Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №548 від 19.04.2012p.
23429

#Коротко

Важкий виїзд у Севастополь

“Пульсарівці” поступилися у двох складних матчах з одним із лідерів чемпіонату - севастопольським “Муссоном”. Перший матч завершився після овертайму (68:79). Друга зустріч проходила не в менш в’язкій боротьбі, та завершилася із рахунком 62:67. Євген Коров’яков та Ілля Шемосюк стали кращими в кожній з ігор.

12 квітня, Чемпіонат України. Вища ліга, Севастополь.

“Муссон” (Севастополь) - БК-93 “Пульсар-ШВСМ” - 79:68 ОТ (15:9, 20:15, 8:22, 17:14, 19:8).

13 квітня, Чемпіонат України. Вища ліга, Севастополь.

“Муссон” (Севастополь) - БК-93 “Пульсар-ШВСМ” - 67:62 (18:23, 21:16, 13:19, 15:4).

Інтернет-чемпіон переміг та зберіг звання!

В ігровій зоні шахового клубу сайту bereg.ru відбувся 4-й матч з 10 партій (по 3 хв.) між Інтернет-чемпіоном Рівненської області з шахів Кудриком Андрієм (2265) та претендентом на звання Інтернет-чемпіона Тимощуком Тарасом (2173) в рамках проекту “Кинь рукавичку чемпіону”.

На жаль, цікавим матч був тільки до 7 партії, коли претендент досить вміло створював проблеми чемпіону, і тільки на завершальних секундах останній, як правило, схиляв шальки терезів на свою користь. Проте останні 4 партії зустрічі пройшли, як кажуть, “в одні ворота”. І якщо до цього рахунок був “ігровий”: 3,5-2,5, то фінальний результат: 7,5-2,5 на користь Кудрика сумнів на рахунок того, хто сильніший не залишив. Під час гри відчувалася перевага більш стійкої нервової системи Інтернет-чемпіона, який у вирішальні моменти “забивав 100% голи”, чого не скажеш про його суперника. Тим не менше, це не применшує заслуг Андрія. Вітаємо його з черговою перемогою. Продовження буде (через деякий час)... Бажаючих відібрати “майку лідера” - достатньо. У наступних поєдинках Інтернет-чемпіону буде нелегко...