Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №612 від 18.07.2013p.
23429

#Гирьовий спорт

Третє загальнокомандне місце

В університеті НУВГП вперше на Рівненщині пройшов чемпіонат України з гирьового спорту "Бурштинові зорі". У змаганнях взяли участь 70 спортсменів з 14 регіонів нашої держави.

Порадували вболівальників здобутими медалями і спортсмени нашої області. Так, серед чоловіків у ваговій категорії до 60 кг. Олександр Новак із сумою 239 разів (поштовх ­ 98, ривок ­ 141) здобув срібну медаль. Ще більш вдалим виявився виступ рівнян у ваговій категорії до 65 кг., де не було рівних Олексію Котвінському, який і святкував перемогу ­ 254 рази (132; 122), а Юрій Локацюн з результатом 175 разів (74; 101) виборов бронзу. У ваговій категорії до 75 кг. третє місце посів Іван Макаренко ­ 334 рази (141; 193). Не було рівних Миколі Фесюку у ваговій категорії до 90 кг. ­ з результатом 353 рази (143; 210) він піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу, а Олексій Прохорчук у ваговій категорії більше 90 кг додав до скарбнички рівнян срібну медаль. Результат Олексія ­ 295 разів (125;170).

У підсумку збірна команда Рівненської області посіла почесне третє місце, пропустивши вперед команди Житомирської та Львівської областей.

Президент Рівненської обласної федерації гирьового спорту Оксана МАЛІНОВСЬКА:

­ Всеукраїнський турнір з гирьового спорту вперше відбувався на теренах нашої області. Щойно мене обрали президентом Рівненської обласної федерації гирьового спорту, як я одразу ж ініціювала проведення змагань у Рівному. У листопаді минулого року юридично зареєстрували нашу організацію, тоді і виникла ідея проведення такого турніру. Правда, під час організації змагань були певні проблеми, але з допомогою владних структур нам таки вдалося все владнати, і в підсумку турнір пройшов на належному рівні.