Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №545 від 29.03.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Випадок

Труїти вирішили рибою

Труїти вирішили рибою

Проблема виготовлення неякісної продукції та її реалізація на Рівненщині є непоодинокою. Незважаючи на те, що працівники міліції постійно проводять рейди на місця виробництва і продажу продукції, нечисті на руку ділки з’являються знову. Їм байдуже, що у гонитві за власним збагаченням вони ставлять на терези здоров’я людей. Лише за два місяці цього року правоохоронці склали 15 приписів, вилучили з обігу майже триста кілограмів неякісної та небезпечної продукції, яку відразу утилізували.

Кричущий випадок стався днями і на Володимиреччині. Під час перевірки рибопереробного цеху в цьому районі працівники ветеринарної міліції знайшли понад центнер риби без будь-яких документів. Ба більше, продукція розморожувалася на брудних дерев’яних стелажах, солилася - у нечистій пластмасовій тарі, а камера для приготування риби була вкрита десятисантиметровим шаром кіптяви!

Цех, де рибу готували для продажу нам - простим і необізнаним у таких тонкощах, знаходився у напівзруйнованому неосвітленому приміщенні. Перше, що впало в очі - його незадовільний санітарний стан (підлога, стеля, стіни брудні, вкриті сажею, лицювальна плитка на стінах місцями повідпадала). Кімната для розморожування та засолки риби закидана картонними коробками, ганчірками, брудною тарою та іншим сміттям. Крім того, в цеху виявлено на розморожуванні та засолці понад сто двадцять кілограмів риби (вомер, кілька, оселедець).

Працівники цеху, які власне і займалися підготовкою та переробкою рибної продукції, не мали ані спецодягу, ані спецвзуття. А медичний огляд востаннє проходили ще у 2010 році.

Необхідної документації для ведення подібної підприємницької діяльності власники надати не змогли. Не було у них і експлуатаційного дозволу служби ветеринарної медицини Володимирецького району. Та це не заважало підприємцям розповсюджувати продукцію у торговельній мережі Володимирецької райспоживспілки.

Неякісну рибопродукцію вилучили з обігу та направили на утилізацію, а завідуючу цехом притягнули до… адмінвідповідальності за статтею, яка передбачає штраф аж до 370 гривень. Ось вам і причина тотальної травки українців - от якби посадили на кілька років, і не завідуючу цехом, а власника, тоді й бажання займатися таким бізнесом більше б ні в кого не вини-кало.

Проверяющий на одесском рынке:

- У вас есть документы на эту рыбу?

- А шо вам надо?

Свидетельство о смерти?

29.03.2012



Рівне-Ракурс №10 від 29.03.2012p. 
На головну сторінку