Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №504 від 09.06.2011p.
23429

#Легка атлетика

Рівняни здобули путівку на чемпіонат світу

У Ялті пройшов Кубок України з легкої атлетики та чемпіонат України серед молоді з багатоборств. Збірна Рівненської області посіла за підсумками змагань 10-те місце серед 27-ми команд.

Таким чином, Катерина Климюк (ОСДЮШОР, тренер - Валерій Дубіч) була першою на чотирьохсот- і другою на двухсотметрівці. А Наталія Прищепа (ОШВСМ, тренери - Михайло Романчук та Андрій Попеляєв) задовольнилася сріблом на дистанції у 800 метрів. За результатами змагань дівчата включені до складу юнацької збірної України на участь у чемпіонаті світу, який відбудеться у фран-цузькому Ліллі 6-10 липня. Також на цій дистанції здобув бронзу і наш Василь Євчук (ДЮСШ “Авангард”, тренер - Діна Грабовська). У Кубку України у бігу на 3000 метрів із перешкодами не мав собі рівних Вадим Слободенюк (на фото), який на фініші аж на 17 секунд випередив свого найближчого переслідувача, тернополянина Андрія Здебського. Третім на дистанції 10 000 метрів був наддосвідчений Михайло Іверук. 36-річний земляк усього секунду програв срібному призеру змагань Роману Романенку із Закарпаття. Тренує обох наших спортсменів Андрій Попеляєв. Хоча й не здобув медалей інший рівнянин Дмитро Сірук (тренери - Петро, Валерій Дітлакши та Борис Чулаєвський), проте вперше виконав норматив Майстра спорту України.