Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №595 від 21.03.2013p.
23429

#Баскетбол

Тернополян поклали на лопатки

16-17 березня. “Кремінь” - “Торнадо” - 77:89 і 63:74, “Кіровоград” - “Коксохім-Сталь” 99:60 і 80:75, “Університет-Волиньбаскет” - “Муссон” - 89:96 і 65:76, “Авантаж-Політехнік” - “Харцизьк” - 101:73 і 81:76.

16 березня. БК-93 “Пульсар-ШВСМ” - БК “Тернопіль” - 101:84 (35:17, 20:19, 32:27, 14:21).

Протягом матчу пульсарівці тримали комфортну перевагу весь ігровий час, лише трохи дозволивши гостям скоротити відставання в заключній десятихвилинці. Євген Ворнік відзначився 30 очками, Юрій Кузьмінець закінчив із 17 підбираннями.

Не був проблемним для “Пульсару” і другий матч із БК “Тернопіль”. Впевнено стартувавши - 35:13, рівняни дозволили гостям скоротити відставання на 8 очок у третій чверті. Проте, це не вплинуло на підсумковий результат, перемога - 87:65. Із 27 очками та 9 підбираннями кращим у господарів став Євген Ворнік.

Головний тренер БК-93 “ОШВСМ-Пульсар” Михайло ПЕРЕВЕРЗІЙ: “Ми знаємо цю команду, знаємо, як проти неї грати. Зробили під неї спеціальний захист. Коли хлопці виконували настанови, це одразу давало результат. Однак, коли ми відривалися на 20 очок, хлопці розслаблялися й суперники скорочували відставання. Матчі, загалом, складалися однаково - в перших чвертях ми відривалися, згодом давали “Тернополю” змогу закидати”.