Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №519 від 22.09.2011p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Продовжуючи тему

“Фронт Змін” залишився без Максименка

“Фронт Змін” залишився без Максименка

Череда виходів, або виключень з фракцій Рівненської міської ради продовжується. Нещодавно з фракції “Фронту Змін” вийшли Василь Харковець та Тарас Максименко.

А минулого вівторка у приміщенні обласної організації “Фронту Змін” відбулася з цього приводу прес-конференція.

За словами голови обласної організації Вадима СИДОРЧУКА, до пана Харковця особливих претензій немає, бо він потрапив у раду як мажоритарник. Інша ситуація з депутатом Максименком. Оскільки він був першим номером у списку партії на виборах, то змушений підтримувати у раді лінію партії та дисципліну. Пан Сидорчук підкреслив, що керівнику комунального підприємства сьогодні важко перебувати в лавах опозиційної фракції і тому рішення про вихід з фракції “Фронту Змін” директора МПК “Текстильник” Тараса Максименка вважає закономірним. Відзначивши внесок пана Максименка у розбудову партійного життя, керівник обласної організації повідомив журналістів, що свого часу між лідером партії Арсенієм Яценюком та Тарасом Максименком була підписана угода, в якій зокрема сказано, що пан Максименко бере на себе зобов’язання: “що у разі виходу з фракції, або ж неналежного виконання умов Угоди, депутат зобов’язується добровільно скласти депутатські повноваження”.

- Тому ми рішуче наполягаємо, щоб Тарас Максименко склав повноваження депутата міської ради від “Фронту Змін” - закінчив пан Сидорчук.

Якщо такий крок депутатом Максименком буде зроблено, його колишні однопартійці (Тарас Максименко, вже не є членом партії “Фронт Змін”) обіцяють подякувати йому за це.

Для того, аби розібратися в цій справі з обох боків, після прес-конференції автор зустрівся з Тарасом Максименком і попросив його прокоментувати ситуацію.

- Так, з фракції я вийшов добровільно, а з партії мене виключили. Чому я пішов з фракції? Коли ми йшли на вибори, я як лідер організації та перший номер у списку наголошував на тому, що міська рада - це не Верховна Рада, тобто ми є органом місцевого самоврядування і повинні допомагати виконавчій гілці міської влади краще працювати, вирішувати проблеми мешканців обласного центру. Так ми говорили людям і за нас віддали голоси близько десяти тисяч рівнян.

Тиск вищого партійного керівництва на депутатів місцевих рад, перетворення засідань на майданчики для політичних виступів та прийняття рішень, які не стосуються компетенції міської ради, вважаю великою помилкою. В обласному центрі дуже багато проблем в усіх галузях життя і, на мою думку, саме ними і необхідно перейматися міським депутатам, а політикою повинні займатися у Верховній Раді.

Складати мандат не збираюсь, бо вважаю, що можу в міській раді бути корисним громаді.

22.09.2011Записав Володимир КОНЄВ



Рівне-Ракурс №10 від 22.09.2011p. 
На головну сторінку