сил та “лавочки”, щоб здобути перемогу. Ми ставимо завдання якнайкраще виступити на другому етапі та посісти якнайвище місце.