Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №546 від 05.04.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Новини області

Укладають контракти

З 29 березня Аграрний фонд України розпочав форвардні закупівлі пшениці та жита. Таким чином сільгоспвиробники Рівненщини вже зараз мають можливість залучити гроші (які платитимуть за майбутній врожай) для весняно-польових робіт. Наразі чотири підприємства погодилися взяти участь у форвардних закупівлях. Відповідні пакети документів у регіональне відділення Аграрного фонду на реалізацію загалом 42 тисяч тонн зерна подали ПП “Агро-Експрес-Сервіс” із Млинівського, ПСП “Княгинин” із Демидівського, ТзОВ “Фаворит АГРО” із Корецького та ФГ “Бескід” із Дубенського районів.

Президентське слово

На урочистостях з нагоди 25-річчя заснування Організації ветеранів України, Віктор Янукович запевнив присутніх, що вже з 1 травня цього року доплати до пенсій для учасників війни збільшаться на 30-50 відсотків. За словами Президента, інваліди війни до 1 травня також отримають майже 2 тисячі гривень одноразової допомоги, а з 1 липня на 184 гривні збільшаться пенсії для військових пенсіонерів.

Обіцяють пільги

64 працівникам уже недіючих підприємств підтвердили стаж роботи на посадах, що дозволяє призначити їм пенсії на пільгових умовах або за вислугу років. Загалом цьогоріч фахівці Головного управління пенсійного фонду, праці та соціального захисту населення і федерації профспілок Рівненщини комісійно розглянули заяви понад 70 жителів області. Вони провели вісім засідань. Надалі графік їхньої роботи залежатиме від кількості звернень краян, які працювали в особливо шкідливих та важких умовах.

У Сарнах відновлять кінотеатр

У сарненчан та гостей міста скоро з’явиться можливість переглядати фільми у 3D форматі. Дозвіл на це дав Сарненський міськвиконком. Реконструйований кінозал буде розрахований на 60-70 місць, обладнаний сучасною звукосистемою та відеотехнікою. Також кінотеатр буде відомий своїми зручними стільцями, на що, зазвичай, звертає увагу багато клієнтів.

Радіозавод - державі

Фонд держмайна хоче повернути Рівненський радіозавод у державну власність. Говорять про недотримання умов договору та численні порушення. На самому заводі ці слова заперечують.

Але якщо квітнева перевірка підтвердить факти порушень пакет акцій підприємства таки повернуть державі.

Оздоровча кампанія

Цьогоріч на Рівненщині працюватиме 13 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Тим часом два з них (“Електронік-Рівне” та “Джерельце”, що в селі Олександрія Рівненського району) розпочинають роботу вже у квітні.

05.04.2012Рівне-Ракурс №10 від 05.04.2012p. 
На головну сторінку