Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №612 від 18.07.2013p.
23429

#Коротко

МОТОКРОС

У селі Оженино Острозького району відбувся 2 етап відкритого чемпіонату Рівненської області з мотокросу, в якому взяли участь 22 спортсмени з 7 регіонів України.

Не залишилися без нагород і Рівненські гонщики. Так, не дивлячись на юний вік, Андрій Шувалов, м. Корець, здобув перемогу у класі мотоциклів 65 см. куб. Син відомого рівненського гонщика Володимира Трофимова ­ Віктор Трофимов, також був першим у класі мотоциклів 85 см. куб., випередивши господаря змагань Іллю Зелінського, який, відповідно, посів друге місце. Перемогу в класі 125 см. куб. святкував рівнянин Дмитро Лесковець, а бронзу, поступившись львів’янину Олегу Круку, здобув Дмитро Парипа з с. Могиляни.

5 етап Кубка Рівненської області з шахів

У Березному пройшов 5 етап Кубка Рівненської області з шахів на кубок газети “Надслучанський вісник”. За підсумками змагань три учасники набрали по 7 очок, але рівнянину Роману Боришкевичу дісталося лише третє місце, за коефіцієнтом довелося поступитися тернопільчанину та вінничанину.