Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №539 від 09.02.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Новини Рівного

З’явиться сурдоперекладач

У Рівному незабаром з’явиться кваліфікований сурдоперекладач, який працює в обласній організації Українського товариства глухих. Його проживання і харчування на час навчання оплатять із міського бюджету.

Тільки після замів

Міський голова змінив порядок прийому громадян. Тепер потрапити до нього можна буде лише тоді, як питання не змогли вирішити заступники мера.

На особистий прийом не записуватимуть недієздатних осіб, тих, чиї звернення у процесі розгляду, чи було прийняте рішення про припинення їх розгляду. І ще багато інших, адже у кожної людини є свій індивідуальний випадок.

Чи позначиться це на кількості бажаючих пожалітися міському голові, невідомо. Втім, торік у нього на прийомі побувало понад 400 чоловік.

Дошка Костіна

У вестибюлі корпусу №5, де знаходиться кафедра гідравліки, відкрили меморіальну дошку професору Олексію Костіну, який пропрацював в Університеті водного господарства та природокористування понад 40 років і був завідувачем кафедри. 1 лютого Олексію Івановичу виповнилося б 100 років. До свого столітнього ювілею він, на жаль, не дожив якихось п’ять років.

У відкритті меморіальної дошки взяли участь учні та колеги професора Костіна, його діти, внуки і навіть правнуки.

Устю почистять?

Близько 2 мільйонів гривень може потрапити в Устю, а точніше на її очищення. Гроші візьмуть із міського природоохоронного фонду у рамках Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення.

Ірванець - найуспішніший

Згідно з рейтингом журналу “Фокус”, відомий письменник, поет і просто корінний рівнянин Олександр Ірванець посів 14 місце за кількістю проданих ним книжок.

Світлофор перенесуть

Спершу витратили гроші, а згодом зрозуміли, що даремно. На жаль, так сталося із світлофором навпроти ТЦ “Злата плаза”. Ані його, ані переходу там скоро не буде.

Там справді зручно переходили дорогу пішоходам, а от водіям автомобілів - непереливки. Особливо у час пік. Що вже говорити про потік транспорту, що виїздить на Соборну з вулиці Симона Петлюри. Як правило, доводиться “вбивати” час відразу на двох світлофорах.

Тож один вирішили відтіснити трохи подалі від головної вулиці, та чи буде зручно там, а саме в районі Народного дому, питання ще більш незрозуміле.

Допоможуть грошима

Міські чиновники вирішили допомогти родині загиблої внаслідок ДТП 19 січня Зінаїди Бойчук грошима. Їх виділять із міського бюджету. Нагадаємо, що за життя Зіни лікарі боролися до останнього, але врятувати дівчину не змогли.

09.02.2012Рівне-Ракурс №10 від 09.02.2012p. 
На головну сторінку