Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №239 від 11.05.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Перша сесія Рівненської міської ради

Юрій Торгун сів у крісло

Юрій Торгун сів у крісло

Відомий рівненський підприємець, голова міської організації НРУ

Юрій Торгун став секретарем Рівненської міської ради.

За нього віддали голоси 29 депутатів і міський голова Віктор Чайка

Перша сесія Рівнеради п’ятого скликання розпочалася зі звіту голови ТВК Михайла Банацького про підсумки виборів до міської ради та на посаду міського голови. Нову міську раду представляє шість політичних сил. Відповідно до волевиявлення рівнян, від БЮТ депутатами стали 17 осіб, від “Нашої України” - 16, від Блоку Костенка і Плюща - 8, від Партії Регіонів - 5, від СПУ - 4 і від народного блоку Литвина - 3. Міським же головою втретє поспіль обрали Віктора Чайку. За нього проголосувало понад 63 тисячі рівнян.

Озвучивши ці результати, Михайло Банацький підтвердив повноваження депутатів і мера. Далі сесія перейшла під керівництво Віктора Чайки. З-поміж трьох питань порядку денного найголовнішим було останнє - вибори секретаря. Тому депутати швидко проголосували за утворення виконавчого комітету Рівненської міської ради і визначення його чисельності, постійних комісій. Ще у переддень сесії було відомо, що з Віктором Чайкою переговори про кандидатів на посаду секретаря проводили БЮТ і “Наша Україна”. Від Блоку Юлії Тимошенко спочатку пропонували депутата Руслана Мальованого. Однак Віктор Чайка цю кандидатуру майже відразу ж відкинув. Після цього бютівці запропонували Андрія Грещука. Як не крути, але за певних обставин він міг легко набрати необхідну кількість голосів. Та й Чайку ця кандидатура могла б влаштувати, адже стільки часу вони працюють разом у виконкомі.

Якби тільки не “Наша Україна”! Оскільки коаліції помаранчевих сил на місцевому рівні, як і на обласному, досі не існує, то узгодженої кандидатури не було, - подейкують, саме через позицію міської організації “Нашої України”. “Нашоукраїнці” й запропонували свою кандидатуру - Юрія Торгуна. Він відомий бізнесмен, депутат Рівнеради минулого скликання. Очолював постійну комісію з питань економічного розвитку. До того ж, на виборах “Наша Україна” підтримала Віктора Чайку, а борги, всі це знають, потрібно повертати. Тому на посаду секретаря Віктор Чайка запропонував саме кандидата від цієї політичної сили.

Таємне голосування тривало майже півгодини. Депутати від БЮТ і БКП відмовилися голосувати взагалі. Тому обрання чи не обрання Юрія Торгуна залежало лише від одного голосу. І його віддав саме Віктор Чайка.

Під оплески новобраний секретар сів у крісло праворуч від міського голови. “Дякую за довіру. - Такими були перші слова пана Торгуна на новій посаді. - Результати голосування забуваємо. Політика - це одне, а робота - інше”.

Задоволеним таким ходом справи виглядав і Віктор Чайка. Після сесії він зазначив, що для продуктивної співпраці команда підібралася нормальна. Лишилося тільки змінити частину заступників. А ось кого й на кого мінятиме, голова пообіцяв повідомити вже наступної сесії.

11.05.2006Володимир ПОПИКРівне-Ракурс №10 від 11.05.2006p. 
На головну сторінку