Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №545 від 29.03.2012p.
23429

#Коротко

“Кардинал-Рівне” крокує далі

МФК “Кардинал-Рівне” попри невдачу в чемпіонаті України з футзалу вдало виступає в Кубкових матчах. Минулих вихідних підопічні Сергія Піддубного на шляху до чвертьфіналу вибили зі змагань луганський “ЛТК”.

“ЛТК” - МФК “Кардинал-Рівне” - 6:5 (4:1).

Голи: Безсалов (1), Шурак (6), Разуванов (7, 13), Бурдюг (37), Заворотний (38) - Маринюк (2, 23), Піддубний (29, 40), Бондар (36).

Нагадаємо, що перший матч 1/8 фінала Кубка України з футзалу між цими суперниками завершився перемогою рівнян з рахунком 4:1. Тож землякам для того, щоб проходити далі, треба було не поступитися супернику більш ніж у три м’ячі. Але після першого тайму на полі “ЛТК” рахунок був таким же, як у Рівному - 4:1, на користь господарів. На щастя, надалі луганці не зуміли розвинути успіх, а рівняни, навпаки, скористалися з помилок опонентів. Тож поразка з рахунком 5:6 вивела наш клуб до чвертьфіналу Кубка України. Наразі “Кардинал-Рівне” чекає на жеребкування наступної стадії змагань. До нього, крім нашого клубу, вийшли: львівська “Енергія”, івано-франківський “Ураган”, харківський “Локомотив”, першоліговий київський “Епіцентр”, донецькі “Ресурс” та “АРПІ” і “Титан-Зоря” із Покровського.

Наостанок - розгром

ХК “Фаворит” на мінорній ноті завершив другий сезон у Західноукраїнській хокейній лізі.

Рівняни в останньому матчі сезону зазнали розгрому у виїзній грі проти ужгородських “Ведмедів” - 0:5. Попри невдачу, позиції рівнян у турнірній таблиці не похитнулися. Тож земляки, маючи в активі 28 очок, залишилися п’ятими серед десяти команд ЗУХЛ.