Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №533 від 29.12.2011p.
23429

#Міні-футбол

Що таке харківський футзал і з чим його їдять?

В Алушті у рамках П’ятих молодіжних спортивних ігор України збірна Рівненщини з футзалу стала срібним призером змагань. Команда, складена на основі молодих гравців МФК “Кардинал-Рівне”, легко дійшла до фіналу, але поступилася в ньому харківським спортсменам.

У першому турі в групі “В” вихованці Віталія Засморжука легко впоралися із збірної Сумщини, здолавши її з рахунком 5:1 (Кручок - 3, Прислупський, Сондак). У другому турі від наших гравців постраждали вже вінницькі футзалісти - 5:3 (Прислупський - 2, Сондак, Кручок, Чудля). У заключній грі групового етапу, яка нічого вже не вирішувала, адже дві команди заздалегідь забронювали путівки до півфіналу, земляки поступилися майбутнім чемпіонам, збірній Харкова - 1:3 (Чудля). Суперником рівнян з півфіналу стали донецькі футзалісти. Ще в першому таймі донбасівці пропустили два “сухих” м’ячі, а після перерви ще стільки ж влетіло у ворота донецьких спортсменів, які відповіли одним влучним пострілом - 4:1 (Прислупський - 2, Кусик, Ситник). У паралельній грі харків’яни в драматичному матчі переграли луганську команду з рахунком 2:1. Таким чином у фінальній зустрічі доля звела лідерів групи “В”: Рівне та Харків. На жаль, як і в першому протистоянні на турнірі рівняни поступилися супернику. Цього разу з рахунком 4:8 (Парфенюк, Прислупський, Чудля, Кручок). У матчі за третє місце донецька збірна здолала спортсменів із луганщини - 6:4.