“Львівська Політехніка” - “Пульсар” - 79:85

судді: Чайковський, Калугін, Пономаренко.

“Львівська Політехніка”: Бєсков - 4; Жужа - 5; Штереб - 19; Агєєв - 26; Ігнатавічюс - 3; Скумантов - 9; Лемик - 13; Літвінюк - 0.

“Пульсар”: Рихлюк - 6; Ковалевський - 17; Кіба - 1; Дубнюк - 10; Скиданов - 6; Шемосюк - 14; Артимович - 14; Река - 13; Баяндін - 4.

Рівняни розпочали “західноукраїнське дербі” набагато краще. “Зелено-білим” же (львів’янам) не вдавалося майже нічого: м’яч уперто не хотів “влітати” у кошик “Пульсара” (який до речі грав не у традиційній помаранчевій, а у чорній формі), а всі передачі потрапляли до рук активніших та мобільніших гостей. Та й оборона господарів майданчика постійно давала тріщини: то Шемосюк закине м’яча після швидкісного рейду, то Ковалевський виявиться вправнішим під кільцем. Тож цілком закономірна перевага рівненських баскетболістів після першого періоду - 23:14.

У другій чверті львівяни “прокинулися” і навіть на деякий час вийшли вперед у рахунку. Нарешті свою гру розпочав їхній лідер - Антон Агєєв.

Та “Пульсар”, навчений гірким досвідом поразки у Маріуполі, зумів відновити ігрову перевагу. Прекрасний кидок Анатолія Дубнюка, який на льоту впіймав передачу Ковалевського від центральної лінії і “відправив” м’яча у корзину, вивів рівнян уперед.

Підсумок першої половини гри - 40:39 - на нашу користь.

Постійно “хиталися чаші терезів” і у третій чверті - вперед у рахунку виходили то господарі, то гості. На триочкові кидки Реки і Шемосюка “політехніки” відповідали влучними попаданнями все того ж Агєєва.

Перед останньою чвертю “зелено-білі” знову вийшли вперед 56:55.

Саме остання десятихвилинка стала вирішальною у зустрічі рівних за силою команд. І “Пульсар”, і “Політехніка”, не бажаючи програвати принципове протистояння, пішли ва-банк, зібравши всі сили для атаки.

На майданчику в цей час розгорілася справжня битва: напружена жорстка боротьба за кожен м’яч, неточні передачі, високі швидкості. На щастя, сильнішими виявилися таки рівненські баскетболісти.

Ще за хвилину до завершення матчу львівяни були попереду у рахунку 75:74, але не змогли втримати перевагу.

Злам у грі відбувся завдяки швидким “проходам під кошик” Шемосюка та Ковалевського і влучним кидкам з лінії штрафних Артимовича, “пульсарівці” за останні шістдесят секунд набрали одинадцять очок, у той час, як господарі - лише чотири.

Підсумковий рахунок зустрічі - 85:79 - на користь наших баскетболістів.

Отож, “Пульсар” грою підтвердив, що під кінець сезону перетворився на боєздатний колектив, який, природно, заслуговує на місце в Суперлізі, а також має непогані прогнози на майбутній сезон.

Таким чином, після перемоги над прямим конкурентом у боротьбі за виживання рівняни суттєво покращили свої позиції у турнірній таблиці. Тепер “помаранчеві”, обійшовши харківських та львівських “політехніків”, посідають дванадцяту позицію.

До завершення сезону “Пульсару” залишилося провести ще два домашніх поєдинки проти “Будівельника” та МБК “Одеси”.