Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №515 від 25.08.2011p.
23429

#Футзал

Чотири гри - чотири поразки

Невдалими виявилися виступи на міжнародному турнірі “Кубок Львівщини - 2011” для МФК “Кардинал-Рівне”. Земляки, програвши усі свої матчі, в підсумку посіли останнє місце на змаганнях. А тріумфували у Львові футзалісти грізного московського ЦСКА.

Суперниками рівнян у групі “Б” стали грузинська “Іберія-Стар”, польський “Рекорд” та російський “Газпром-Югра”. Вже у першій грі проти грузинських бразильців, а саме вони складають кістяк “Іберії-Стар”, наша команда на перших хвилинах матчу пропустила два голи. Відповісти на уколи суперника до кінця матчу рівняни змогли тричі: Олександр Бондар (2) та Михайло Волянюк (1). Щоправда, й “кардиналівці” ще чотири рази пропускали у свої ворота від бразильских м’яча. У підсумку - впевнена перемога “Іберії-Стар” з рахунком 6:3. Наступного дня наш клуб зустрівся з польським “Рекордом”. Першу половину зустрічі рівняни на рівних виглядали на фоні гостей із Польщі. Утім, після перерви наш захист двічі не встежив за бразильським легіонером (куди ж тепер без них?) “Рекорда”, Лісоном. Тож цілком заслужена перемога “рекордсменів” (2:0). Після цих поразок “Кардинал-Рівне” втратив усі шанси на здобуття Кубка й остання гра проти російського “Газпром-Югра” повинна була визначити останню команду групи “Б”. На жаль, нею став наш колектив. Поєдинок проти російського клубу проходив у рівній боротьбі, але голи влітали лише у ворота українців. У підсумку розгромна поразка 0:4 і “Кардинал-Рівне” завершив змагання за нагороди. У втішних матчах аутсайдерів за 7-8 місця підопічним Сергія Піддубного протистояв найгірший колектив групи “А”, луганський “ЛТК”, але й він виявився сильнішим за рівнян. У результативній грі перемогу здобули спортсмени зі Сходу України - 5:4. Голами у складі “кардиналівців” відзначилися Андрій Паршиков, Олег Федюк.