Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №595 від 21.03.2013p.
23429

#Футзал

Аутсайдеру так і не вдалося жодного разу здолати “Кардинал”

23 тур. 16 березня. “Енергія” - “ЛТК” - 1:1, “Ураган” - “Локомотив” (Харків) - 3:4.

“Спортлідер+” - “Кардинал-Рівне” - 2:4 (0:1).

“Спортлідер+”: Киндяков - Цой, Івонко, Засенко, Заворотний - Сондак, Калуков, Коробка, Фетько - Ткачук, Іванов, Атаманюк, Чеботарьов.

“Кардинал-Рівне”: Дєнюжкін (Гурко (3), Дєнюжкин (23)) - Маринюк, Чернієнко, Бондар, Вершинін - Басич, Паршиков, Танський, Когут - Піддубний, Ситник, Фаренюк.

Голи: Заворотний (22), Ткачук (22) - Маринюк (3, 36), Піддубний (26), Бондар (32).

Попередження: Сондак (23).

Знову рівнянам, як і в попередньому матчі, досить швидко вдалося відкрити рахунок. На 3-ій хвилині Бондар зробив передачу по правому флангу атаки на Вершиніна, той діагоналлю вивів на ударну позицію Маринюка і Мар’ян точно пробив у дальню праву дев’ятку - 0:1. Після цього тренер гостей Сергій Піддубний зробив перестановки в грі замість Дєнюжкіна, який стратував і з перших хвилин почав підключатися до атак, вийшов Гурко. У першому таймі запам’яталися потужні удари відповідно справа і зліва Калукова та Цоя, які руками відбив Гурко. Прохід Сондака правим флангом, який переграв Гурка, але своєчасно голкіпера підстрахував Чернієнко. Знову ж таки два поспіль удари Сондака: дальній і з меж воротарської - Іван на місці. Постріл Коробки зліва, і знову голкіпер рівнян руками відбиває м’яч. Діагональна передача Чернієнка з правого флангу на Маринюка, удар повз дальню ліву стійку. Удар Калукова зліва парирує Гурко, а після добивання Сондака ситуацію рятує Чернієнко. Знову Калуков ударом через себе б’є з меж воротарської повз праву стійку. Проте жодній з команд так і не вдалося змінити рахунок до перерви - 0:1.

Після відпочинку господарі додали, і вже на 22-й хвилині матчу рахунок зрівнявся. Передача з кутового на Заворотного, і Ярослав невідпорно пробив у ліву від голкіпера дев’ятку. Не пройшло і хвилини, як господарі були вже попереду - 2:1. Калуков пробив по центру воріт, а Ткачук вдало підставив ногу, чим дезорієнтував Івана Гурка. Проте рівняни не примусили себе довго чекати з відповіддю. Знову Дєнюжкін вийшов на майданчик і став підключатися до атак і за чотири хвилини кардиналівці встановили статус-кво. Триходівка Бондар-Чернієнко-Піддубний закінчилася точним ударом граючого тренера на дальній правій стійці під поперечину. Згодом Заворотний прорвався лівим флангом, пробив повз Дєнюжкіна, але і повз дальню праву стійку. А на 32-й хвилині гравець збірної України Олександр Бондар, після передачі зліва від Андрія Чернієнка, точним ударом по центру між ніг Андрія Ткачука (до речі, саме у свого тезки Чернієнко відібрав м’яч в центрі майданчика і, змістившись на лівий фланг, прорвався до воріт) поховав надії господарів на вдалий підсумок гри - 2:3.

“Спортлідер+” випустив п’ятого польового гравця, роль якого взяв на себе Заворотний. Але цей крок господарів себе не виправдав. А “Кардиналу” вдалося забити у порожні ворота. Маринюк відібрав м’яч у Цоя і з центрального кола влучив у порожні ворота. Так гра і докотилася до свого логічного завершення, 2:4 - четверта перемога рівнян над “Спортлідером+”.

Чергову гру МФК “Кардинал-Рівне” проведе в рідних стінах 5 квітня з “Єнакієвцем”, з яким рівняни ділять 5-6 місця.