Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №238 від 04.05.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Геопатогенні зони

Де спати й де не спати - підкаже біорамка

Де спати й де не спати - підкаже біорамка

Хоча ми їх не бачимо, але вони є практично всюди. Вдома, в робочому кабінеті, на подвір’ї... Мова йде про геопатогенні зони - невидимі поля, які можна запросто виявити, взявши до рук так звану біолокаційну рамку, яка являє собою дріт, зігнутий під прямим кутом...

Рівненський парапсихолог Олег Ярощук теж має такий ось нехитрий предмет - біолокаційну рамку, яку зробив зі старої спиці. Спочатку він виміряв нею діапазон моєї аури: як тільки рамка повернулася на 90 градусів ліворуч, він зупинився за півтора метри від мене, - мовляв, непогані показники.

Більш зрозумілою видалася екскурсія його помешканням. Поки дослідник ішов коридором, рамка в його руках була нерухомою. Як тільки він підходив до певних місць інших кімнат, наприклад, у спальні - до вікна, а в кухні - до холодильника - рамка починала крутитися.

- Ось тут і знаходяться “особливі” місця - геопатогенні зони, - пояснює пан Ярощук. - Якби я тут поставив ліжко - погано б спав, хворів би, швидше старів...

- Переконаний - смертність в нашій області значно знизиться, якщо люди переставлять свої ліжка з геопатогенних зон, - говорить парапсихолог.

Де не ставити ліжко - підкаже кішка

Ще в стародавні часи люди не будували житла до того часу, поки не переконувалися, що воно не буде стояти на “поганій” землі. Правда, таких термінів, як “геопатогенна зона”, вони ще не знали. Керувалися прикметами.

Наприклад, там, де вівці лягли відпочивати - варто будувати дім, а де сіла сорока - треба споруджувати колодязь. А вже у зведеній будівлі прискіпливо вибирали місце для сну. Використовували для цього кішку - там, де ця тварина лягала, ні в якому разі не ставили ліжко. Пояснення цьому просте: енергетика в котів дуже висока, і вони прагнуть її позбутися, вибираючи для свого відпочинку місце, де земля немовби всмоктує в себе енергію. На жаль, тепер на ці прикмети практично не звертають увагу. А дарма!

Хвороби - від геопатогенних зон?!

Люди, які живуть у “поганих” місцях, без очевидних причин хворіють і вмирають - від інсультів, інфарктів, онкологічних захворювань. Ще на початку минулого століття німецькі вчені помітили, що в деяких районах міста Штутгарта фіксується багато смертей від раку. Виявилося, що ці райони перебувають під розломами земної кори. А в Баварії ліжка всіх 60 чоловік, котрі померли від онкозахворювань, були розташовані над “водними жилами”. Чеський онколог Юризек у 1932 році виявив, що найвищий відсоток смертності людей відзначено в будинках, побудованих на місці колишніх річищ. Загалом, геопатогенні зони являють собою здебільшого “дефекти” земної кори - тріщина, русло річки тощо.

Приклади з різних регіонів свідчать, що в місцях геопатогенних зон розповсюджені цукровий діабет, виразка шлунка, розлади нервової системи, психіки тощо. Відомо, що частина хворих зуміла уникнути навіть хронічних хвороб, залишивши геопатогенну зону й переселившись на “здорову” територію.

- До речі, людина повинна спати головою на північ, вздовж силових ліній Землі. І це підтверджує рамка, - говорить парапсихолог.

З допомогою рамки вибираємо друга

та наречену

Отож, аби не стати жертвою “поганих” зон Землі, варто запросити в дім біоенергетика чи самому спробувати попрактикувати з біолокаційною рамкою. Її легко зробити - зігнути

металеву шпицю чи дріт у букву “Г” і походити з нею у своїх помешканнях. Почне крутитися, - значить у тому місці не можна ні спати, ні працювати, ні обідати. Там краще поставити телевізор чи інші електроприбори.

До речі, завдяки біолокаційній рамці можна визначити біоенергетичну сумісність однієї людини з іншою. Так, Олег Олександрович з допомогою біолокаційного методу може з першого погляду визначити, чи, для прикладу, виникне між чоловіком та жінкою симпатія, чи навпаки, перебування в одній кімнаті викликатиме у них лише роздратування.

04.05.2006Руслана ГОРУК



Рівне-Ракурс №10 від 04.05.2006p. 
На головну сторінку