Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №546 від 05.04.2012p.
23429

#Баскетбол

“Пульсар” уже не гратиме

Щоправда, лише у цій першості, адже рівняни провели останні домашні матчі цього сезону. Підопічні Михайла Переверзія наостанок потішили власних уболівальників, здобувши дві легкі перемоги над білоцерківським “Спортліцеєм”.

У першій грі рівняни ідеально зіграли в захисті. У двох із чотирьох чвертей гості не подолали навіть десятиочковий рубіж. Натомість “пульсарівці” невтомно атакували кільце “Спортліцея”, закинувши білоцерківцям майже 80 пунктів. Остаточний рахунок зустрічі 77:42 на користь рівнян. Найрезультативнішим у нашому складі став Євген Ворнік, який відзначився 17-ма очками. По 13 до свого активу записали Євген Коров’яков та Ілля Шемосюк. Останній, до слова, міг вперше у професійній кар’єрі зробити тріплл-дабл, але для цього Іллі не вистачило двох результативних пасів (13 очок, 11 підбирань, 8 передач).

Наступного ігрового дня господарі також довго не запрягали й відразу пішли у відрив. Вигравши першу чверть з десятиочковою перевагою (25:15), у другій рівняни збавили оберти (12:12). Утім, після перерви “пульсарівці” взялися за справу та довели матч до логічного завершення - 79:61. У цій грі результативністю у складі господарів відзначилися Євген Коров’яков (21 пункт), Ілля Шемосюк (17) та молодий Тарас Липін (14).

Згідно з календарем на “Пульсар” очікує ще шість виїзних поєдинків. Найближчі з них рівняни зіграють 7-8 квітня у Запоріжжі. Поки що у турнірній таблиці земляки - п’яті (19 виграшів/11 поразок).