Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №520 від 29.09.2011p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

ВСЕ ПРО СЕРІАЛИ

що ви хотіли дізнатись, але соромилися запитати

“Як і детективи, серіали люблять усі. Просто дехто соромиться у цьому зізнатися” (Афоризм невідомого). Дорогі шановні друзі! “Рівне - Ракурс” презентує нову рубрику, присвячену найрізноманітнішим серіалам - і “старим добрим”, і сучасним найрізноманітніших жанрів - від ситкомів (ситуативних комедій) до фільмів жахів. Свої запитання Ви можете задати ведучому рубрики Олесю Поліщуку за електронною адресою: aieks_p30@mail.ru, або надіславши смс на номер мобільного: 096-964-61-21.

- Будь ласка, розкажіть про зірку телесеріалу “Інтерни” Івана Охлобистіна, - просить Аня із Рівного. - Це правда, що він був священиком, і хоче йти у політику? Напишіть також про найцікавіші моменти із його життя.

- Так, про рішення взяти участь у президентських виборах Російської Федерації у 2012 році відомий актор, режисер, сценарист і заразом колишній священик Іван Охлобистін заявляє цілком серйозно.

Охлобистін запевняє, що його виборча програма буде мати філософсько-ідеологічну концепцію, що сприяє зміцненню нації. Інакше він би й не вплутався в цю “авантюру”. Крім того, щоб йти в політику, актору потрібно благословення церкви - нехай навіть мовчазне. А він таки сподівається його отримати, бо його передвиборні обіцянки збігаються з тими концептуальними ідеями, до яких церква йшла протягом десятиліть. Щоправда, майбутній кандидат поки не знає, на які гроші його кампанія буде здійснюватися. Але вважає, що якщо хтось пропонує щось цікаве, то воно з волі Божої вирішиться.

Досьє на актора, відомого багатьом як “доктор Биков”: Іван (Іоанн) Іванович Охлобистін (народився 22 липня 1966 року) - російський актор, режисер, сценарист, драматург, журналіст і письменник. Священнослужитель Російської православної церкви, тимчасово звільнений від служіння. Наразі займає пост креативного директора компанії “Евросеть”. Одна з останніх ролей - заввідділенням Андрій Биков у серіалі “Інтерни”.

Тепер про “духовну кар’єру” отця Івана Охлобистіна. До 2005 року отець Іоанн служив у храмі святителя Миколая в смт Заяїцькому, розташованому на Раушській набережній Москви-ріки. Після того - в храмі Софії Премудрості Божої на Софійській набережній.

У листопаді 2009 року в новинах з’явилося повідомлення про те, що Охлобистін попросив Патріарха Кирила звільнити його від служіння через “внутрішні суперечності”. У лютому 2010 року Патріарх Кирило, на прохання самого Івана Охлобистіна, відсторонив його від священнослужіння, заборонивши носити священицький одяг та ієрейський хрест. Патріарх відзначив, що якщо священик Іоанн Охлобистін зробить “остаточний і однозначний вибір на користь пастирського служіння”, то його тимчасова заборона у служінні може бути знята. 29 листопада 2010 року Охлобистін заявив в інтерв’ю газеті “Московский Комсомолец”, що протягом найближчих двох років має намір знову повернутися до служіння у церкві.

29.09.2011Олесь ПОЛІЩУКРівне-Ракурс №10 від 29.09.2011p. 
На головну сторінку