Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №530 від 08.12.2011p.
23429

#Першість

Березнівські студенти - чемпіони області

У спортивному залі Автотранспортного технікуму в Рівному пройшли фінальні змагання першості області серед професійно-технічних навчальних закладів. Перемогу в змаганнях святкували представники Березнівського ВПУ-4.

Березнівська команда здобула загальну перемогу у першості ПТНЗ дуже впевнено, переконливо вигравши усі поєдинки. Тільки у стартовому матчі їм намагалися чинити супротив футболісти здолбунівського ЗПЛЗТ. Втім, березнівчани виявилися сильнішими - 2:1. У двох наступних поєдинках ВПУ-4 не залишило шансів володимирецькому ВПУ-29 (8:0) і рівненському РТПЛ-9 (7:4). Після поразки від майбутніх чемпіонів у дебюті фінальної частини, здолбунівські “ПТУшники” вирішили долю срібних нагород на власну користь, обігравши Рівне (6:1) і Володимирець (4:3). Володар третього місця визначився в очному протистоянні команди з обласного центру та володимирчан: сильнішими у цій боротьбі виявилися рівняни - 5:3.

Команди-фіналісти до звітних змагань підготували: ВПУ-4 (Березне) - викладач О.Адамович, ЗПЛЗТ (Здолбунів) - викладач В.Кравчук, РТПЛ-9 (Рівне) - директор В.Рудик, викладач П.Кирилюк, ВПУ-29 (Володимирець) - директор П.Боровик.