Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №508 від 07.07.2011p.
23429

#Щоб служба не здавалася малиною

Бігали навипередки з чемпіоном

Рівненські міліціонери змагалися навипередки із олімпійським чемпіоном та майстрами спорту. Традиційний пробіг серед працівників апарату УМВС та членів їхніх сімей, присвячений олімпійському руху та пропаганді здорового способу життя, відбувся в рівненському гідропарку. На швидкість на дистанції в один кілометр змагалися усі бажаючі, незалежно від вікових категорій.

Натомість на учасників забігу очікував приємний сюрприз, адже конкуренцію міліціонерам погодилися скласти учасник Олімпійських ігор - майстер спорту міжнародного класу Вадим Слободенюк (посів 17-те місце на Олімпійських іграх в Афінах у 2004 році на дистанції 3000 метрів з перешкодами), члени збірної команди України з легкої атлетики - майстер спорту міжнародного класу Михайло Іверук та майстер спорту з легкої атлетики Віталій Ящук, а також фахівці з фізичної культури та спорту, яких запросили на свято. В особистому заліку серед чоловіків лаври першості поділили працівники відділу спеціальної міліції УМВС. Третє місце зайняв Іван Сидорук, пробігши кілометр за 3 хвилини 20 секунд, друге - Дмитро Садовський з результатом 3 хвилини 15 секунд, а перше місце виборов Микола Чучкевич, подолав-ши дистанцію за 3 хвилини 5 секунд. Переможні місця в особистому заліку серед жінок розділили старший інспектор ВПП УКЗ Оксана Мороз, зайнявши третє місце з результатом 4 хвилини 5 секунд, старший інженер з технічного захисту інформації ВДЗР УМВС Оксана Полюхович, яка піднялася на другу сходинку п’єдесталу, подолавши кілометр за 4 хвилини 2 секунди, і начальник відділу дізнання Алла Вертелецька, яка виборола почесне перше місце, пробігши дистанцію за 3 хвилини 50 секунд. У командному заліку третє місце зайняла команда управління кадрового забезпечення, друге - відділ спецміліції, а перше - відділ дізнання. За результатами забігу учасників-переможців нагородили грамотами та кубками. Почесну грамоту, як найстарший учасник забігу, отримав заступник начальника відділу боротьби з торгівлею людьми УМВС Станіслав Герасименко. А наймолодшим спортсменом виявився двомісячний Микита Волохов, який подолав кілометр разом із своєю мамою Марією, братиком Павлом та татом - старшим оперуповноваженим відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Рівненській області Андрієм Волоховим. Саме Микита отримав першу у своєму житті грамоту.

Про це повідомила Вікторія Антонова з ВЗГ УМВС України в Рівненській області.