Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №555 від 07.06.2012p.
23429

#Спорт

Єдине золото на Кубку України з легкої атлетики у Ялті із рівненських спортсменів виборов Вадим Слободенюк

На дистанції три кілометри з перешкодами у Ялті переміг легкоатлет Вадим Слободенюк. На другий день змагань, показавши результат 8:22:19 та встановивши особистий рекорд, до рекорду України, який був поставлений у 1984 році, йому не вистачило лише 44 сотих секунди. Але попри це, перемога нашому земляку дісталася із значною перевагою - на 24 секунди він випередив свого найближчого конкурента на дистанції. Втім, виконавши олімпійський норматив “А” він по праву відтепер займає місце у Національній олімпійській збірній України. До виступу в Лондоні, Вадим планує виступити на Чемпіонаті Європи у Фінляндії. Вихованець Андрія Попеляєва сьогодні перебуває у Рівному та готується до чергового виступу.