Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №546 від 05.04.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Сесія

Долю столичного гей-параду вирішать згодом

Долю столичного гей-параду вирішать згодом

На останній сесії облради депутати посварилися через… гомосексуалізм. Такі неоднозначні емоції викликало звернення лідера рівненських свободівців Олега Осуховського до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів щодо ставлення до гомосексуалізму та легалізації одностатевих шлюбів.

Варто відмітити, що обдумати майбутнє меншин в обранців був час, позаяк із плакатами: “Татко, я хочу жити з тобою і мамою, не віддавайте мене”, “Українці, захистіть від ювенальної юстиції своїх дітей”, їх зустрічали люди на вході до сесійної зали. Туди ж попрямувала і Рівненська міжцерковна рада, яка повністю підтримувала звернення керівника місцевої “Свободи”.

- Це звернення побудоване на базі міжцерковної ради, яка проти ювенальної юстиції, - розповідає депутат Рівненської обласної ради Олег ОСУХОВСЬКИЙ. - Ви знаєте, у травні в Києві відбудеться гей-парад і ми хочемо цьому запобігти. Адже зараз понад 40 тисяч пар гомосексуалістів стоять у черзі на усиновлення українських дітей.

Аби допомогти розібратися у цьому питанні до Рівного приїхали львівські активісти, позаяк подібні звернення вже підтримали у Львові, Луцьку, Тернополі та Івано-Франківську.

- Наше звернення спрямоване на те, щоб не допустити в Україні пропаганди, так званої гендерної політики ювенальної юстиції. Також ми проти будь-яких форм гомосексуалізму. Ми звернулися з цим питанням до депутатів Рівненської обласної ради, аби вони обговорили і вирішили цю проблему, - розповідає голова ГО “Всеукраїнський рух батьків” Назарій БЛИЩАК.

Тим часом паралельно своє звернення підготували і регіонали - щодо питань гендерної політики та ювенальної юстиції, проте за основу прийняли таки проект львівської облради.

Представник ради Церков Олег АБАТУРОВ зауважив:

- Раніше в Україні гендерна політика подавалася, як рівні права чоловіків і жінок. Сьогодні слово “стать”, яке вживали для відрізнення жінки і чоловіка, змінено на термін “гендер”, що означає соціальна стать. Тобто, що вже неважливо, ким людина народжується (за біологічною ознакою), а важливо, ким вона себе відчуває і, згідно з гендерною теорією, саме соціальна стать є домінуючою в суспільстві. Відповідно до гендерної політики, існує щонайменше п’ять статей (тендерів): жіноча, чоловіча, гетеросексуальна, гомосексуальна і трансексуальна. Рада Церков хвилюється про майбутнє нації і вимагає не дозволяти одностатевих шлюбів в Україні. Адже у нашому суспільстві може бути лише дві статі - чоловік і жінка, а те, що пропонує ювенальна юстиція, не є правильним.

Часу, як виявилося, таки депутатам забракло, і так і не дійшовши згоди та через власну необізнаність, вони вирішили повернутися до розгляду звернення вже наступної сесії.

05.04.2012Юлія ГОЛИК



Рівне-Ракурс №10 від 05.04.2012p. 
На головну сторінку