Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №591 від 21.02.2013p.
23429

#Баскетбол

Рівняни виривають перемогу

16-17 лютого. “Кіровоград” - БК “Харцизьк” Харцизьк - 70:81 і 65:82, “Авантаж-Політехнік” Харків - “Торнадо” Одеса - 96:92 і 83:67, “Коксохім-Сталь” - “Муссон” Севастополь - 71:80 і 83:76, “Кремінь” - “Тернопіль-ТНЕУ” - 52:61 і 113:69.

БК “Волиньбаскет” Луцьк - БК-93 “Пульсар-ШВСМ” - 91:94 (21:16, 26:26, 23:21, 21:31).

“Волиньбаскет”: Алексейчик - 20 (5 підбирань), Дранченко - 19 (5 підбирань + 5 передач), Рєка - 18 (9 підбирань), Швагринський - 13 (8 підбирань), Коровяков - 10 (7 підбирань + 4 передачі), Федчук - 6 (5 підбирань + 7 передач), Гарбарчук - 3, Шелуха - 2 (4 передачі).

“Пульсар”: Шемосюк - 33 (7 підбирань + 11 передач), Ворнік - 15 (5 підбирань), Липін - 14, Новиков - 12, Кузьмінець - 12 (5 підбирань), Роман - 4, Чорнолоз - 4, Семенюк-Кондратюк - 0.

Господарі заволоділи ініціативою з перших хвилин матчу та вже у середині першої чверті вигравали - 16:8. Проте рівняни зуміли зібратися, наздогнати суперників та вийти вперед на початку другої чверті - 25:23. Лучани відповіли міні-ривком, під час якого Ігор Дранченко та Станіслав Алексейчик вивели “Волиньбаскет” вперед - 35:28. Протягом більшої частини матчу пульсарівці були у ролі наздоганяючих. Господарі тримали свою перевагу на рівні 3-7 пунктів. Лише в третій десятихвилинці волиняни одержали свою максимальну перевагу. Триочковий Едуарда Федчука вивів “Волиньбаскет” вперед аж на 13 очок - 62:49.

Чергова спроба рівнян наздогнати волинян не вдалася; через три хвилини, команди розділяли все ті ж 13 пунктів. Після цього пульсарівці розпочали наздоганяти суперника завдяки влучним дальнім кидкам. Спочатку два очки з фолом забив Юрій Кузьмінець, згодом три очки приніс Євген Ворнік. І команди, за рахунку 70:63 на користь “Волиньбаскет”, завершили третю чверть. У заключній десятихвилинці рівняни продовжили те, що розпочали наприкінці попередньої чверті: Тарас Липін, Роман Новиков та Євген Ворнік, тричі поспіль закидають триочкові і зрівнюють рахунок - 73:73. У наступній атаці Ілля Шемосюк виводить “Пульсар” вперед - 75:73. Через три хвилини лучани знову попереду - 83:79. І знову рівняни наздоганяють суперників. Євген Ворнік двома влучаннями та Степан Чорнолоз за три хвилини до фінальної сирени роблять рахунок 83:83. Хвилиною пізніше той же Євген Ворнік після передачі Іллі Шемосюка виводить “Пульсар” вперед - 87:85.

Шанс скоротити відставання не використав захисник луцької команди Ігор Дранченко, який двічі не влучив із лінії штрафних кидків. Натомість, Ілля Шемосюк реалізував один із двох штрафних у наступній атаці. За 30 секунд до сирени - 88:85 на користь “Пульсара”. Після тактичного фолу Юрія Кузьмінця на лінію штрафних знову вийшов Ігор Дранченко. На цей раз він не хибить - 88:87. Надалі тактичні фоли лучан змушували виконувати штрафні кидки Іллю Шемосюка та Тараса Липіна. Обидва мали 100-відсоткову реалізацію. У підсумку, рівняни одержали важку виїзну перемогу із рахунком 94:91.

“Волиньбаскет”: Коровяков - 19 (7 підбирань + 6 передач), Федчук - 17 (5 підбирань), Шелуха - 11 (4 підбирання), Алексейчик - 11 (7 підбирань), Рєка - 9 (8 підбирань), Швагринський - 4 (6 підбирань), Гарбарчук - 3, Дранченко - 3, Федоряк - 2.

“Пульсар”: Шемосюк - 19 (4 передачі), Липін - 13, Новиков - 12 (7 підбирань), Роман - 8 (5 підбирань), Кузьмінець - 4 (4 підбирання), Семенюк-Кондратюк - 3, Ворнік - 3 (4 підбирання).

Якщо в першій чверті суботнього матчу наші баскетболісти тримали ритм гри, то в другому повільний старт не дозволив їм гідно розпочати. Господарі активно зіграли в нападі, що дозволило їм повести в рахунку - 21:9. Протягом наступних трьох чвертей лучани підтримували перевагу, зводячи усі намагання пульсарівців скоротити рахунок. Відверто низький відсоток влучань (1/11) продемонстрував форвард нашої команди Євген Ворнік.

Поки що у турнірній таблиці серед десяти колективів “Пульсар” - шостий, на одне очко більше мають волиняни. Наступні матчі пульсарівці проведуть у Рівному. До нас завітає сусід по турнірній таблиці “Коксохім-Сталь” з Алчевська. Матчі відбудуться в суботу,

23 лютого о 17:00 та в неділю, 24 лютого о 11:30.