Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №597 від 04.04.2013p.
23429

#Інваспорт

Кубок світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату

З 29 березня по 1 квітня у Боксмері (Нідерланди) відбувся кубок світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату. На змаганнях Рівненську область представляли дві пари.

У категорії “Комбі 2” (два спортсмени на візках) - програма європейських танців, чемпіонами світу стала рівненська пара - Іван та Надія Сіваки.

У категорії “Комбі 2” (два спортсмени на візках) - програма латиноамериканських танців, чемпіонами світу стала рівненська пара - Іван та Надія Сіваки.

У категорії “Комбі 1” (один зі спортсменів на візку) - програма європейських танців, золоті медалі здобула рівненська пара - Андрій Товстий та Наталія Колесова.

Отже, загалом спортсмени Рівненщини вибороли одразу 3 кубки світу.