Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №243 від 08.06.2006p.
23429

#Баскетбол

За крок до перемоги

Незважаючи на прикрі домашні поразки у двох останніх матчах баскетбольної Суперліги, “Пульсар” все ж зберіг прописку у найвищому дивізіоні. Допоміг у цьому рівнянам харківський “Політехнік”, який поступився їм у Маріуполі - 90:102.

“Пульсар” - “Будівельник” - 64:69.

Судді: Защук, Сліпуха, Стеценко.

“Пульсар”: Рихлюк - 6 очок, Ковалевський - 5, Дубнюк - 20, Скиданов - 4, Шемосюк - 9, Артимович - 14, Река - 4, Баяндін - 2.

“Будівельник”: Неруш - 2, Дятловський - 11, Горбенко - 3, Стефанишин - 5, Балашов - 10, Орленко - 8, Кравець - 10, Малиш - 18, Цьопич - 2.

Дебют зустрічі не віщував чергової поразки господарів. “Пульсар” з перших секунд розпочав “штурм” кошика гостей. Влучні кидки здалеку та швидкі проходи під кільце принесли успіх - в результаті “помаранчеві” виграли першу чверть - 24:15.

Здавалося, “пульсарівці” знайшли свою гру і ось-ось суперник опустить руки. Проте, “зупинився” саме “Пульсар”. Досягнувши переваги у п’ятнадцять пунктів, рівняни чомусь віддали ігрову ініціативу супернику, чим одразу скористалися “будівельники”. Малиш, Кравець, Балашов та компанія повністю заволоділи ситуацією на майданчику і на велику перерву кияни йшли вже з рахунком - 37:36.

У третій і четвертій чвертях обидві команди почергово виходили вперед у рахунку, намагаючись довести свою перевагу над суперником.

І все ж, останнє слово залишилося за “Будівельником”. Рівняни так і не знайшли гідної відповіді на стрімкий фінішний спурт гостей.

Знову поразка - 64:69.

“Пульсар” - МБК “Одеса” - 68:71.

Судді: Калугін, Ісаченко, Бабик.

“Пульсар”: Ковалевський - 16, Рихлюк - 1, Дубнюк - 18, Скиданов - 4, Шемосюк - 6, Артимович - 2, Река - 16, Баяндін - 5.

“Одеса”: Ткач - 16, Мякінін - 5, Євсєєв - 8, Другачонок - 5, Шевченко - 5, Борисенко - 2, Шлєєв - 4, Анненков - 13, Карабін - 13.

Щоб зберегти за собою рятівну позицію, незалежно від того, як зіграють головні конкуренти, рівнянам потрібна була перемога над МБК “Одеса”.

Рівна гра на початку поєдинку змінилася повним домінуванням одеситів. Баскетболісти “Пульсару”, здавалося, вирішили не чинити опору атакам гостей.

На неточні кидки та постійні втрати м’яча рівнян, одесити відповідали злагодженою грою у захисті та нападі, і у результаті їхня перевага у рахунку після другої чверті зросла до двадцяти п’яти очок - 24:49!

Третій період команди відіграли у тому ж ключі - 42:60 - на користь гостей.

І лише в останній чверті вболівальники побачили справжній “Пульсар” - клуб, який свого часу радував нас яскравими перемогами не лише над “Одесою”, а й над “Києвом” та “Азовмашем”.

Очкова перевага одеситів почала танути, як сніг навесні, і 44:62 за півтори хвилини до завершення поєдинку перетворилися у 66:67 на користь баскетболістів з Пальміри. В останній атаці рівняни втратили м’яч і подарували власну перемогу супернику з Одеси- 69:71.

На щастя для нас, харківський “Політехнік” програв свій останній матч у Маріуполі з рахунком - 90:102 і “замінив” “Пульсар” на останній сходинці турнірної таблиці.