Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №605 від 30.05.2013p.
23429

#Футбол

ФК “МАЛИНСЬК” РВЕТЬСЯ У ФАВОРИТИ

Чемпіонат України серед аматорів Група 1. 3 тур. 22 травня. ФК “Вінниця” - “Збруч” - 1:1, “Буковина-2-ЛС” - “Авангард” - 3:2, “Рух” (Винники) - “ОДЕК” (Оржів) - 4:1.

Другий свій гостьовий матч на всеукраїнській арені оржівський “ОДЕК”, як і попередній, провів невдало, поступившись із великим рахунком. До позитиву можна віднести хіба що забитий представниками Рівненщини гол.

Матч четвертого туру “ОДЕК” провів 29 травня у Волочиську з лідером “Збручем”. На час виходу газети в друк, результат гри був невідомий.

Чемпіонат області.

Перша ліга.

5 тур. 25-26 травня. "Автоленд" - "Случ" - 3:0 (Стельмащук, 14, 42; Савчук 23), "Маяк" - "Енергія" - 0:1 (Віталій Брикса, 55), "Сокіл" (Рівне) - "ОДЕК" - 1:1 (Ткачук, 77 - Савицький, з пен. 84), "Ізотоп-РАЕС" - ФК "Малинськ" - 0:1 (Тивончук, 68), "Сокіл" (Радивилів) - ФК "Зоря" - 3:3 (Чоловічок, 3; Новосад 32, 45 - Фізик 17, 34; Стебельський 90+2)

Серед поєдинків, проведених у черговому турі чемпіонату, варто особливо виділити зустріч у Кузнецовську, де тамтешній “Ізотоп” екзаменував новачка першої ліги з Малинська. Інтриги цьому протистоянню додавав той факт, що ні господарі, ні гості в поточному турнірі очок ще не втрачали. Долю ж гри вирішив єдиний м'яч, проведений представниками Березнівського району в середині другого тайму. Намагання “атомників” хоча б зрівняти рахунок ні до чого не привели - цьому сприяли не тільки вмілі дії суперника в обороні, але й мокре поле.

Ще один березнівський колектив - “Случ” - виявився неспроможний навіть на нічию в цьому турі. Здолбунівчани в рідних стінах ще до перерви зняли всі питання щодо переможця, залишивши відкритим тільки одне - скільки буде забито в цій грі м'ячів? У підсумку, господарі обмежилися трьома.

Продовжує лихоманити сарненський “Маяк”, який несподівано на рідному стадіоні поступився володимирецькій “Енергії”. Знову ж таки, як і в Кузнецовську, вирішальним виявився всього один влучний постріл, автором якого став Віталій Брикса.

Якщо невдалий виступ сарненського “Маяка” на старті сезону, загалом, не така вже й сенсація - останні роки “поліська машина” досить часто давала збої і на призові місця не претендувала, обмежуючись стабільно високими результатами в Кубку області, - то нинішній старт головного фаворита чемпіонату з Оржева можна відверто назвати провальним. Хоча в п'ятому турі на “ОДЕК” чекав далеко не найлегший суперник. “Сокіл” із Рівного в минулому році, як-не-як, був четвертим. Ось і цього разу на стадіоні “Авангард” гості провели левову частку ігрового часу поблизу воріт Олександра Момотка. Проте максимум, чого вони досягли - це за шість хвилин до завершення матчу зрівняли рахунок, так і не дотиснувши “Сокіл”, який після вилучення власного голкіпера догравав поєдинок у меншості.

Ще одна вольова нічия була зафіксована в Радивилові, де у ще одного “Сокола”, здавалося, особливих труднощів у грі з “РОКО-Зоря” виникнути не повинно було б. Господарі дуже швидко відкрили рахунок і домінували протягом всього матчу, постійно ведучи в рахунку, проте потрібний результат так і не втримали, пропустивши вирішальний гол на другій компенсованій хвилині.

Друга ліга

3 тур. 25-26 травня. ФК “Вельбівно” - ФК “Садове” - 1:3, ”Водник” - “Спартак” - 1:2, ХФК “Надія” - “Полісся” - 2:6, “Стандарт” - “Горинь” - 1:2.